Geceye entrika yağdı

#1
"Binbir Gece"de entrika dibe vurdu. Yok yoktu yani... Her sahnesi olaydı. Abartılardan da bir demetti tabii ki.

Geceye entrika yağdı
Resim hocasını çıkardılar
Geçen senenin meşhur Füsun ile resim hocası Selim olayı, depreştirildi. Tabii ters köşeden. Ali Kemal kızının tekrar resim dersi almasını istedi. Bunun için de Füsun'un evini seçti. Füsun ile Selim Binyapı'nın resim sergisinde karşılaştı. Sonra Füsun eve döndü. Evde salonun en görülür yerinde Selim'in yaptığı koca portre duruyordu. Böyle bir anının(!) evinizin en görünür yerinde olduğunu düşünün. Yani var mı böyle bir şey?

Ne çiftmiş ama
Ya Ahu'nun başına gelenler? Sen yarı yoldan dön anneni bırakıp, gittiğin yerde bir güzel uyutup seni, şey olsun. Gittiğin yerde Tamer meğer Oya'yı para karşılığı çalıştırıyormuş, bunu anla. Üstüne de "Sen de katıl bize acayip para var" moduna gir. Hatta Oya'nın beşinci evini aldığı bu işte iyi para olduğu mesajını ver!

ODTÜ olayı!
Bir ODTÜ eksikti, e ne de olsa klas okul, illa oradan mezun olacaklar. Eda bu senenin entrika kraliçesi ya, Şehrazat'tan hıncını alacak. Resim sergisine ODTÜ'deki Şehrazat'ın hocası Özcan Hoca'yı davete
getiriyor.
Konuşmalardan anlaşıldığı üzere, hemen hemen aynı yaşta olan Şehrazat ile Özcan Hoca arasında bir duygusal durumlar olmuş. Hocamız, "O yıllar ne güzeldi değil mi?" gibilerinden manalı manalı sorular soruyor. Hocamız rolünde Feridun Düzağaç oynuyor bu arada.
Neyse Şehrazat Eda'nın da ODTÜ'de okuduğunu bilmiyor. Meğer Şehrazat, üçüncü sınıftayken Eda birinci sınıftaymış. Sonra Yıldız Teknik'e yatay geçiş yapmış.
Bakalım senaryo Eda'nın bu kadar hırs yaptığı olayı nerede yakalayacak. Çünkü bu durumda Şehrazat'ın sadece bir yıl okumuş bir öğrenciyi hatırlaması
zor. Sonra "siz de ODTÜ'lüymüşsünüz" dedi Şehrazat. Yahu bir yıl okumuş sonra çekmiş gitmiş.

Kıskançlık
Şehrazat ile Onur arasında güllük gülistanlık bir durumun da bu kadar uzun sürmemesi gerekiyor. Araya çeşni katılacak. E bu durumda Onur'un kıskançlık olaylarının başlaması lazım. Nitekim öyle oldu.
Onur büroyu aradı, Şehrazat yemeğe çıkmış. Hem de bir erkekle! Allah allah yani. Hele son kare tam felaket. Şehrazat'a biri çiçek yollamış. Onur içeri giriyor. Şehrazat çiçeği yollayanın adının yazıldığı kağıdı buruşturuyor... Bence o ODTÜ'lü hoca yollamıştır!


İlginizi Çekebilir




Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:39 .