Neden Neden Diye kendimi yiyorum :(

#1
Merhaba sevgili tatlıaşkım üyeleri,
Sizinle birşey paylaşmak istiyorum hemde fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve yorum ve öğütlerinizi almak istiyorum.

3 yıl önce üniversitede arkadaşım olan birinden hoşlanmaya başlamıştım,her gün aynı ortamdaydık ve o benimle ne zaman iletişime geçmeye çalışsa ve yüzüme baksa ben utandığımdan üfleyip kafamı çevirirdim ve o bunları hep trip olarak algılardı.Kendimi değiştirmeye rahat olmaya kendimce söz verdim ama o bana yaklaştıkça ben hep ters tepki veriyormuş gibi oldum en sonunda bana bir ilişki yaşayamayacağımıza karar verdiğini söyledi.
benim çok tripli olduğumu,hiç bir şeyden memnun olmadığımı söyledi. Ona, benimde bu kendi tavırlarımdan hoşlanmadığımı ve onun için değişebileceğimin sözünü vermeme rağmen; benim değişmeyeceğimi değişmiş gibi davranıp sonra yine aynı ben olacağımı söyledi. Aradan yıllar geçti başka ilişkileride oldu kendisinin doğal olarak erkek tabii, ama bu geçen yıllarda aynı ortamlardayken karşılaştıkça selamlaştık ama şu sıralar zaman zaman beni görmezlikten gelmeye başladı, beni gördükçe kaçmalar, yolunu değiştirmeler falan.. ne düşünüyor ve neden böyle davranıyor anlayamıyorum. Birden bire böyle davranmasının ne gibi bir sebebi olabilir?! Ben selamlaştığımız için hani yüzyüze bakabildiğimiz için mutluydum çünkü kimseyle aram açılsın istemem. Fakat birden bire bu garip davranışlarına anlam veremedim..

Sizler ne yorum yaparsınız? Neden olabilir bu tavırlar?
Şimdiden teşekkür ederim

İlginizi Çekebilir


#2
  1. Sevgilisi olmuştur ve ciddi düşünmeye başlamıştır,baska kızlarla görüşmek istemiyordur.
  2. Erkekler sabit düşünmez aslında.Gerçekten değiştiğini gösteremediğini arkadaşkende anlamış ve uzaklaşmak istemiştir.
  3. Sıkıntıları olabilir ve yavaş yavaş çevresinden kopmak istiyor olabilir.
  4. Seni sevdiğini anlamaya başladıysa kendi dediklerini yutamıcağını düşünüp uzaklaşma çabalarına girmiş olabilir.


#3
kişinin hayata bakış açısı değişince geçmişte yaşadığı bazı şeylerden uzak durmaya çalışıyor, senin için zamanında çok alttan almıştır gurur yapması gereken şeyleri bile gurur yapmamıştır sonra sonra görmüştür ki ne yaparsan yap memnun edemiyorsun hayata bakışı değişmiştir seni görüncede geçmişte yaptıkları aklına gelip kaçıyor olabilir


#4
Sana karşı hâlâ duyguları olabilir ya da bir başkasını seviyordur,seninle konuşursa aklının karışacağından korkuyor da olabilir.
Çok ihtimal var aslında kimse kesin bir yanıt söyleyemez ondan başka.


#5
sen sevdiğin bir insana bir arkadaş gözü ile bakabilirsin ama karşı taraf anarkadaş kalma muhaberesini yitirmiş çoktan ve sen ne kadar uzaklaşırsa en az o kadar mutlu olacağına inanıyor.. Hadi yapma düşünsene sevdiğin birine nereye kadar arkadaş kalabilirsin ki ona onu seviyorum dedikten sonra.. onun adına söylüyorum bunu doğru bulmuyor.


#6
because fuck you that's why.


#7
bir sadettin Teksoy atasözü derki: fazla naz aşık usandırır.


#8
Bir gün bana da buraya konu açtıracaksınız, işin içinden çıkana 10 cumhuriyet altını ödüllü hem de. Şaka şaka.
Onun şimdi hoşlandığı başka kız var, seni görünce sana selam verince senin onun bu hareketlerinden umutlanacağını düşünüyordur-erkekler öyledir çünkü, selam dersin aşık zanneder- veya birlikte olduğu bir kız vardır, belki o kız da seni biliyordur bu yüzden sana mesafeli davranıyordur kız rahatsız olmasın diye ama en kolay cevap, erkeklerin yaptığı hareketler için kafanı yorup, kendini yiyip bitirme, mantık aramayacaksın bir kere. Erkek de geç, tatavalara gelmeyin bacılar, onların kafalar kit atıyor.


#9
Çok kötü birşey ^^

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:19 .