Parmaklıklar Ardında Zor Hayatlar!...

#1
Nisan’ın doğum günü neşeyle devam ederken, Kutsiye tecritte kalmıştır. Veysel’i konuşturursa Kutsiye’yi tecritten çıkaracağına söz veren Ekrem, suratına tüküren Kutsiye’den intikam almak için bir sürü numara çeker.

Ahmet, Nisan’a küçük bir hediye almıştır. Doğumgünü fotoğrafına o da girer. Acaba Kutsiye fotoğraflara yetişebilecek midir? Veysel sonunda Firdevs’in ismini vermiştir. Tansel kazandığı başarıdan hoşnuttur. Ancak Ekrem, Kutsiye’yi ortalık yerde dövmeye kalkınca Tansel’in sevinci yarım kalır. Ahmet Bey, Ekrem’le ilgili soruşturma açmakta kararlıdır. Olay yatışsın diye Tansel bu görevi kendi üstlenir. Bunu gerçekten yapacak mıdır? Ahmet geçmişteki bütün olumsuz tecrübelere rağmen buna inanmak ister. Annesine gidip Tansel hakkında yanılmış olabilecğini söyler. Oysa Tansel’in hesabı başkadır. Ortalık sakinleşince Veysel ve Firdevs’i yüşleştirir. Amacı bellidir. Ahmet Kayacan’ın izini bulmak ve Ahmet Bey’in kuyusunu kazmak.

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:00 .