işte lost dizisinin 3. sezonunun en beğenilen sahneleri

#1
işte lost dizisinin 3. sezonunun en beğenilen sahneleri
Nefeslerimizi tutarak izlediğimiz “LOST“un üçüncü sezon finali, birçok unutulmaz sahneyi de bizlere sundu. İşte bunlar arasından seçilmiş her biri birbirinden çarpıcı sekiz özel sahne.
işte lost dizisinin 3. sezonunun en beğenilen sahneleri
#1. Jack-Juliet
Bildiğiniz gibi Juliet karakteri 3. sezonda kadroya Ötekiler’den biri olarak dahil olmuştu ve Jack’la arasında bir ilişki olup olmayacağı merak ediliyordu. Bu sorunun cevabı 3. sezon finalinde işte bu Jack-Juliet sahnesiyle verilmiş oldu: Evet, Jack ve Juliet arasında bir ilişki olabilir! Her ne kadar sezon finalinde Jack Kate’e onu sevdiğini söylemiş olsa da, insanlar birbirlerini boş yere dudaktan değil mi?
işte lost dizisinin 3. sezonunun en beğenilen sahneleri
#2. Walt’un Geri Dönüşü:
Walt’u 3. sezon finalinde tekrar adada görmek bizlere Michael ve Walt’un hâlâ bu dizide olduklarını hatırlattı. Daha önceden de Walt’u olmadık yerlerde ortaya çıkarken görüyorduk, bunlardan biri de, 2. sezonda Shannon’ın Ana-Lucia tarafından vurulmasına sebep olan bölümdeki ortaya çıkışıydı – tabii o zaman bir cümleyi tersten fısıldıyordu, 3. sezon finalinde ise John Locke’la normal bir biçimde konuştu. Görmeyeli de Walt baya bir büyümüş, boyu uzamış, sesi değişmiş. Sizce de öyle değil miydi?
işte lost dizisinin 3. sezonunun en beğenilen sahneleri
#3. Anne-Kız Buluşması:
Birinci sezonda adada 16 yıldır mahsur kaldığını öğrendiğimiz ve ekibi bir enfeksiyon kapıp ölen Fransız kadın Danielle Rousseau’nun kızının bebekken Ötekiler tarafından kaçırılmış olduğu hikâyesini hatırlarsınız. Bu bebekle ilk olarak 2. sezonda “Maternity Leave” adlı bölümde karşılaşmıştık: Artık baya büyümüş, genç bir kız olmuş olan Alex. Böylece LOST’ta merak edilen buluşmalardan bir tanesi de bu anne kızın olmuştu. En nihayetinde Danielle ve Alex, sezon finalinde buluşarak gözlerimizin yaşarmasına neden oldular, Ben’i bağladıklarında ise birlikte iyi anlaşıyor görünüyorlardı.
işte lost dizisinin 3. sezonunun en beğenilen sahneleri
#4. Locke’un İhaneti (?):
İnanılmaz! Gerçekten inanılmaz! Locke adanın gizemli iyileştirici gücü sayesinde final bölümünde yeniden ayaklandı ve radyo kulesinin yolunu tutarak ekibine telefon açıp herkesi kurtarmasına ramak kalan Naomi’yi sırtından vurdu! Bu sahneyle birlikte herkesin kafasında şu soru eminim belirmiştir: “Bu adamın nesi var böyle?” Gerçekten Bay John Locke bu adadan kurtulmak istemiyor mu, bu kadar mı bu adayı seviyor, ya da herkesi adada tutma gibi bir görevi mi var, yoksa bizlerden sakladığı iyi bir sebebi mi var?
işte lost dizisinin 3. sezonunun en beğenilen sahneleri
#5. Penelope’un Açıklaması:
Eğer şu an için John Locke’un lehine işleyen bir durum varsa, o da Penelope’un adanın etrafında kazazedeleri kurtarmayı bekleyen bir ekip gemisi olmadığını söylemesi. O halde Naomi’nin ekibi kim/kimler? İyiler mi yoksa kötüler mi? Mikhail kendisini kurtarmaya çalıştığında Naomi yalnız olmadığını söylemişti. Peki o zaman bu ekip, Ben’in de sezon finalinde bahsettiği üzere, LOST adasında tarihi tekerrür ettirecek olan Dharma grubu mu? Bu grup adaya gelip zamanında kendi gruplarını öldüren Ötekiler’den ve adanın diğer sakinleri olan kazazedelerden intikam mı alacaklar?
işte lost dizisinin 3. sezonunun en beğenilen sahneleri
#6. Savaşçı Hurley:
3. sezon finalinin LOST hayranları tarafından en beğenilen sahnelerinden biri de hiç kuşkusuz Hurley’nin korkmadan, cesurca Dharma minibüsünü sürerek ormandan fırlayıp sahile, Sayid, Jin ve Bernard’ı rehin almış olan Ötekiler’in üzerine sürmesiydi. Ryan adlı Öteki Hurley’e tam karşısından o kadar ateş açmasına rağmen, Hurley hızını hiç yitirmeyip Ryan’a çarpmış, onu minibüsün altına almış ve bu şekilde öldürmüştü. Bu sayede de LOST’un kahramanları arasındaki yerini başarıyla almaya hak kazandı bizim tombul ama bir o kadar da matrak ve karizmatik “Hugo”muz!
işte lost dizisinin 3. sezonunun en beğenilen sahneleri
#7. Charlie’nin Ölümü:
Bir süredir Desmond’ın gördüğü imgelerden dolayı Charlie’nin başına bir iş geleceğini ve aramızdan ayrılacağını biliyorduk. Ve işte Charlie’nin vedası final bölümünde oldu. Neden bulunduğu odanın kapısını kapatıp kendini ölüme mahkum ettiği husunda en akla yatkın görüş ise olayların Desmond’ın gördüğü şekilde gelişmesini sağlayıp Claire ve Aaron’ı adadan kurtarmak.
işte lost dizisinin 3. sezonunun en beğenilen sahneleri
#8. Jack ve Kate Buluşması:
Yalnızca final bölümünün değil, dizinin de en unutulmaz sahnelerinden biriydi Jack ve Kate’in buluşması. Bölüm boyunca izlediğimiz olayların aslında flashback değil de bir flashforward olduğunu, aslında Jack ve Kate’in adadan kurtulduklarını anladığımız andaki şok, neden LOST’u bu kadar çok sevdiğimizi bir kez daha bizlere hatırlattı.

İlginizi ÇekebilirKonu Maya. tarafından (06-07-2014 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.
#2
gerçekten süper bi dizi herkeslere tavsiye ederim =)


#3
bncd çk qsl


#4
solun yorumlarınız için


#5
spr bi dizi yha bayılıyorummmm !!


#6
paylaşm ıcn saol.


#7
önemli değil


#8
süper bi dizi .. konu için tşk


#9
önemli diil


#10
pff Charlienin ölmesine ağlamıştım özellikle bebek hissedip ağlayıncaa çok kötü oldum yaa teşekkürler paylaşım içn


#11
Bi tek ben izlemiyorum heralde


#12
çok güzel bir dizi yha
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:47 .