DURUM ÇOK KARIŞIK.

#1
Bir ay önce üniversitede en yakın arkadaşımın oda arkadaşıyla tanıştım. Çok iyi anlaştık ve çok yakınlaştık. Fakat durum sadece arkadaş olarak. Benim evime yemeğe kahvaltıya falan geldi. Aynı evde kaldık çok kere. Fakat ben çok kötü bir şey yaptım ve ona çok özel bir hediye alarak sevgili olmayı teklif ettim. Daha doğrusu aldığım hediyenin ses kayıt özelliği vardı. Ona söylemek istediğimi kayıt ettim ve ona hediyeyi az önce verdim. Ona odada dinlemesini söyledim. O andan itibaren hiç cevap vermedi. Kız depresyona girmiş bunu oda arkadaşı yanı benim en başta bahsettiğim yakın arkadaşım söyledi. Çok üzülmüş. Bir sürü çizimleri vardı onu yapmayı bırakmış. Şimdi olay sıcağı sıcağına iken soruyorum acaba ne olacak bu durumu tahmin edebilecek olan var mı? Bana yardımcı olur musunuz. Bu arada dün akşam yine beraberdik en yakın arkadaşım o ve en yakın arkadaşımın flörtü beraberdik. Çok fena içtik ve doğruluk mu cesaret mi oynadık. Orda ona sorduğum soruda nasıl bir erkekle çıkmak istersin sorusunun cevabı olarak tıpatıp beni tarif etti Oradan da biraz öz güven alarak yaptım bunu. Ne olabilir bundan sonra ? Kız beni daha önce kimsenin reddetmediğini biliyor onuda dün akşamki oyunda bana sormuştu. Fakat çok karışık bir durum içerisindeyim. Onu kaybetmek istemiyorum. Acaba bu olayın üstüne gitmeyerek beklemeli miyim? Yada ne yapmalıyım. Kızla her gün beraber oluyoruz. Acaba yarın ne olacak diye çok merak ediyorum. Lütfen bunu gördüyseniz bana bir akıl verin.

İlginizi Çekebilir


#2
Demek ki reddedilebiliniyormuş. Kıza niyetini belli edememişsin te baştan demek ki.
Kıza daha fazla zarar vermeden uzaklaş bence.


#3
Uzaklaşamam. Bunu teorik olarak yapma imkanım yok.


#4
Peki bu zamanda ben ne yapmalıyım? Görüşmeli miyim yoksa uzak mı durmalıyım?


#5
Arkadaşım böyle bir şey olmamış gibi davranın dedi ama ben cevabımı alamadım. Araya kaynamasını da istemiyorum kızı çekip yüzüme söyle diyeyim mi? Kızdan yana çekintim yok. Ama yüzüme söylerse hepten biter mi bu arkadaşlık? yada diyebilir mi? diyemezse neden diyemez. Beni çok sevdiğini biliyorum arkadaş olarak. Ona karışmamı da seviyor. off kafamda deli sorular.


#6
söyledikleriniz çok doğru fakat bugün ki tavrından sonra ne yaptım ben diyorum. Sanki hiç bir şey olmamış gibi konuşuyoruz fakat eski yakınlıktan eser yok. Bana ortak arkadaşımın dediğine göre onun gönlünü almam gerekiyormuş. Bana kırılmış gibi bir havası var fakat bugün hep beraber gittiğimiz cafede yüzüme hiç bakmadı. dolayısıyla bende bakamadım . Ama önceden bana attığı triplere çok benziyor. Ama yanılıyorda olabilirim. Önceden çok kolay gönlünü alırdım. Şimdi öylesine mesaj atmak o kadar zor geliyor ki sadece bir durum falan olduğu zaman mesaj atabiliyorum. Dertsiz başıma dert açtım


#7
Madem teorik ve imkan bakımından kızdan uzaklaşamıyor her anınız beraber geçiyor ne diye kıza ses kayıtlı sevgilim olur musun diyorsun ki? Gayet güzel bir yerde hiç beklemediği bir anda yada özel bir günde bunu ona kendi cümlelerinle söyleyebilirdin..Kız ona verdiğin ses kaydında böyle bir şey söyleyeceğine imkan vermemiş ve belli ki sen taa en baştan sadece arkadaş olarak görmüş yada şaşkınlığından böyle davranıyor..

Sabırlı olman kendi menfaatinedir, ama sakın bir daha arkadaşınla yada ses kaydıyla kıza mesaj gönderme..Olmayacaksa bile niyetini kendin direkt söyle..Olumsuzsa bile onu kaybetmek istemediğini ve onu rahatsız etmeyeceğin temennisini ver..Her şeyin hayırlısı kardeşim, iyi olman dileğiyle..


#8
Zaman hem sana hem karşında ki kişiye zarar verir.Ev arkadaşın yanında olmadan onunla bire bir görüşme yap.İçindekileri dök ona.Seviyorsan seviyorum de.Yok reddedilmedim vs diyip hırs yapıp karşında ki insanı üzme.Konuşurken cümlelerini güzel kurmaya çalış.Ukala olarak konuşursan o kız seni beğeniyor olsa bile beğenmez.İşin kısası zamana falan yayma.Olursa olur olmazsa boşver.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:24 .