Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Dert Ortağı Köşesi (https://www.tatliaskim.com/dert-ortagi-kosesi/)
-   -   Uzun Zaman Oldu (https://www.tatliaskim.com/dert-ortagi-kosesi/664640-uzun-zaman-oldu.html)

Amnesiac 21-06-2016 10:10

Uzun Zaman Oldu
 
Bir süredir buralara uğramaz oldum. Sonra birden aklıma geliverdi, kendimi boşlukta hissettiğim bir andı ve paylaşımda bulunmak istedim yeniden.
Şu sıralara aklım fazlasıyla dolu. Paylaşsam rahatlar mıyım bilmiyorum ama bunları aslında hepimiz paylaşıyoruz. Acılarıyla, tatlılarıyla - daha çok acı - bir hayat yaşıyoruz ve git gide hayatımın anlamsızlaştığını fark ettim. Hiç sizde de oluyor mu ? Bilmiyorum, yazarsanız sevinirim. Bu durumdan bir kurtuluş yok mudur ? Ciddi anlamda sıkıntılardayım. Öyle ki gülmek bile bazen dünyanın en zor şeyiymiş gibi geliyor. Bir de insanların yalnızları dışlamaları yok mudur... Ben oldum olası yalnızlığı sevmişimdir. Yeni bir ortama girerim pısarım bir kenara oturur resmimi çizerim, kitabımı okurum. Herkes kahkalara boğulur, güler, eğlenir... Hayır bende yok işte onlar. Evet eğlenmeyi ben de her insan kadar çok seviyorum ancak ülkenin durumları ne oluyor, yaşam standartı nereye gidiyor, nasıl bir gelecek bekliyor bizi. Bunları es geçemiyorum. Bir gelecek telaşı sardı beni. Hadi istesek de istemesek de geleceği yaşayacağız. Peki ya sonra ?

Chn 21-06-2016 23:53

Yarın ne olacağımız belli değil. Anı yaşa. Bilgili değilim , insan sevdiğinden ayrıldığında , kendini ötekeleştirdiğinde boşluk ta oluyor sanırım... Bunlar gelip geçici seyler.. Fazla kötümser olma bu arada. Nefes alıp veriyorsan ne Mutlu sana

Amnesiac 22-06-2016 16:13

Güzel tavsiyeler lakin daha farklı öneriler var mı ? 5 yıllık depresyon tecrübem var anı yaşamak kadar başarısız olduğum bir konu yok. Düşünmeyi durduracak bir şeyler varsa söyleyin plz..

Nickimi7kedi 27-02-2018 15:08

Depresyondan çıkmak istiyorsan kendini dinleme


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:57 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2018 Tatliaskim.com