Kuzey Güney / Yeni Bölüm

#1
KuzeyKuzey Güney / Yeni Bölüm feci bir şekilde dövülmüş halde bulduğu Simay'ıKuzey Güney / Yeni Bölüm hastaneye yetiştirmek için elinden geleni yapar. Ancak SimayKuzey Güney / Yeni Bölüm nefes almakta zorlandığı anlarda bileKuzey Güney / Yeni Bölüm Ferhat'ın gazabından korkmaktadır. Kuzey'in ise artık susmaya niyeti yoktur. İfadesini almaya gelen polislere her şeyi anlatmaya kararlıdır. Bu sırada Ferhat da boş durmazKuzey Güney / Yeni Bölümgerçeklerin ortaya çıkma ihtimaline karşılıkKuzey Güney / Yeni Bölüm önlemlerini almaya başlar.
Şekip Uncu'nun Kuzey'i desteklemesiyle birlikteKuzey Güney / Yeni Bölüm daha da hırslanan Güney'in yeni planları vardır. Öte yandan Kuzey’in polisler tarafından tek şüpheli olarak gözaltına alınmasıKuzey Güney / Yeni Bölüm Güney’e beklediği fırsatı yaratır. Kuzey tüm çabalarına rağmenKuzey Güney / Yeni Bölüm suçsuzluğuna polisleri ikna edemeyinceKuzey Güney / Yeni Bölüm geceyi karakolda geçirmek zorunda kalır. Bu sırada Cemre ile Zeynep arasındaki gerilim ise kendini her fırsatta hissettirir. Zor anlarında Cemre'yi yalnız bırakmayan Barış iseKuzey Güney / Yeni Bölüm hedefine adım adım yaklaştığının farkındadır. Diğer taraftanKuzey Güney / Yeni Bölüm Barış’la Cemre isminin sürekli yan yana anılmaya başlanmasıKuzey Güney / Yeni Bölüm Kuzey’i giderek daha fazla rahatsız etmeye başlar.
Sami’nin Kuzey’le Zeynep ilişkisi hakkındaki düşüncelerini öğrenen HüseyinKuzey Güney / Yeni Bölüm bu ilişkinin giderek ciddi bir hal almasından korkmaya başlar. Zeynep’i Kuzey’den uzaklaştırmak istedikçeKuzey Güney / Yeni Bölüm Kuzey’e doğru daha çok ittiğini fark etmez. Bir diğer tarafta Gülten ise Cemre’nin Kuzey'e duyduğu aşktan ötürü çektiği acıya daha fazla sessiz kalamaz. Gülten'le Cemre arasındaki büyük yüzleşmeKuzey Güney / Yeni Bölüm Cemre’nin kalbindeki yarayı daha çok kanatacaktır.

KUZEY GÜNEY / YENİ BÖLÜM
KANAL D
2 MAYIS ÇARŞAMBA 20:00

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:29 .