BayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:)
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Lahana Çorbası Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 09-02-2009, 15:51 #1

.Ėċѓîи.


BayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:)

Kızlarla Konuşamıyorsanız ?


UtangaçsınızBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) kadınlarla konuşmayı bir türlü beceremiyorsunuz. Ne zaman bir hatundan hoşlansanız nutkunuz tutuluyor. Onun ilgisini çekmeyi başaramıyorsunuz ve kendinize güveniniz gitgide azalıyor. Ne yapmalısınız?
Ne bilim ya ben (tamam tamam iğrenç bir espriydi)
İşin cılkını çıkarmayın.Kadına karşı ne çok ilgisiz davranınBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) ne de onun ağzının içine düşün. Dengeli ilgi anahtar sözcüğünüz olmalı. Olduğunuz gibi görünün Kendinizi övmeyinBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) göklere çıkarmaya falan kalkışmayın. Kendinizle dalga geçinBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) ama sakın aşağılık kompleksinden muzdarip zavallı bir erkek portesi çizmeyin. Genç kızlar sorunlu erkekleri sever içlerindeki annelik duygusu harekete geçer. Ama olgun bir kadına takılıyorsanız sorunlarınız hiç bir işe yaramazBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) çünkü olgun kadınlar büyük olasılıkla genç kızken sorunlu bir erkek uğruna sürünmüş ve artık uslanmışlardır.
Kadının yaşına göre taktik geliştirin 20 yaşındaki bir pilice uzun ilişkilere bayıldığınızı söyleyebilrisinizBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) bu sözü 25-30 yaşlarındaki bir kadına söylediğinizde alay konusu olursunuzBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) çünkü 25 yaşını geçen çoğu kadınBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) artık erkeklerin "hatun götürmek" için kullandığı kalıpları iyi öğrenmiştir.
Erkeksi görününBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) ama durumu abartmayın KarateBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) boks ya da ağırlık kaldırma gibi sporlar yapıyor musunuz? Konuşurken bunlardan mutlaka söz edin. Ama sakın kendinizi kaybetmeyin. Gizemli olun dediysek ipin ucunu kaçırmayın. Aşırı ketum davranırsanız işler aleyhinize döner.
Güncel olaylardan söz edin O sırada gündemde olan şeyler hakkında fikrini sorun. Böylece moron olmadığınızıBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) çevrenizle ilgilendiğinizi ve onun fikrine değer verdiğinizi göstermiş olursunuz.
Ona kendisi ile ilgili sorular sorun Kadınlar konuşmanın yanı sıra dinlemeyi de bilen erkeklerden hoşlanır.Müzik hakkında konuşun Kadınların hele de genç kızların en çok sevdiği zararsız konulardan biri müziktir. Ona en çok sevdiği şarkıcının adını sorunBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) sonra da nazik bir şekilde alaya alın kadınlar hafif alaydan hoşlanır.
Sinema hakkında konuşun Hatun size "... filme gitmek istiyordumBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) bir türlü fırsat olmadı" diyene kadar bekleyin ve sonra atağa kalkın.
Ona ne söyleyebilirsiniz?
Üzerindeki elbise çok güzel sana çok yakışmış
Çok ilginç ve değişik bir kızsın sen (bütün kadınlar özel olduklarına ve diğer kadınlara benzemediklerine inanmak ister)
Kaç yaşındasın? (tahmininizden 5 yaş daha aşağı söyleyin. Tabi eğer hatun 18 yaşında değilse)
Çok güzel gülüyorsun
Gözlerin çok güzel
Yaşına göre çok olgun davranıyorsun (bu sözü 18-22 yaş arasındaki kızlara söyleyin)
Sözünü kesip ona iltifat edin Kadınların gönlünü fethetmekte kullanabileceğiniz eski bir numara da o birşey anlatırken sözünü kesip ona iltifat etmektir.
Ona ne söylememelisiniz?
Çok güzel bir vücudun var.
(genellikle kadının aklı ve yüzüyle ilgili iltifat edin ve dördüncü buluşmadan önce bedeninden söz etmeyin.)

Görüntüleme:5324, Cevaplar:13

Alt 09-02-2009, 22:41 #2

Mavi_Kiyamet

Deneyimli

SagoL GüzeL 1 PayLa$imdi


Alt 11-02-2009, 16:12 #3

.Ėċѓîи.


ne demek


Alt 11-02-2009, 22:44 #4

xX BüŚhy Xx

` KanserLe MücadeLe !

yazana sÖyLeyin de başka TaktikLer UyGuLasınLar bunLarı yemiyOruz Artık


Alt 12-02-2009, 11:25 #5

Õżпџѓ ッ


payLsm için t$kLer .

Ba$ka takdkLer deneyin


Alt 12-02-2009, 15:41 #6

sero_bero

Foruma Alışıyor

paylaşım icin tşk


Alt 14-02-2009, 09:20 #7

.Ėċѓîи.


ne demek =)


Alt 16-02-2009, 22:29 #8

immortal15

Bizden Biri
hiç böyle bi sorunum olmadı 3 yaşında 900 lü hatları arayan tek çocuk benimdir heralde


Alt 16-02-2009, 22:36 #9

BayıLaZzaMm xD

|| Eledim embesilleri ||

bana takılın haydın dadını cıkarın


Alt 20-02-2009, 14:52 #10

.Ėċѓîи.


yyoRumLar içn T$kLr =]


Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
SeçeneklerBayanLarLa KOnuşamayan ErkekLere..:) Konusuna Benzer Konular

Konuşamayan Çocuklar için Dualar


Konuşamayan Çocuklar için Dualar konuşamayan çocuk duası - sure - i celille Bir kimse yaşı ilerlediği ve tıbbi bir engeli bulunmadığı halde...

Akıcı Konuşamayan Çocuklar


Akıcı Konuşamayan Çocuklar Doğal olanın sınırları, Anormal olanın boyutları Kekeleme; en basit tanımı ile akıcı konuşma güçlüğü ya da...

Bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler


İşte size 'bir türlü çözemediğiniz' kadınlar hakkında açıklayıcı bilgilerle dolu bir yazı! Onların iç dünyasını anlamanın tam zamanı. * Gerçek...

bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler hehe


Bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler " Beyler, işte size 'bir türlü çözemediğiniz' kadınlar hakkında açıklayıcı bilgilerle dolu bir yazı! Onların...

İşte Bayanlarla ilgili birkaç not :)!! suat farqıyla


Kadinlar aglar. Ancak tek basina bir köseye çekilip de yalniz-aglamaz. Kadinlar sadece sevdigi erkek duyabilecekse aglar. * Bütün kadinlar kesin bir...
Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:50 .