Ulaşamadığım biri ( yardım )

#1
Bundan 1-2 yıl önce Lise 1'e gidiyordum. Evden çıktım okula gitmek için Sanayi Mahallesine gidiyordum o sıra okulum orada inşaat yapılıyor. Beni o an bir bayan durdurdu. Sohbet diyalogumuz şöyle;
Bayan; Sen Sonersin değil mi?
Evet dedim, ben 1 ve 2 sınıf arkadaşın N**** tanıdın mı?, Hayır tanıyamadım dedim, şu okuldaydık vs vs.
Bir diğer kaderimizi yazayım sonra esrarengiz gördüğüm yerleri yazayım
1 yıl sonra arkadaş ile avmye gittik. 212 Mahmutbeydeki bilen vardır. Arkadaş ile LC Wakiki'den çıktık oranın solunda bir mağazaya girdik orada N**** ile karşılaştım daha doğrusu beni buldu arkadaşım ayakkabı bakarken o orada çalışıyordu " çok değişmişsin " dedi ve aynı muhabbet döndü.
Şimdi ilginç yanlarına geçeyim.
Ben Mahmutbey'de sadece 2 yıl okudum ve bizim yere bir okul yapıldı ilkokul 2'deyken oraya aldık kaydımızı. Nereden hatırlıyor bilmiyorum.
Ben bu bayanın gözlerini içine bakarak konuşuyorum ama yüzünü hatırlayamıyorum sadece çok güzel olduğunu biliyorum. Onu ilk gördüğümde içim kıpır kıpırdı ama ne hatırlıyorum, ne de başka şey. Onun adını ağzıma aldığım zaman çok mutlu oluyorum. Sizce nedir İn mi, cin mi, peri mi?

İlginizi Çekebilir


#2
Cevaplarınız?


#3
belki senden hoşlanıyor ama karşına çıkmaya cesaret edememiştir (:
yeni yeni çıkıyordur karşına?
yazdıklarına göre böyle yorum çıkarabildim


#4
Huridir huri.
Sizi etkilediğine göre ..
Adını soyadını biliyorsanız facebook vb.yerlerden ulaşın onunla konuşun.


#5
Sadece adını biliyorum soyismini bilmiyorum eski okul yıllıklarımı annem çöpe atmış sağ'olsun. Çok aradım, bulamadım İkitelli 212 avmiyi bilen varsa ve LC Wakiki'de çalışan varsa belki tanır, mesaj atarsanız adını yazarım. Acaba diyorum tekrardan gitsem o mağazaya beni buluyor zaten. İşten çıkmıştır diye korkuyorum ne yapsam


#6
aynen gidip görmeye çalış mağaza çalışanlarına sorarsın


#7
Korkularının üzerine git derim arkadaşım çünkü her şey için geç olabilir. Sonra üzülmektense şimdi üzül.İlla ki iş yerinde çalışan onu tanıyan birileri vardır. Konuş konuş konuş ! bir şey kaybetmezsin.


#8
eğer düşündüğün gibiyse o seni bulur bence.


#9
Unut gitsin


#10
bana sorarsan hiç aramaya calısma bile, o senin kaderinse ve Rabbim karşılaşmanızı istiyorsa sen ne kadar bulmak istesende o istemeden olmaz. bence bekle ve hiçbirşey yapma. zaten oluncada birşey değişmeyecek nede olsa aşk sevgi yada içimizdeki kıpırtılar gelip geçici heves bosver gitsin ya.


#11
Mağaza çalışanına sor
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:23 .