Kurtlar Vadisi Pusu 76. Bölüm Yeni Fragmanı Yok...

#1
Kurtlar Vadisi Pusu 76. Bölüm Yeni Fragmanı Yok...Kurtlar Vadisi Pusu 76. Bölüm Yeni Fragmanı Yok...Kurtlar Vadisi Pusu, 2 haftalık aradan sonra yeniden ekranlara 76. yeni bölümü ile dönüyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayımlanan son bölümünde heyecanLı sonKurtlar Vadisi Pusu 76. yeni Bölümü ve en son bölümü ile fragmanı Yılbaşı gecesine takıldı... Perşembe günü yılbaşı kutlamalarından dolayı Kurtlar Vadisi Pusu 7 ocak 2010'da yayınlanaması Gerekirken iddialara göre 14 Ocak 2010 Ertelenmiş.


76. bölüm TahminleriErhanın verdiği silah kurusıkı neden:


Çünkü Erhan'ın aklından geçmez hiçbir zaman ebrunun birisini öldürmek isteyeceği. neden : çünkü ebru birini öldürmek istese polata söylemesi yeter. bu sebebten dolayı erhan bir silah merakı olduğunu düşünür ebrunun ve ona merakını gidermesi için kuru sıkı vermiştir.Silah kurusıkı neden diyenler: Çünkü Erhan şöyle düşünür. eğer ebru polattan istemek yerine erhan benden neden istesin der. düşünür ve bu işin içinde bir iş var mantığıyla ve polat korkusuyla rajona uymak gereği ile polatın karısına polattan gizli silah vermek istemez. çözümü kurusıkıdan yana kullanır. Çünkü kadrajda tabancanın ucunun kapalı olduğunu ve kuru sıkı bir tabanca olduğunu gördük. Yönetmen bu hataya düşecek kadar basit bir yönetmen değil...

Silah kurusıkı değil neden diyenler:


Bikere silah hakiki 45'lik dede silahı ve 45'liklerin kurusıkı'sı yok ebru abdülhey'i vuramayacak çünkü abdülhey polat'ın sırdaşı olduğunu biliyor ve abdülhey ebruya bebek konusunu açacak ve ebru abdülhey'le konuşarak afeedecek mameti ile bulutu aron feller'in adamları alacak ve polata gladio'ya girmesi için şantaj yapacaklar ve polat davut tataroğlu''nun yanına gidip mematiyi isteyecek bulutu istemeyecek çünkü davut tataroğlu''nun bulut'u öldürmek istediğini düşünecek bunun üzerine davut tataroğlu adamını ben kaçırmadım git kaçrandan iste dicek.Polat ebruya silahı nerden bulduğunu soracak ebru erhan''ın verdiğini söylemeyecek ama polat bi şekilde öğrenecek ve erhan''a çok fena kızacak erhen alamak üzere gelecek


Kurtlar Vadisi Pusu 76. Peki Ne Olacak:


Aron Feller gibi bir adamı ilk karşılaşmada kolayca alt etmek kolay değildir. Düşmanın nasıl bir güce sahip olduğu tam bilinmiyor. burada polatın başarılı olacağını sanmıyorum. ancak ilerleyen bölümlerde düşmanının taktiklerini ve savunmasını, gücünü tam öğrendikten sonra alt edebilecektir. ayrıca aron feller tüm dünyanın tanıdığı bir isim. bu ismin basit bir operasyon ile öldürülmesi dünya basınında kolay algılanmaz. türkiye güç duruma düşer. ve türkiye bu kadar basit bir hata yapacak kadar zayıf bir devlet değildir. amaç aron felleri öldürmek değil etkisiz hale getrimektir. bununda yöntemi ülkeden derhal defetmektir. bence polat bunun yollarına bakacak ilerleyen bölümlerde bunuda kürtlerin içine sızarak gladio cuları tek tek temizleyerek aron fellerin tüm bağlantılarını bitirerek yapacak. ayrıca aron feller hemen yok olsa dizide anlatılacak konu kalmayacak. her şey aron fellerin üzerinden gelişiyor dikkat edin. o adam hemen biterse dizi neyi anlatacak. bu kadar zorlu bir adamın üstünde daha önemli hangi olayı çözecek polat. dikkat edin çıta hep yükseldi. mafya , derin devlet, dış bağlantılar nereye kadar gidecek. sonuç bu sezon aron felleri en az yaza kadar görürüz.


Kurtlar Vadisi Pusu 76. Peki No Olacak Sonuç:


Aron fellerin teklifine karşı polat Aronu elinde tutmak zorunda yoksa herikisinide kaybedebileceğini düşünecek. acil olaak ebru ve abdülheye ulaşması gerekecek. ışıklar söndüyse bi bo...luk olacak demektir. memati ve bulut ışıkların sönmesinin ardından ordan çıkmanın yollarına bakacak. polat ile irtibata geçecekler. aron feller herşeyi düşünmüş. polatın yangın merdivenlerinden yukarı çıktığına kadar biliyordu demekki asansörde kıstıracağınıda biliyordu. sistemini önceden asansöre kurdu. bu memati ile bulutun da yukarıda olduğunu bildiğini gösterir. o halde memati ve bulut, abdülhey ve ebru aronun elinde . neticede ebru kuru sıkı tabancayla abdülheyi vuramayacak. abdülhey kendi silahını ebruya verip beni bununla vur o kurusıkı diyecek. ebru bu jeste karşılık abdülheye birşey yapamayacak ve neden diyecek. abdülhey durumu izah edecek . ebru abdülheyi affedecek. polat aronun hayatına karşılık hepsini kurtaracak.KAFAYA TAKILAN SORULAR. ARON POLATIN ONA KURDUĞU TUZAĞI NASIL ÖĞRENDİ VE TEDBİR ALDI.


CEVAP BULUT HERŞEYİ DAVUT TATAROĞLUNA BİLDİRDİ VE DAVUT ARON FELLERE BİLDİRDİ. BU ŞEKİLDE ÖĞRENDİpolat bunu nasıl anlayacak. aslında bir işaret verildi. polat mematiye bulut için bu kadar içimize sokamamız doğru mu dedi memati ise merak etme sen dedi ama polatın içinde kuşkular vardı. plan tutmamasının sebebi herşeyin öğrenildiğinin ortaya çıkamsıyla polat buluttan başkasından şüphelenmeyeceğinden bulutun köstebekliği ortaya çıkacak.ebru çocuğu aldırmış olmasa hasta yatmasının ve arkadaşının refakate gelmesinin ve akşam hemen uyumak istemesinin bir anlamı kalmayacak. eğer böyle değilse senaristler izleyicilerle oyun oynuyor demektir. ne zamandır ebrunun arkadaşlarını etrafta görmüyorduk. senaristler hamile olmasının verdiği bitkinlik ve rahatsızlıktan hasta yatmasını ve arkadaşının refakat etmesini mantıklı görebilirler ama çok şüpheli davranışlar bunlar dikkat.polat iskenderi israillierin elinden kurtaracak mı yoksa oturup iyileştirmelerini mi bekleyecek. iskender iyileşirse polata mı yardım edecek yoksa yine bildiğini mi okuyacak. şurası bir gerçek ki israilliler ile amerikalılara hizmet etmez. kişilik olarak bunu filmde anladık. gladiocu düşmanı bir adam bunu yapmaz.erhan polattan azar yiyecek.abdülhey rahatlayacak.ebru çocuğu aldırdı ise polattan müthiş azar işitecek ama ebrunun annesini ölecek bence bu acının karşısında ebruya fazla yüklenemeyecek. o sebeble bu da zamanla unutulup gidecek.dayı polata daha yakın olacak gözüküyor. ama polatın isteklerini yerine getirirse tabi. bu polat ile dayının arasında bir çekişme hali,ni alacak ama polat dayıdan çok istifade edecek. dayının rettingleri yükselirse yaza kadar devam eder bu ilşki.ali mematinin baksıcısı olayı çabuk ve rahat kabüllendi böyle olamamalıydı. kardeşinin ölümünden memati ve arkadşalarını sorumlu tutmalıydı. bi çekişme bi çatışma olmalıydı sanki. ve üzüntüsü fazla derinden olmadı ve sarsılmadı gözüküyor. mematinin babacan tavrına çabuk karşılık verdi bu biraz gerçek dışı geldi bana. ayrıca şu kesinki bizim deli ali mematinin bakıcısı ile velenecek göreceğiz.istihbarat başkanı gladiocu gibi davranıyor dikkat.Daha çok şey var yazılacak şimdilik bu kadar tahminLer yeter Sanırım..

İlginizi Çekebilir


#2
Sonunda kavusacagim
Paylasim icin Trk Silahl Kuvvetleri
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:35 .