En Fazla Üç Dakika Ciddi Kalabiliyorum.

#1
Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın ve Metin Yıldız'ın başrolde olduğu 'Alemin Kıralı' adlı dizi, bugün atv'de başlıyor. 'Benim Annem Bir Melek' dizisinde kaynana rolüyle ekrana gelen Oya Başar, 'Alemin Kıralı'nda da yine kayınvalide rolüyle i zleyicinin karşısına çıkıyor. Şafak Sezer ise içgüveysi olarak yaşadığı evde, altı kadına bakan bir adamı canlandırıyor. Başar ve Sezer'le yeni projelerini konuştuk...
Komedi projelerinin aranılan oyuncularındansınız. 'Alemin Kıralı' dizisine nasıl dahil oldunuz?
OYA BAŞAR: Yıllardır komedi yaptığımız için bu tip projelerde bize teklif geliyor. Ben bu dizinin senaryosunu çok sevdim. Şafak'ı da çok seviyorum. Birlikte olmak hoş olur diye düşündüm.

ŞAFAK SEZER: 'Türk Malı' bittikten sonra birkaç tane iş geldi. Kemal Kenan Ergen uzun zamandır bir şey yazmıyordu. O bu projeyle ilgili fikrini anlattı. Daha sonra telefon açıp "Biz Oya Başar ile konuştuk" dedi. Ben de hemen "Tamamdır" dedim. Oya Abla'yı çok severim. O bize can katacak.

HER HAFTA YENİ HİKAYE

En sevilen komedi oyuncularından ikisinin bir araya gelmesi beklentileri yükseltecek mi sizce?
O.B.: Biz elimizden gelenin en iyisini yapacağız ama beklentiyi de yüksek tutmamak gerekiyor. Hikaye güzel, hoş karakterler var. Güzel bir iş olacağını düşünüyoruz.
Ş.S.: İzleyici, tiplere ısınırsa diziyi çok sevecek diye düşünüyorum. Dramın devamlılığı oluyor. Takip etmek zorunda oluyorsun. Komedide her hafta başka bir hikaye an latılıyor.
Komedi aile içindeki çatışmadan mı çıkacak?
O.B.: Çocukların, evin, kayınvalideyle damadın durumu... Evin içinde hep bir devinim var. Benim oynadığım 'Asalet' karakterinin büyük kızıyla evli Şafak.
Ş.S.: Ben altı tane insana bakmak zorundayım. Kayınpederim ölürken bütün hanımları bana emanet ediyor çünkü.
O.B.: Ama kayınvalide onu kızına yakıştıramıyor. Onun için 'sülükçü' diye düşünüyor. Çok hoş, sıcak, herkesin kendi evinden bir şeyler bulacağı ve kendisiyle özdeşleştireceği şeyler var dizide.

ŞAFAK SÜRÜNECEK!

'Benim Annem Bir Melek'te de kayınvalide rolündeydiniz. İki rol arasında bir benzerlik kurulur mu?
O.B.: Genelde kayınvalideler aynıdır; çocuklarına kimseyi yakıştıramazlar.
Ş.S.: Ortalama bir 10 yıl damatla uğraşırlar.
O.B.: Yaşamın içinde bu var zaten. Anneler kendilerini erişilmez, her şeyi düzenleyen kişi olarak gördükleri için maraz sevgileri oluyor. O yüzden çok müdahale ediyorlar çocuklarının hayatlarına.
Ş.S.: Boşanmaların en büyük nedeni kayınvalideler, söyleyeyim size. Hemen ayrılıyorsun.
O.B.: Ya da sürünüyorsun. Şafak da sürünecek!
İnsanları çok güldürüyorsunuz ama normal yaşantınızda sert biri misiniz?
Ş.S.: Normalde insanlar benden korkuyorlar. Aslında hiç sert bir tarafım da yok. En fazla üç dakika ciddi durabiliyorum. O yüzden tiyatro yapamıyorum. Ciddi durduğum zaman gülüyorlar.

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:32 .