Ütopyalı Selena'nın işi bu sezon zorlaşıyor !

#1
Ütopyalı Selena'nın işi bu sezon zorlaşıyor !

Ütopyalı Selena'nın işi bu sezon zorlaşıyor ! Sinem Kobal'ın başrolünde oynadığı ekranların sevilen dizisi 'Selena' yeni bölümleriyle 7'den 70'e herkesi ekran başına kilitleyecek. Kobal: Dizide bol sürprizli ve heyecanla dolu bir sezon bizi bekliyor..

Atv'nin en çok konuşulan dizilerinden 'Selena', yepyeni bölümleriyle bugünden itibaren sevenlerinin karşısında olacak. Dizide canlandırdığı Selena karakteriyle herkesin gönlünde taht kuran Sinem Kobal, bu sezon da güçleri elinden alınmış olmasına rağmen yine iyilikler yapmaya ve Hades'i yenmeye çalışacak. Dizinin yaz tatiline girmesiyle birlikte Mehmet Aslan'la Ayakta Kal' isimli bir filmde rol alan ve Sinan Çetin'in çektiği bir reklamda oynayan Kobal, dizideki sürprizleri anlattı. Güzel oyuncu, "Geçen sezonların verdiği keyfi verecek ama yepyeni bambaşka hikayeleriyle izleyenleri tatmin edeceğini düşünüyorum" diyor.

* Yeni yayın döneminde de 'Selena' devam edecek. Dizide bu sezon yaşanacak sürprizlere örnek verir misiniz?

Öncelikle şunu söyleyeyim; Selena' ekip olarak çok keyif alarak çalıştığımız bir proje... Türkiye'de çekilen diziler arasında da üçüncü sezonu görebilen nadir işlerden birisi... Tabii ki üçüncü sezonda sürprizler var ama bu değişimleri pek açıklamak istemiyorum. Şu kadarını söyleyeyim; Burak ile Selena'nın ilişkisinde değişiklikler oluyor, biliyorsunuz. Burak, Selena'nın Ütopyalı olduğunu öğreniyor, okul müdürü değişiyor. Dizide bol sürprizli ve heyecanlı bir sezon bizi bekliyor. Hem geçen sezonların verdiği keyfi verecek ama hem de yepyeni hikayeleriyle izleyenleri tatmin edecek diye düşünüyorum.

* Peki küçük seyircileri bekleyen yenilikler neler?

Minik izleyiciler, birçok tahminde bulunuyor ama sandıklarının çok dışında farklı şeylerle karşılaşacaklar. Selena'nın Ütopyalı olduğunu öğrenen Burak ile ilişkisinde buna da 'Hafızasını silerek çare bulur falan diyorlardı' ama öyle bir şey olmayacak. Selena, bir sürü engeli farklı bir şekilde aşmaya çalışacak.

* Dizide büyü yapma kabiliyetiniz elinizden alındı. Şimdi ne Selena ne yapacak?

Bununla ilgili tabii ki zorluklar yaşanacak ama kabiliyetimi geri kazanacağım. Bunun yanı sıra Ütopya'yı ilgilendiren büyük bir tehlike var. Ütopya böcek istilasına uğrayacak. Selena'nın da güçleri olmadığı için engelleyemeyecek.

* Selena karakterinde değişimler var mı?

Selena yine aynı Selena... İyilik için savaşmaya devam edecek. İlerleyen bölümlerde sürekli değişimler olacak. Dizide Hades kendisine bir yardımcı bulacak ve daha güçlü bir hale gelecek. O yüzden Selena'nın işi biraz daha güçleşecek.

* Peki Selena'ya yardımcı gelecek mi?

Selena'ya yardımcı gelmiyor. Çünkü zaten Selena'nın üç küçük yardımcısı var ve onlarla birlikteler... Onlarında başlarına birçok şey gelecek. İlk bölümde yaz tatillerini nasıl geçirdiklerini, neler yaptıklarını ve Selena'nın onlara nasıl yardım ettiklerini görecekler.

* Sunuculuk nasıl gidiyor?

Uzun zamandır sunuculuk yapmıyordum. Ama 'Benim Annem Dans Edemez' çok keyifli bir proje... Profesyonel dansçılar anne ve babalarıyla dans ediyorlar. Ortaya çok güzel şeyler çıkıyor. Sürekli anne-babadan bir şeyler öğrenirken bir anda roller değişiyor, onlar senden öğrenmeye başlıyor. Ben de annemle bir reklam filmi çektiğim için onları daha iyi anlıyorum. Senin yaptığın işi annene veya babana yaptırmanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum. O yüzden o işi de çok doğru buldum. Yarışma tüm heyecanıyla devam ediyor.

* Annenizle reklam filmi çektiniz. Bu sizin ilk reklam filminiz miydi?

İlk reklam filmim değildi. Daha önce bir GSM operatörü için bir reklam filmi çekmiştim. Bu ikinci reklam denemem oldu. Bu da seri film olacak. Çalışmanın yönetmenliğini Sinan Çetin yaptı ve çok keyifli bir reklam filmi oldu. Alışılmış deterjan reklamları gibi değil! Zamane anneleri ve zamane kızları adı altında çektik. İçinde anne- kız çekişmesi var. Kız her şeyi bilen, annesinin söylediklerini umursamayan ama daha sonra onun dediklerine ikna olan bir karakter... Annemin nasıl bir oyunculuk çıkaracağını merak ediyordum. İzleyince hakikaten herkes arayıp, 'Annen süper oynamış diyorlar. O yüzden bir an önce yayınlanmasını istiyorum. Çok gerçekçi oldu.

* Annenizle çalışmak nasıldı?

Zordu. Annenle beraber çalıştığın için nasıl davranacağını şaşırıyorsun. 'Anne sakin ol şöyle yap' falan demeye başlıyorsun. Sen ona bir şeyler öğretmeye başlayınca strese giriyorsun. Çok zor ama keyifli de. Bizim için torunlarımıza gösterebileceğimiz güzel bir anı olacak.

* Yaz tatilinde neler yaptınız?

Yaz tatilim yoğun geçti. Beykent Üniversitesi'nde okuyorum bir yandan da. 'Selena' olduğu için bütün işleri yaz tatiline göre programlamıştım. 'Ayakta Kal' adlı bir sinema filmi çektim. 'Benim Annem Dans Edemez' adlı bir yarışma programını sunuyorum. Ayrıca annemle birlikte rol aldığımız, eylül ayında yayınlanacak bir deterjan reklamında oynadım. Yani yoğun tempoda çalıştım.

* 'Ayakta Kal'da oynadığınız karakter nasıl bir tiplemeydi?

'Selena'dan bambaşka bir karakterdi. Film için fiziksel değişimlerim de oldu. Saçlarımı koyu renk yaptım. Yasemin isimli bir lise öğrencisini canlandırdım. Varlıklı bir ailenin çocuğu ama hiçbir zaman şımarmamış. İnsani öğelere her zaman değer vermiş bir karakter. Bu film bir ilk özelliği de taşıyor. Çünkü ilk defa bir gençlik draması çekildi. Birçok gençlik filmi izledik ama daha çok komediye yönelikti. Bu film gençlerin gerçek sorunlarını yansıttı bence. Fakir, zengin çatışmalarını anlatan bir film oldu. Özel bir okulda burslu bir öğrencinin neler yaşadığını anlattık.

Diziye katılan iki yeni karakter

ALMULA:

İsmi Almula Parker. İngiltere'de York Dük'ünün eski eşi... Kendisini 'York Düşesi' olarak tanıtıyor. İngiliz eşinden boşanınca yüklü bir tazminat almayı başarmış; zengin, dul bir kadın olarak Türkiye'ye dönüyor. Sahibesi olduğu okulda İngiliz modeli zarif ve disiplinli bir eğitim vermeyi istiyor. Dizide Fitnat'ın bıraktığı bayrağı devralmış durumda ve Burak'tan hoşlanıyor. Aslı ile arası çok iyi; çünkü o da Fitnat gibi zenginleri seviyor.

AYDEMİR:

Hades'in resmi yardımcısı... İsmi Aydemir olmasına rağmen kendisine 'Ayıdemir' denmesini çok seviyor. Maç galibiyetlerinden sonra havaya ateş eden, ince düşünceden hiç nasiplenmemiş tipik bir maganda. Hades'in desteğiyle Almula'nın okulunda beden eğitimi öğretmenliği yapıyor. Hades'i çağıracağı zaman; elini koltuğunun altına koyup zortlatarak çağırıyor. Daimi lafı: 'Terbiyesizim'. Amatör küme takımlarından 'Mandinga Spor'un ateşli taraftarı... Hades'in yönlendirmesiyle Selena ve kızların düşmanı...

Kaynak : Sabah.com.tr

İlginizi Çekebilir


#2
Hiç kaçırmam bu diziyi severek izliyorum P
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:20 .