Yakışıklı olmanın yolları
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 05-09-2009, 01:01 #1

мєℓiкєηiη вiятαηєѕi

~

Yakışıklı olmanın yolları


Erkek görünüş olarak doğuştan etkileyici olmayan bir yapıya sahip ise karşı cinsin ilgisini çekemediğinden dolayı ruhsal olarakta kendisini kötü hisseder. Peki hal böyle iken yapılabilecek hiçbirşey yokmudur ? Tabiiki vardır. İlk yapılması gereken olay kötü görünümü oluşturan öğeleri ne kadar güzel görünüme ulaştırabilirim düşüncesini bir an önce uygulamaya geçirerek işe koyulabiliriz. Mesala, Fiziksel olarak görünüm bozukluklarından bazı örnekler verebilir ve bunlara ne gibi çözümler arayabiliriz.
1-) Zayıflık ; ( ilk olarak konunun uzmanı bir doktora mutlaka gidilmeli ve harfiyen söylenilenler yapılmalıdır, şayet soruna çözüm fazlaca bulunamıyorsa, alternatif çözüm sizi daha kilolu gösterebilecek elbiseleri tercih etmektir.)
2-) Şişmanlık Yine bu konuyla ilgili bir doktara başvurulmalı, Söylenilenler uygulanmalı, çözüm olmuyorsa Alternatif olarak sizi zayıf gösterecek elbiseleri tercih etmelisiniz.)
3-) Boy ( Uzun – Kısa ) : ( öncelikle uzman doktora gidilmeli söylenilenler uygulanmalıdır, bunun dışında kısa boylu olanlar ek olarak yüksek topuklu ayakkabıları teercih etmelidir.)
4-) Baş bölgesindeki görünüm bozuklukları ( Kulak, Burun, Saç, Ağız, vb ) : ( Mutlaka konu ile ilgili olan doktora gidilmeli çözüm önerileri alınmalı )
5-) Uzuv eksikliği ( Herhangi bir dış görünüş Organının olmayışı – sakatlık vs ) : ( Muhakkak doktora başvurulmalı, bilgi alınmalıdır.)
Yukarda sıkça doktora başvurulmalı söylemlerini kullandık çünkü gelişen teknoloji sınır tanımıyor. Yapay suni organların yanı sıra estetik ameliyatlar daha güzel bir görünüme sahip olmamıza imkan kılıyor, ve bunları gerçekleştiren yegane insanlarımız değerli doktorlarımızdır. Tıbbın her geçen gün kendini geliştirmesi bizim için bir şanstır.

Maddi olumsuzluklardan dolayı bunları gerçekleştiremeyenler tabiiki vardır, fakat her ne olursa olsun muayene amaçlı bile olsa doktora gidilmeli ve fikir alışverişinde bulunulmalıdır. Ve bir bayandan (benden) size önemli tavsiyeler. Bu tavsiyeler sizi vaz geçilmez ve karizmatik kılacakdır.

Yakışıklı Olmanın Sırları
1: Temiz olun ama o kadar da düzenli ve titiz denilecek kadar temiz olmayın orta yolunu bulun. Asla ter kokmayın, her gün duş alın, koltuk altı rulonu kullanın. Bu arada koltuk altı tüylerinizde çok uzun olmasın.
2: Ne çok dar kıyafetler giyin nede çok bol kıyafetler. Üzerinize, bedeninize en uygun olan kıyafetleri giyinin. Ayakkabılarınızın arkasına basmayın ve mümkünse ayakkabı giyin terlik değil
3: Saçlarınız temiz ve taralı olsun her daim, az bişey jole güzel bakımlı gösterebilir saçlarınızı. Ama sakın joleyi abartmayın saçlarınız mümkünse tahta, odun görünümü almasın
3: Elleriniz her daim temiz olsun tırnaklarınız kısa ve bakımlı olsun, çoraplarınızı her gün değiştirin.
4: Mutlaka etkileyici bir parfüm kullanın, kıyafetlerinizin renk uyumu olsun.
5: Dişlerinizi her gün fırçalayın ve saç, sakal traşınıza da önem gösterin
6: Partnerinize her zaman olmasada ona ne kadar çok önem verdiğinizi dile getirin ve ansızın küçük buseler kondurun yanaklarına, ellerine yada dudaklarına
Bu öneriler bir bayanın önerileri ( benim) o yüzden ben derim ki kesinlikle dikkate alın. Bir bayandan, bayanları nasıl etkileyeceğinizi öğrendiniz, kolay gelsin beylerBenzer Konular

Görüntüleme:49350, Cevaplar:27

İlginizi Çekebilir >
Alt 05-09-2009, 01:09 #2

JeSsy

~TanımSızım~


paYLaŞım iCin TeŞekküRLeR.

Alt 05-09-2009, 04:48 #3

VIVA_LA_COCA

Aktif Üye


süpermisestetik filanBenim allaha sükür öyle biproblemim yok ama senin yazdiklarin zaaten normal seyler bunlari yapmiyan bi erkek yoktur heralde...

tskler paylasimin icin

Alt 05-09-2009, 05:07 #4

Kara Duman

Azimli Üye


heRşeyi aLLah veRdi hepsinden memnunuz iyi kötü

Alt 05-09-2009, 05:20 #5

Satanist Yiyen Kedi :)

Aktif Üye


bir erkeğin yakışıklı olmak için değil bir insan olarak bunlara zaten dikkat etmesi gerekiyor
haa bunlar adamı yakışıklımı yapar bence tartışılır.
ne kadar yakışıklı olursa olsun her şey yinede kafa yapısında bitiyor.
gözümüzün önünde duran emo örnekleri mevcut mesela. ne kadar şirin gözükürlerse gözüksünler (yada öyle zannetsinler) sonuç olarak konuşma tarzlarından tut giyiniş tarzlarına kadar insanı kendilerinden tiksindiriyorlar

Alt 15-04-2010, 23:54 #6

wow21

Acemi Üye

keşke dediğiniz kadar kolay olsa.

Alt 19-04-2010, 13:30 #7

KUPA_KIZII

Forum Heveslisi


ilk başta şu dişlerinizi fırçalayın..sonra yanınızda kız var diye boş erkeklik yapmayın.. yaşadım biliyorum benden size tavsiye..

Alt 20-04-2010, 14:57 #8

| .SeçKin. |

Deneyimli


Alıntı:
KUPA_KIZII´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ilk başta şu dişlerinizi fırçalayın..sonra yanınızda kız var diye boş erkeklik yapmayın.. yaşadım biliyorum benden size tavsiye..
bu cumleye koptum doru söluyor xD


fasa siso bunLar yha .. harbi oL kendın oL adam oL insan oL yter =D

Alt 23-04-2010, 11:41 #9

ThE_HaLiT

Aktif Üye


Yakışıklı Olmak için İlk Önce Görünüm Önemli Giym Tarzı Ve Saç En BaştA geliyor
Saç Modelinize Kendinize özgü yakışan bi Model Olmalı Giyiminizde Abartı Olmıcak şekilde Düşük Bel Tarzı Olabilir Ben şahsen Öleyim saç modelimide herkez beğenir okulda öğretmenlerim dahi ve herkez yapğmaya çalışır ama kimseye yakışmaz hangi mekana girersem giriyim mutlaka ilgi odağı olurum

Alt 23-04-2010, 11:44 #10

TanBurcu

Foruma Isınan Üye

Alıntı:
KUPA_KIZII´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ilk başta şu dişlerinizi fırçalayın..sonra yanınızda kız var diye boş erkeklik yapmayın.. yaşadım biliyorum benden size tavsiye..
Süperdi yaaa

Alt 23-04-2010, 11:46 #11

mavisevdam

Foruma Isınan Üye


önce saç sakal şekli dikkatimi çeker..dişler de öyle..
giyim tarzı önemli..yav işte görünüşüyle adam ben burdayım demeli....

Alt 02-05-2010, 16:53 #12

Mc.PoLemicK

Foruma Alışıyor


efendi ve dürüst te oLunmaLıdır biz lisedeyiz kızlar artislerle çıkıyo ( hepsi kaşar :@ ) bi efendi kız bulamadık kendimize var ama onuda ayarlıyamıyoruz xD

Alt 02-05-2010, 16:58 #13

KissOfDeath

Deneyimli


Yakışıklı veya güzel olmak için insan en büyük sermayesi olan kendine iyi bakmalı yatırım yapmalıdır. Gerek fizik gerek giyim veya diksyonuna dikkat etmeli ne gerekiyosa yapmalıdır.

Alt 04-05-2010, 05:30 #14

Northfacee

Yeni Üye

Bu tür konular açıldığında her zaman aklıma gelen bir söz vardır;erkeğin güzeli iti kopuğu olur çirkini olmaz efendisi olur.Denildiği gibi değil artık günümüz şartlarında dış görünüş çok önemli olmakla birlikte çoğu kızın abartıya kaçıp magazin haberlerinde dizilerde veya sanatçı camiasında gördüğü tiplere benzeyemenlerle yakışıklı olsa dahi ilişki kurmaması halini aldı.Çok yazık.

Diğer bir yandan bakarsan ciddi avantajları vardır.Girişkenlik ve sosyal ortam insanı olmakla bütünleşince, erkeği skortmen bir kişilik haline dönüştürecek artıdır. çokta fazla göreceli değildir. yakışıklı adam yakışıklıdır.örneğin bir dişilerde olduğu gibi 90-60-90 şeklinde belli standartları yoktur. hem kel hem göbekli yakışıklılar olduğu gibi, sırma saçlı bebek yüzlü yakışıklılarda vardır.Hitap edilen kadın tipi zamanla ortaya çıkacak, yakışıklı insan ortama girdiğinde tavlayabileceği hatunu tek bakışta tanıyacaktır.

Alt 16-05-2010, 11:55 #15

aa_şş_kk

Yasaklı Üye

güzel bilgiler.

her şey tamam da sakal tıraşı olmasak olmaz mı

Alt 17-05-2010, 03:26 #16

tobias

Foruma Alışıyor


Evet haklisiniz!Alt 02-06-2010, 17:08 #17

LanedlySersery

Yeni Üye

bende bunların hepsi var ama ynede saol .)

Alt 04-01-2011, 22:12 #18

.иυтɒн яɘмƨɘ-

Sevgi emekti..


Yakışıklılık ve güzellik doğuştan gelir
hamurun bozuk oldugu sürece ne yaparsan yap nafile

Alt 04-01-2011, 22:27 #19

Saвʀєт Yüʀєĝiм

Önce Haddini Bilicen


valla herkesin beğendiği bi tip insan vardır kendini abuk subuk yapmaya gerek yok biraz temizlik yeter doğal olunmalı.

Alt 04-01-2011, 23:06 #20

Hetctpax

Forum Üstadı

Yanlıs anlama ama burda begenen kim ? Bu kadar zahmete girdikten sonra beni sevse ne sevmese ne ha bide su var paran varsa bakımlı temiz bayanların ilgisini cekersin paran yoksa dogal halinle (parfümsüz jölesiz koltuk altı rulosuz ) bir hiçsin bu nasıl mantalite kardesim.

Bir insan nasılsa öyle olmalı insan olmalı vitrin mankeni değil.

Ha bide aklıma gelmisken cem yılmazın entellik üzerine bir yorumu var entellik ibneliktir ama kimseye ibneliği kabul ettiremiyecekleri için adını entel koymuslar

Cevapla

Etiket
yakışıklı olmanın yolları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:27 .