2 yıllık ilişkim bitti.Geri kazanmak istiyorum

#1
Merhaba arkadaşlar.Foruma yeni üye oldum.Bir derdim var ve buraya geldim,tecrübeli insanlardan akıl almak istiyorum.

Ben şuan 22 yaşında üniversite 1. sınıf öğrencisiyim,evet hayata biraz geç atıldım ama anlatıcam hepsini.Sevdiğim kızla aramda 6 yaş var,kendisi lisede okuyor.adı kısaca 'İ'

Bundan 2 yıl önce ocağın 7 sinde tanıştık,bir arkadaş ortamıydı,İ nin yakın arkadaşının ablası benimde arkadaşımdı,bu sayede tanıştık konuşmaya başladık.O sıralarda ben biraz serseri takılırdım,arkadaş ortamım kötüydü,sigara içrdim,saçlarım uzundu,sakal bırakırdım.Bayada garip bir ruh hali içindeydim.Yağmurlu bir günde resmen günümü aydınlatmıştı tanıştığımda.İletişime geçmeye başladık ve sohbetlerimiz devam etti.AMa dışarıda pek görüşemiyorduk.

İ nin dışarı çıkması,arkadaşı ve ablası sayesinde oluyordu,annesi bu şekilde izin veriyordu çıkmasına.Haliyle haftasonları yada bazen haftaiçleri bir süre görüşebiliyorduk.Bir süre böyle devam etti.Sonra biz 30 ocakta çıkmaya başladık ve 3 ay sonrada annesiyle tanıştık.
Tanışmamız iyi olmuştu çünkü arkadaşı ve ablası arasında tatsızlıklar yaşanmaya başlamıştı.Buda bizim ilişikimize etki ediyordu.Sıkıntı oluyordu.İ de arkadaşlığını kesti bende ablasıyla arkadaşlığımı kestim ve yoluma devam ettim.Bu arada kendi ortamımdanda sıyrıldım çünkü kötü arkadaşlıklar kurmuştum,olumsuz etkileniyordum..

Bu aradada annesiyle ve yakın arkadaşıyla(erkek) sık sık görüşüyorduk.Evlerine gidiyordum geç saatlere kadar oturuyordum,film izliyorduk.Kısaca aile gibiydik ve herkes bunu kabullenmişti.Saygıda sevgide kusur etmedim hiçbir zaman.Birlikte güzel vakitler geçirdik.Yaz geldi tatile çıktık vakti geldi sinemaya pikniğe gittik.Doğaldık kısaca..

Etrafımızda ilişkimizi çok iyi bulurdu.Herkes imrenirdi,bu devirde böylesini bulmak kolay değil çünkü.Biz bazı duygularımızı kaybetmeyelim diye face i twiti kapatmıştık.Sanaldan uzaklaşıp kendi iç sesimizi dinlemeye başlamıştık

Birbirimize sürprizlr yapardık,bir defter almıştık ve içine mektup yazardık,özl zamanlarda hediyeler alırdık,gezerdik tozardık.Güzeldi herşey,mutluydum,oda mutluydu,hayaller planlar neler neler yaptık.Benden öncesi olmamıştı zaten kızın,dudağını ilk ben öptüm,elini ben tuttum,sevgililer arasında ne yaşanabiliyorsa benimle yaşadı hepsini,tecrübe ettik braber.Beni ilk kıvılcımı olarak görüyor.İlkleri hep bende yaşadı çünkü.Bir kız için ilk herzaman hatırlanır diye düşünüyorum.

İ çok akıllı bir kız,sevecen çocuksu ve bağlı bir insan.Burcu başak.Benimde burcum yengeç.Duygusallık içgüdü herzaman ön planda olmuştur benim için. İ her zaman yapıcı davranırdı,alttan almasını bilirdi,kavgalarımızı genelde ben çıkarırdım.Bazen bilmeden bazen bir şeyler birikir İ ye patlardım.Öyle her zaman kavga etmezdik ama çözümleri getiren genelde o olurdu.Onun yaptığı saçmalıklarda olmadı değil ama ben daha fazlaydım dediğim gibi

Bu sinirlilik hususunda biraz fazla hata yaptım İ ye karşı.Olmaması gereken şekilde davrandım ve sevgilimi üzdüm.Nazım geçer edasıyla öyle bir psikolojiye girmişimki yaptığım şeyin farkına varamamıştım.Sürekli aynı şeyi yaptım.Ufak sebeplerden alınırdım somurturdum.Bizim en büyük sorunumuz buydu.Benim bu davranışım !

Son 4 ayda zaten herşey allak bullak olmuştu.Çünkü üniye başlamıştım ve okul saatlerim çok saçmaydı.Kız okuldan 3 te çıkarken ben 1:30 da girip 5:30 da çıkıyordum.Yoluda eklediğimizde saat oluyordu 7.Ne görüşmeye vakit kalıyordu nede görüştüğümüzde birbirimize adam akıllı vakit ayırabiliyorduk..Okulun verdiği streste ve yol çileside haliyle İ ye yansıyordu biraz.Bazen çok bazen hiç..sömestr tatilinden önce onunda okul sınavları vardı ve bu yüzdende stres içindeydi.Sınavlardan sonra tatile girdi ama evde oturuyordu sıkılıyordu..

31 ocak 2014 te,yani 2. yılımızı kutladıktan 1 gün sonrası;

Ben sınavdan çıkmış ve garip bir ruh hali ile İ nin yanına gitmeye karar vermiştim.Evine gittim.Güzel karşılaşmıştık ama ben o eve girer girmez bana bir şeyler olmuştu,sanki içime başka biri girmişti.Sabahtan beri açtım ve birşeyler yemek istediğimi söylemiştim.evdede bir şeyler yoktu siparis verecektik.Zaten ne olduysa ben sürekli somurttum ve hrşeye bir kusur bulmaya başladım.En sonunda evden çocuk gibi ayrıldım.Yapmamam gereken bir şeyi yapmıştım.Ve bunu daha öncesindede yapmıştım.Çekip gitmek tamamen çocukça bir hareketti farkındayım.Ama o an farktmedim.Dedim ya nasılsa düzelicek nasılsa alttan alır kız bende psikolojisiyle devam etmiştim.Bunu bilerek yapmıyordum ama.Ayrılınca bunu farkettim.

Ben evden ayrıldım ve 1 gün sonra akşam konuştuk.Baktım ki bazı şeyler değişmiş,bir sürü bilmiyorumlar sıkıldımlar ortaya çıktı.bir süre konuşmaya çalıştım ama nafile,düşünmek istiyorum dedi ve konuşmayı bitirdik..2 gün sonrada aradı.Yapamayacağını dayanamadığını söyledi.Kavgalarımızdan sıkıldığını söyledi.Artık birşey hissetmiyorum dedi.Seside kötüydü zaten,kendini dışarılara vurmuş sahilde dolanıyordu.Bizim için en iyisi bu dedi.Zorlamamasını söyledi,zorlarsam tümden iletişimi keseceğini söyledi.Ben biraz yalvarır gibi oldum ama sonuç 0 dı.Ne diyeceğini biliyorum uğraşma zorlama dedi.

Arkadaş olarak görüşmeye devam edeceğiz ama eskisi kadar sık olmayacağını söyledi.Yani bu kararı aldık konuşurken.ONca anının hatrınaydı bunlar,yaşadıklarından pişman olmadığını söyledi..Ben onu tanıyan herkesten yardım istedim. ( annesi,kuzeni,en yakın arkadaşı,annesinin yakın arkadaşı) Hepside bana ılımlı olumlu yaklaştı.Çünkü benim iyi biri olduğumu ve ciddi olduğumu biliyorlardı.

Bu arada biz ayrıldıktan 2 gün sonra buluştuk.Ben görmek istemiştim onu.Buluştuk,ben somurtmadım çok neşeli davrandım ona karşı,iyimser davranmaya çalıştım.Eskiyi açmadım ve kendimden biraz bahsettim,hayata dair konuştum havadan sudan konustum espri yaptım güldürdüm bir kaç kez.Bu şekilde geçti konuşmamız.Çok kötü değildi ama iyide değildi.Normal ayrılık sonrası somurtma ve içe kapanıklık vardı İ de.Bir daha ne zaman görüşürüz sorusuna 1 ay demişti.Ne kadar içtendi bilemiyorum,zamana ihtiyacımız vardı tek bildiğim bu..Vdalaşırken yanaklarından öpüp uğurladım.Bir dahada arayıp sormadım kendisini..
Bu arada En yakın arkadaşıyla konuşmuştum buluşmadan 2-3 gün sonra. o bana destek çıktı konuşacağını söylemişti.Okullar açıldığı gün arayıp sorduğumda hiç umut olmadığını söyledi,hep güldüğünü ve rahat tavırlar sergildiğini söyledi.Kafasında herşeyi bitirdiğini söyledi.Bu şekilde bir konuşma oldu..O günde İ en yakın arkadaşıyla konuştuğumu öğrenmiş ve görüşmeye devam edersniz benle ilişkisini tamamen keseceğini söylemiş.Bu yüzden en yakın arkadaşıyla alakamı kesmek zorunda kaldım.Ortada kalmıştım yani.Ondan haber alma kaynağımda kurumuştu.

Tek kaynak annesi olmuştu..Evde içine dahada kapandığını söylemişti bana ama kötü anlamda değildi.Arkadaşlarıyla daha çok konuşmaya vakit geçirmeye başlamış.Whatsap tan zaten görüyorum silmedim numaraları..Daha fazla bilgi alamıyorum,ki eminim benide çok düşünmüyordur..

Dün ise çarşıda yürürken bir köşede İ yi kuzenini ve kuzeninin sevgilisini gördüm.Kuzeni beni görmüştü ama ben yürüyüp gitmiştim çoktan.Arkamada bakmadım..Ne kadar iyi kötü oldu bilemem,zaten cesaretim yoktu yanlarına gitmeye...Bu onda nasıl bir etki bırakmıştır bilmiyorum.Tek bildiğim onu çok özlemiş olmam..

Bu 1 ay içerisinde bende kendi muhakememi yaptım ve bütün hatalarımı ortaya döküp çözmek için uğraştım.İnsanlara karşı nasıl davranmam gerektiğini öğrendim.Kendime çeki düzen verdim.Fazla kilolarımı verdim.Tam 6 kilo verdim 1 ayda.Üstümü başımı yeniledim.İçim çok fazla kan ağladı.Burçla ilgilenenler bilir yengeç burcuyum demiştim.Bu tarz bir olayın bendeki etkisi değil tır meteor çarpmış gibiydi.

Ama kendimi tuttum sabır ettim.Kızı asla arayıp nolur geri dön demedim.yalvarmadım yakarmadım.Asla arayıp sormadım.Nötr kalmaya gayret ettim.Zaten zorlama demişti ve zorlamadım.Kızlık egolarına dokunmadım.Zamana ihtiyaç vardı ve o zamanı verdim ikimizede,ne kadar umutsuz gözüksede o arkadaş kalma bağı benim tek avuntum tek çarem.

Derdim uzun oldu ama yterince detaya inmeye gayret ettim..Bana verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir ?? Bu anlattıklarımdan sonra nasıl bir yol izlemeliyim ? Onu çok seviyorum ve geri kazanmak için birşeyler yapmak istiyorum. Exten next olmaz diyip aşkıma vefasızlık bulaştıramam,ölümden gayri herşeyin bir çözümü çaresi varken ben uğruna hayaller kurup gelecek planladığım insanı unutmaya çalışamam..Yardımlarınızı bekliyorum forum ahalisi Çaresizim ama umutluyum.Avuntularımla ve gerçekliğimle buradayım...


iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İlginizi Çekebilir


#2
Bence kendini tam olarak ifade etmeye calis duzelecegini soyle ama cümlelerin çok sağlam olsun. Bir kez daha deneyelim mutlu olmazsan o zaman ayrilirsin de. Umarim her şey düzelir sonuna kadar okudum ailesiyle tanismis olman senin için avantaj. Aklinda başka birisi yoksa döner inşaAllah


#3
Alıntı:
Bettina*´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence kendini tam olarak ifade etmeye calis duzelecegini soyle ama cümlelerin çok sağlam olsun. Bir kez daha deneyelim mutlu olmazsan o zaman ayrilirsin de. Umarim her şey düzelir sonuna kadar okudum ailesiyle tanismis olman senin için avantaj. Aklinda başka birisi yoksa döner inşaAllah

Değişiceğime söz vermektense bunu ispatlamak galiba daha etkili olucak..Bunun için çabalıyorum şuan,daha ılımlı yaklaşmaya çalışıyorum olaylara,arada ipin ucu kaçıyor ama çok az,düzelecek oda yakında inşallah..

Altın vuruş dedikleri şeyden yapmak lazım..Her halimle ona farklı bir ben vermeliyim,bunu ilk karşılaşmada görmeli..Bunun için daha farklı ne yapmalıyım ? Giyimi kuşamı değiştirmek parfümü saçı sakalı değiştirmek ne yönde işe yarar ? Bu arada beden dilide öğrenmeye başladım.bunu kullanmak istiyorum,hem karsımdakini anlamak hemde kendimi daha iyi anlatmak acısından daha iyi olacağını düşünüyorum


iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi


#4
Yazdığınızı birazdan okuyacağım.
En son yorumunuzda anladığım,huylarınızdan dolayı gitmiş.
Neden yanındayken kıymet bilmez insan?İlla gitmek mi gerekir?


#5
Soylediklerinize gore kiz sizi tamamrn bitirmis.
Aklında öldürmüş resmen.
Üstüne gidip daha da israr edersen cok ters tepebilir.
O da seni gercekten sevdiyse bi zaman sonra ozler ,varliginizi arar.
Kendinizi unutturmayin ara ara hatirlatin.
Sizi cidden yurekten sevdiyse döner.
Ama eger baktiniz olmuyor sizin de yolunuza devam etmeniz gerekir.
Isiniz gercekten zor görünüyor.
Ne diyeyim Rabbim yardimciniz olsun.


#6
Alıntı:
Amour.´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Soylediklerinize gore kiz sizi tamamrn bitirmis.
Aklında öldürmüş resmen.
Üstüne gidip daha da israr edersen cok ters tepebilir.
O da seni gercekten sevdiyse bi zaman sonra ozler ,varliginizi arar.
Kendinizi unutturmayin ara ara hatirlatin.
Sizi cidden yurekten sevdiyse döner.
Ama eger baktiniz olmuyor sizin de yolunuza devam etmeniz gerekir.
Isiniz gercekten zor görünüyor.
Ne diyeyim Rabbim yardimciniz olsun.

Zaman o kırgınlıkları olumsuzlukları azaltacaktır eminim,bende bu zamanı değerlendirmeye çalışıyorum kendimce.Onun beni gerçekten yürekten sevdiğini biliyorum çünkü bunu her bakışında hissettim,gönülden hissettim.Yalan dolan yoktu yaşadıklarımızda..Umarım özler.Sevgiden vazgeçmek çok zor çünkü


iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi


#7
Sevdiyse döner o zaman.
Zaman gerçekten çok iyi bir ilactir. Bunu yalanlayan cok ama bu böyle yani.
Imrenilen bir iliski dediniz demek ki kiskananiniz da cok oldu nazar degdi demek ki.
Umarim duzelir de araniz ileride hatirlayacaginiz tatsiz bir ani olarak kalir inşallah.


#8
Alıntı:
Amour.´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevdiyse döner o zaman.
Zaman gerçekten çok iyi bir ilactir. Bunu yalanlayan cok ama bu böyle yani.
Imrenilen bir iliski dediniz demek ki kiskananiniz da cok oldu nazar degdi demek ki.
Umarim duzelir de araniz ileride hatirlayacaginiz tatsiz bir ani olarak kalir inşallah.

Kıskandığını açık açık belli eden çoktu.Haddinden fazla çoktu hemde..İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Allah kimseyi kimseden ayrı düşürmesin çok zor gerçekten.


iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi


#9
Alıntı:
Asminâ.´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazdığınızı birazdan okuyacağım.
En son yorumunuzda anladığım,huylarınızdan dolayı gitmiş.
Neden yanındayken kıymet bilmez insan?İlla gitmek mi gerekir?

Tavsiyeniz nedir bu durumda ?


iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi


#10
Dün yazdığınızı okuyacaktım ama üşengeç halime denk geldiğinden bugün güzelce okudum ve şunu söylüyorum,

Bir kere haketmişsin,çok iyi olmuş,bunu içimde kalmasın diye söylüyorum,sadece sana değil,tüm erkeklere lafım,
erkeklerin üstüne düşünce onları değerli hissettirince bi triplere giriyorsunuz,çocukça nazlar yapıp hiçbir şeye ses çıkarmamamızı istiyorsunuz,kimse kimseyi bu kadar çekmez. Sana gösterilen değere,sevgiye sen sırt çeviriyorsan onun suçlusu sensindir.

Şimdi önümüze bakalım,
yapabileceğin pek bir şey yok aslında,ama iki sene dile kolay her şeyi beraber yapmışsınız,zamanı beraber harcamışsınız her zaman iki kişi olarak düşünmüşsünüz.Bunları biranda unutmak zordur,ki kız arkadaşının da unuttuğunu sanmıyorum ama en azından o unutmayı deniyor.
Senin şuan yapabileceğin en iyi şey,ondan uzak durmak. Eğer seni özlerse kız zaten gelir.
Şu hayatta en iyi öğrendiğim ama anca yeni yeni yaşamımda uyguladığım bir şey var. O da, sessiz kalmak.
Ona karşı sessiz kaldığında,o yokmuş gibi davrandığında,kız tarafı buna dayanamaz genelde.
Laf atmak için bile olsa geri döner kavgasını çıkartır,lafını atar. Ama gelir.
İşte orada sen devreye gireceksin,tam kavganın ortasında barıştın barıştın,barışamadın her güzel şey bitermiş aşk nedensiz sevmekmiş çalar Teoman'dan..


#11
Ayni sekilde bende dun okuycaktim ama usengecligime ve yorgunluguma denk geldi.
Yengec burcusun.
Evet bende bi yengec burcuyum aslinda olaya senin tarafindan bakmaya calistim ayni zamanda birde kizin tarafindan ve bana bunlar hicde uzak gelmedi.
Oncelikle hakettin evet bunu kabulde etmissin zaten. ODUNluk yapmissin kizi uzup kirmissin durduk yere hic sebep yokken. Hep denir ya insan elindekinin kiymetini bilmez anca kaybedince anlar diye aynen oyle oldu iste. ha bu arada lafima devam etmeden once o "i" nin yakin arkadasi! ondan nedense icime suphe aldi bencede uzak olman iyi oldu ve kiz'da oyle dedigine gore demekki var biseyler.. hani sana dogru soyledigi ne malum? .
ZAMAN evet kesinlikle ZAMAN herseyin ilaci. biliyorum bir yengec icin bekleyip sabretmek cok zordur ama yapicak biseyde yoktur gercektende. O duruma benzerini yasadim diyebilirim ama soyle'de bisey var sen kizdan bekliyorsun belki kiz'da senin biseyler yapmani bekliyordur. Ama kizlar gercektende dayanamaz en son yasadigim olayda yarim birakilmama ragmen mesaj atmistim sonra o helallik istedi bende hakkimi helal etmiyorum demistim. Yani demem o'ki dayanamaz birgun mutlaka mesaj atar ama bu gun ne zaman olur bilmiyorum. Zaten bisey demessede zamanla konu kapanir yani kapaniyor elinden bisey gelmez sen zamaninda bilicektin o deger esseklik yapmayacakdin.. Bu konu uzerinede diycek pek fazla biseyim yok aslinda cok sey soylenir ama hic bir care yok ZAMAN sadece zaman iste hepsi okadar.

Yengeç Burcu
♋ Aşk acısını kolay atlatamaz Yengeç. Kafasını dağıtması zaman alır. Hassastır çünkü. Zor sevip zor vazgeçtiği gibi zor unutur..


#12
Yazan arkadaşlar kızın mesaj atmasını bekle demişler ama bazı kızlar fazla gururlu olur, ilk adımı atmak istemez.
Zaman geçince tekrardan şansını dene derim, kızın adım atacağını sanmıyorum.


#13
İ içine kapanıktır biraz,başına bişey geldiğinde bir olay olduğunda ve o haklı durumda bile olsa çekinir söylemekten.Neşelidir ama görünmeyen bir kabuğu vardır..İçinden neler düşünüyor hiç bilemiyorum ama dışarı bunu farklı yansıttığından adım gibi eminim..

Hiçbirşey olmamış gibi davranmak birazda bunu inkar etmek gibi birşey oluyor,çünkü kabullendiğinde insan boşluğa düşer duygusuzlaşır.İ duygusuz kalamaz biliyorum,en ufak şeyde gözyaşları dökülür yüzünden..Oda çok büyük ihtimal bunu yapıyor şuan.Hiçbirşey olmamış gibi davranıyor..perdelerini kaldırdığında nasıl duygusal nasıl ağlayan bir insan olduğunı biliyorum,şevkatli merhametlidir o dayanamaz patlar bir yerde..İsterimki kalbi yumuşasın.

Bizim ilk ayrılık kararımız bu,daha önce bu raddeye bile gelmemiştik hiç,ben ve o pişman olmadık yaşadıklarımızdan,herşeyin ilkini benimle yaşadı,ilk ben öptüm onu,bütün yaşanılcak ilkleri ben yaşattım ona..bu bir kız için ne kadar önemli onu siz kızlar söyleyin..

Ben değiştiğimi ona gösterirsem neden bir şans olmasın ki :/ Birden bire kesip atmak okadar kolay mı gerçektenhele ki bahsettiğim gibi biriyse bu İ ..


iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi


#14
Hayir elbetde kestirip atmak hic'de kolay degil! Hele'de bi kiz icin. Gostermemeye calisiyodur susuyordur. o susuyodur ama ici icini yiyodur. Gunduzleri belki gulebiliyodur bi sekilde birileri gulmesini saglayip nebilim bisiler yapiyodur ama geceleri yalniz kaldiginda kafasini yastiga koydugunda ne dusundugunu bilmiyoruz ki elbetde hangi insan oglu olursa olsun hemen birden bitemez ama iste olanlar oldugu icin suanda ne dusundugunude bilmiyor olabilir nebilim.. herkes ikinci ve son bi sansi hakeder hayatta. Ona oyle birsey yapki ozaman senin gercekten degistigini anlasin nebilim buyuk bi supriz hazirlayabilirsin ummadigi bi anda.. Dogum gunu ne zaman ? diycemde Basak burcu ya eyluldur ya agustos.. herneyse onu gectim nebilim belkide yeniden cikma teklif edebilirsin ona : )) farkli degisik bi sekilde ? ne dersin ?


#15
Alıntı:
AysnrMt.´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayir elbetde kestirip atmak hic'de kolay degil! Hele'de bi kiz icin. Gostermemeye calisiyodur susuyordur. o susuyodur ama ici icini yiyodur. Gunduzleri belki gulebiliyodur bi sekilde birileri gulmesini saglayip nebilim bisiler yapiyodur ama geceleri yalniz kaldiginda kafasini yastiga koydugunda ne dusundugunu bilmiyoruz ki elbetde hangi insan oglu olursa olsun hemen birden bitemez ama iste olanlar oldugu icin suanda ne dusundugunude bilmiyor olabilir nebilim.. herkes ikinci ve son bi sansi hakeder hayatta. Ona oyle birsey yapki ozaman senin gercekten degistigini anlasin nebilim buyuk bi supriz hazirlayabilirsin ummadigi bi anda.. Dogum gunu ne zaman ? diycemde Basak burcu ya eyluldur ya agustos.. herneyse onu gectim nebilim belkide yeniden cikma teklif edebilirsin ona : )) farkli degisik bi sekilde ? ne dersin ?

İşte bende bu değişikliği yakalamaya uğraşıyorum.Bahsettiğim gibi kendimde değişiklikler yapmaya başladım.Kilo sorunum vardı,dışarıdan bakan okadar alımlı bulmuyordu beni, İ görünüşüme bakmıyordu ama zayıf kilosuz olmam onun ilgisini çekiyordu elbet,bu yüzden biz 2 ay spora gittik beraber,onunda fazlalıkları vardı,uzun zamandır kilo sorunu vardı..o pilatese ben fitnesse gittim,herneyse..Bu süre içerisinde yani şuan 7 kiloya yakın fazlalığımı verdim,beden düştüm ve daha iyi görünüyorum..Ruhen şuanda bile kalbimden acayip şeyler akıyor evet üzülüyorum ama hatamı,içine düştüğüm o psikolojiyi çok çok iyi anladım..Arkadaşlarımdan kişisel gelişim kaynaklarından yardım alıyorum..Ben çok kararlıyım bu konuda,çünkü birşeylerin kötü gitmesini artık istemiyorum..Ailevi maddi problemler tepemdeyken okul sorunlarım tepemdeyken tek ışığım İ di...Allaha sığınıp çok dua ettim sabır etmeye gayret ettim ki sabırsızın önde filama taşıyanı bir insanım.Bu sabrın ve hatalarımı çözmenin meyvesini almak istiyorum..

Çıkma teklifi olayı gayet hoş birşey ona teklifimi sahilde yapmıştım.iki denizin birleştiği yerdeyiz,benim küçük dünyamda bana eşlik etmek istermisin diye sormuştum ona,teklifim böyleydi onunda gözleri mavi olduğundan iki deniz demiştim herneyse,galiba beklemem gerekiyor ama ya mesaj atmazsa ? Bu yüzden bir plana ihtiyacım var sanırım :/


iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi


#16
Evet cok istedigini gordum gercektende akillanmissin diyelim.
Annesi falan ailesi nasilsa seni biliyor dimi..
Disarida yap diycem suprizini ama havalar soguk vede ruzgarli..

Annesiyle konusup evde ona bi supriz hazirlayabilirsin mesela..

bak simdi bissuru balon al yani balon zaten fazla masrafli olmaz ve sadece 1tanede kirmizi balon al kalpli bunlari " i " nin odasina git koy hepsini 3-5 tane havada duran balon olsun digerleri yerde yatagin uzerinde falan olsun odasini balonla doldur..

1 mektup yaz ' hissettiklerini onu hala deli gibi sevip geri istedigini ozur diledigini yaptiginin esseklik oldugunu seni affetmesini falan nebilim icinden gecenleri yaz ' bu mektubu o kirmizi kalpli balonun ucuna bagla .. yataginin uzerinede tek bitane kirmizi gul koy buyuk bi kagidin uzerine seni seviyorum yaz oyle birak..

sonra ona ilk cikma teklif ettigin yer varya '
mektubun sonunda eger beni hala seviyorsan ve affettiysen seni burda bekliyorum gibi biseyler yaz..

Oraya git ve onu bekle.

Eminim gelicektir..

Veya eger i' nin evine cok uzaksa orasi onun evine yakin biyerde soyleyebilirsin..


veyaa mektubun sonunda beni affettiysen 3kere seni seviyorum sesli dermisin gibi bisey yaz ' sende evde bi yerde saklanmis ol.. o oyle diyincede git sonrasi bilmiom artik . .. .


#17
Alıntı:
AysnrMt.´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet cok istedigini gordum gercektende akillanmissin diyelim.
Annesi falan ailesi nasilsa seni biliyor dimi..
Disarida yap diycem suprizini ama havalar soguk vede ruzgarli..

Annesiyle konusup evde ona bi supriz hazirlayabilirsin mesela..

bak simdi bissuru balon al yani balon zaten fazla masrafli olmaz ve sadece 1tanede kirmizi balon al kalpli bunlari " i " nin odasina git koy hepsini 3-5 tane havada duran balon olsun digerleri yerde yatagin uzerinde falan olsun odasini balonla doldur..

1 mektup yaz ' hissettiklerini onu hala deli gibi sevip geri istedigini ozur diledigini yaptiginin esseklik oldugunu seni affetmesini falan nebilim icinden gecenleri yaz ' bu mektubu o kirmizi kalpli balonun ucuna bagla .. yataginin uzerinede tek bitane kirmizi gul koy buyuk bi kagidin uzerine seni seviyorum yaz oyle birak..

sonra ona ilk cikma teklif ettigin yer varya '
mektubun sonunda eger beni hala seviyorsan ve affettiysen seni burda bekliyorum gibi biseyler yaz..

Oraya git ve onu bekle.

Eminim gelicektir..

Veya eger i' nin evine cok uzaksa orasi onun evine yakin biyerde soyleyebilirsin..


veyaa mektubun sonunda beni affettiysen 3kere seni seviyorum sesli dermisin gibi bisey yaz ' sende evde bi yerde saklanmis ol.. o oyle diyincede git sonrasi bilmiom artik . .. .

Bu tavsiye gerçekten güzel Bir iki buluşmadan sonra bunu yapabilirim çünkü önce beni görmeli farklılığı görmeli.Sahil evine cok yakın o yüzden gelebilir.Bir süre daha bekleyip iletişime geçeceğim,bunuda mektupla yapmayı düşündüm aslında ama çok duyguları belli edermi diye çekinmiyor değilim :/ Ama günümüzde teknoloji bu kadar iyiyken sofistike bir yol daha etkileyici olur diye düşündüm..Arkadaşça,eskiye dayanmayan bir merhaba mektubu nasıl olur ? Yada direk aramalımıyım ?


iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi


#18
Himmmmm.. bilemedim suan.. mektup elbetde daha guzel olur. ama Arkadasca olmasin bence :s nebilim dusunelim..


#19
Başka fikri olan varmı ? Şuan başka neler yapabilirim hem kendim için hemde ilk görüşme için ? Telefonmu mektupmu mesajmı,hangisi daha etkili olur ?


iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi


#20
Bi gelisme varmi ? naptin ?
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:35 .