Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Elbise Dolapları (https://www.tatliaskim.com/elbise-dolaplari/)
-   -   Bana Herşey Yakışır ~Dolabım~ (https://www.tatliaskim.com/elbise-dolaplari/511234-bana-hersey-yakisir-dolabim.html)

нennα 13-04-2011 19:51

Bana Herşey Yakışır ~Dolabım~
 
Çok Heves Yaptım Diğer üyelere dolaplara özendim Benimde Bir Dolabım OLsun istediğim.Çoğu Bayanın OLduğu Gibi Bende Bir Alışverişiz Tutkunuyum.en çok Sevdiğim şey alışveriştir. =D Bikaç ay öncesine çalışırken maaş günlerini iple çeker ve ertesi gün alışverişe koşardım. şuan bu imkanım kısıtlıda olsa çıkmayı ihmal etmiyorum.:kstm: izmirin tarihi çarşısı kemeraltında alışveriş bambaşka. fakat genelde tercih ettiğim yer karşıyaka çarşısıdır:loli:

Takı çanta ve topuklu ayakkabı hastasıyımdır. genelde çıktıgım zaman alışvrişe bunlara direk koşarım. diğer arkadaşlar gibi kendi dolabımdan resimler yükleyemicem ama evde bulundurdugum ,kullandıgım ve tarzıma uyan kıyafet,ayakkabı,çanta,takı vs nesneleri eklemeye çalışııcağım.

Başlığım Hayırlı Uğurlu olsun:svm:

нennα 13-04-2011 19:56

Ortadaki Setin aynısı Bendede Mevcut.Gerçekten çok hoş duruyorlar. fakat taş oldukları için ağırlar biraz. zarefet açısından çok şık.


http://www.thy.com/images/skylife/8-...21IMG_2263.jpg


Yüzük Dışında Bu tarz Küpelerimde Mevcut.Ama Kulaklarım Taşıyamıyor Malesef :redf:

http://www.thy.com/images/skylife/8-...21IMG_2755.jpg

нennα 13-04-2011 20:14

işte Tutkunu OLduğum ayakkabı.Fakat bu ayakkabının siyah olanını tercih ediyorum.kırmızı bir çanta ile güzel uyum sağlanabilir..


http://www.elbisemodelleri.com/wp-co...cessories1.jpg


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:52 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2018 Tatliaskim.com