Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Dert Ortağı Köşesi (https://www.tatliaskim.com/dert-ortagi-kosesi/)
-   -   Ne yapacağımı, nasıl davranacağımı bilmiyorum (https://www.tatliaskim.com/dert-ortagi-kosesi/630065-ne-yapacagimi-nasil-davranacagimi-bilmiyorum.html)

elveda___ 15-11-2013 19:37

Ne yapacağımı, nasıl davranacağımı bilmiyorum
 
Ben üniversite okuyorum. Birini sevdim çok öncelerde. adı oğuz. aslında öncelerde olduğunu sanırdım hep, geride kaldı zannederdim. ama öyle değilmiş işte, hala bir şeyler kalmış içimde, silmeyi becerememişim. ve bu hissim arkadaşlarım tarafından fark edilmişti. ne kadar saklamak istesem de anlamışlardı. oğuzda bunun farkındaydı ve oda beni sevdiğini söylemişti zamanında. ama bu bir şekilde olmadı olamadı. geçerli sebeplerim fazlaydı çünkü. şimdilerde ise konuşmamak için gayret ediyorum. çünkü konuşursam en çok benim canım yanıcak bunu da biliyorum. asıl konuya gelmek gerekirse çok fazla yakın olmasak da konuştuğum bir kız arkadaşım var. ve oda biliyordu içimdekileri. şimdi araları çok iyi ve oğuzun ona karşı his beslediği onunda bunu düşüneceği söylentileri dolanıyor etrafta. oğuzun hal ve hareketlerine bakıcak olursak beni de korumaya çalışıyor, bana da yakın davranıyor ne yapmaya çalıştığını inanın bende bilmiyorum, anlamıyorum.. ve ne kadar unuttum desem de bu söylentiyi duyduktan sonra içimde fırtınalar koptu. ne yapacağımı bilmez haldeyim. ama şunu da çok iyi biliyorum ki onları aynı ortamda yakın bir halde görmeye dayanacak gücüm yok.. aslında tüm olanları anlatsam roman olur ama şimdilik bu kadarına bile yorum yapmanız, ne yapacağım hakkında öneri vermeniz gerçekten iyi gelebilir. şimdiden teşekkür ederim.

Burak 15-11-2013 20:43

Kendince sebeplerin varmış
Bu yüzden bu aşk yarım kalmış
Ama tekrar kabul edersem ya terk edersen zaman buna şahit

:ta7:

` baLım. 15-11-2013 20:49

Üzüldüm gerçekten çok üzücü :kry:
Çok temiz kalpli birisine benziyorsun Oğuz seni koruyorsa iyi bir çocuk sayılır.
Biraz daha detaya girseydin güzel olurdu :bi: Bence sen ikisinden de uzak dur.
Yolunda gitmeyen birşeylerin olduğunu sezmişsin ... :dumur::dumur::dumur:

elveda___ 15-11-2013 21:05

detayı öncesine dayanıyo aslında. ama en önemli sebeplerinden biri şu diyebilirim ki sevgilisi olduğu halde benden hoşlandığını söylemişti. bu yüzden bende ona karşılık vermedim doğal olarak. ama yinede hala ona karşı bir şeyler hissediyorum. asıl konu arkadaşımın bu durumu bildiği halde ona böyle yakın davranması.. ve onun bu yakın davranmasına karşılık oğuzda aynı şekilde davranmaya başladı. gerçekten aklım darmaduman. kime ve neye inanacağımı şaşırmış durumdayım.

` baLım. 15-11-2013 21:11

K.bakma bu çocuğun sevgilisi varken başka kıza ilgi duymasına anlam veremiyorum madem başkalarına niyetlisin o zaman bırak kardeşim sevgilini bırakmış mıydı sevgilisini çocuk sana açıldığında? Ya ben kendi fikrimi söylemek gerekirse akışına bırak ikisindende uzak dur ne halleri varsa görsünler diyorum çünkü benim arkadaşımın başınada gelmişti kızın sonunda psikolojisi bozuldu derslere odakla kendini başka birine aşık olmaya çalış :hrt:
Ne bileyim yap birşeyler işte. Üzüldüm şimdi :kry::kry::kry:.
Allah yardımcın olsun sevgili kardeşim.

:t5a:

elveda___ 15-11-2013 21:14

hayır ayrılmamıştı. ama davranışları gerçekten çok farklı. imalı sözlerden tut başka biriyle konuştuğumda kızıp beni ordan almasına kadar.

Emek. 25-11-2013 20:20

Saçma sapan söylentilerle,imalı imalı bakışmalarla çözülecek bir iş değil bu.
Git konuş,tamam çocukla konuşacak cesaretin olmayabilir ama kızla arkadaşmışsın.
Ona sor,böyle oturup kendi kendini yemezsin en azından.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:57 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2018 Tatliaskim.com