Erkekleri tanımanın kısa yolları

#1
Erkekleri tanımanın kısa yolları


Kadınlar için en zor şeylerden birisi uzun süreli bir ilişkiye başlama kararı almaktır. PekiErkekleri tanımanın kısa yolları bu kararı vermek neden bu kadar zordur? Kadınlar kararsız ve aşırı seçici olduğu için mi yoksa erkekler onları haddinden fazla üzdüğü için mi?

EvetErkekleri tanımanın kısa yolları esas sebepErkekleri tanımanın kısa yolları kadınların erkeklerden yüzyıllar boyu yedikleri darbeler ve kırılan milyonlarca kalp. Ama bu tip hayal kırıklıklarının önüne geçmek için çok kolay bazı yollar var. Neden bir türlü uzun süreli ilişkiler yaşayamadığınızıErkekleri tanımanın kısa yolları ilişkide nerede hata yaptığınızıErkekleri tanımanın kısa yolları işlerin hangi olaydan sonra kötüye gitmeye başladığını uzun uzun düşünüpErkekleri tanımanın kısa yolları kendinizi yemektense önceden önlem almak çok daha doğru olacaktır. Örneğin yaşadığı yerErkekleri tanımanın kısa yolları arkadaşlarıErkekleri tanımanın kısa yolları çocuklarla iletişimi size onun hakkında çok doğru ipuçları verecektir. Bunun için de bu yazıyı okumanızda kesinlikle fayda var.

Bana arkadaşını söyle

Kimse ailesini seçemez ama arkadaşlarının seçimi kişinin tamamen kendi tercihidir. Sevgili adayınızın çevresindeki insanlar sizeErkekleri tanımanın kısa yolları onun insanlarda aradığı ortak özellikleri anlamanızı sağlayacaktır. Tabi ki bütün arkadaşları mükemmel olacak diye bir şey yok. Ama onun hiçbir arkadaşıyla anlaşamıyorsanız durup düşünmekte fayda var. Çünkü her insan arkadaş seçerken mutlaka kendi kişiliğiErkekleri tanımanın kısa yolları davranış tarzı ve yaşam tarzı ile ilgili paralellikler kurar. Sevgili adayınızın çok fazla kız arkadaşı olması çekinilecek bir durum değildir. Bu onun kadınlarla iyi anlaştığının ve onlarla iyi iletişim kurduğunun bir göstergesidir. Ama eğer arkadaşları sadece kızlardan oluşuyorsa bu bazı iletişim sorunları yaşadığı anlamına gelebilir. Eğer hiç arkadaşı yoksa asosyal biriyle karşı karşıyasınız demektir ki bu durumda ondan hemen uzaklaşmanızı öneririz.

Aslan yattığı yerden belli olur

Bir erkeğin yaşadığı yere bakarak onun kişiliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Önce kitaplığına bir göz atın. Kitaplığındaki kitapların sayısıErkekleri tanımanın kısa yolları dergilerin içeriğiErkekleri tanımanın kısa yolları yeni olup olmaması onun kültürel yapısı ile ilgili önemli ipuçları verecektir. Sonra evinde ailesiyle birlikte çektirdiği fotoğraflar var mı diye bakın. Eğer boş pizza ve bira kutularının sayısı aile fotoğraflarından fazlaysa bir kez daha düşünün. Ona eviyle ve ailesiyle ilgili soru sormaktan çekinmeyin. Sadece bu soruları onu korkutmadan ve sizden uzaklaşmasına sebep olmadan sormaya özen gösterin.

Çocukları sevsin

Bir erkeğin çocuklarla olan ilişkileri onun insani taraflarının ölçütüdür. Aynı zamadan iyi bir baba adayı olup olmadığını da anlamanızı sağlar. Eğer çocuklardan hoşlanmıyor ve hatta onlara katlanamıyorsa büyük bir problem var demektir. Bunu anlamak için de çocukların da geldiği bir davet organize etmeniz yeterli olacaktır. Burada gözlem yapın ve onun çocuklarla iletişimini sınayın. Eğer çocukları dinliyorsaErkekleri tanımanın kısa yolları onlarla özel olarak ilgileniyorsaErkekleri tanımanın kısa yolları oyunlar oynuyorsa hemen hanesine bir artı koyun.

Onu tatilde tanıyın

Bir insanı tanımanın en doğru yollarından birisi de onunla tatile çıkmaktır. Çünkü yolculuk sırasında başınıza gelen küçük aksilikler yaşamda karşınıza çıkacak olanlarla benzerdir. Erkek arkadaşınızın bu aksiliklerle başa çıkma şekliErkekleri tanımanın kısa yolları size çok önemli ipuçları verecektir. Beraber çıkılacak bir tatil onun günlük alışkanlıklarını anlamanızı sağlayacak fırsatlarla doludur.

Zaman çok önemlidir

Buluşma saatleriyle ilgili söyledikleri ve yaptıklarının birbirini tutup tutmadığına bakın Eğer saat sekizde gelirim deyipErkekleri tanımanın kısa yolları dokuzda geliyorsa bu sizin zamanınızı önemsemediği anlamına gelir. Bu yüzden zaman hususunda hassas olmalı ve bunu ona hissettirmelisiniz. Kimsenin sizin hayatınızda bir dakika bile çalmaya hakkı olmadığını unutmayın.

Sizi dinlesin

Sizinle ailesiniErkekleri tanımanın kısa yolları işiniErkekleri tanımanın kısa yolları başından geçen olayları anlatanErkekleri tanımanın kısa yolları sohbetine doyum olmayan bir erkek hanesine bir artı daha almayı hak eder. Bu onun duygularını ifade edebilenErkekleri tanımanın kısa yolları iletişime açık bir insan olduğunu gösterir. Ama hiç durmadan konuşuyor ve size fırsat vermiyorsa orada bir sorun var demektir. Tabi hiç konuşmuyor ve sorularınızı bile yanıtlamaktan çekiniyorsa yine sorun var demektir. Bunun için erkeğinizin iletişim yeteneklerini çok iyi gözlemlemeniz gerekir.

Eski kız arkadaşlar meselesi

Kimse erkek arkadaşının eski kız arkadaşlarındanErkekleri tanımanın kısa yolları olumlu ya da olumsuzErkekleri tanımanın kısa yolları bahsetmesinden hoşlanmaz. Eğer sürekli eski kız arkadaşı ile ilgili övücü sözler söylüyorsa bırakın ona gitsin. Eğer onu sürekli kötülüyorsa da bir sıkıntı vardır. Bu sevgilinizin dedikoducu birisi olduğunu ve aynısını sizinle olan ilişkisi sonlandıktan sonra da yapabileceğini gösterir.

Annesi ile tanışın

Annesi ile çok sıkı bir ilişki halinde olan erkeklerden kesinlikle uzak durun. Çünkü böyle erkekler partnerlerini sürekli anneleri ile karşılaştırırlar. Ayrıca her hareketi annesi tarafından kontrol edilen bir erkek arkadaşı da kimse istemez. Bir erkeğin annesi ile ilişkileri iyi ve kararında olmalıdır.

Para önemlidir

Kulağa kötü gelse de para güç demektir. Sakın “para hiç önemli değil” demeyin. Çünkü para gerçekten önemli. Özellikle bir erkeğin para ile olan ilişkisi onun karakteri hakkında çok önemli tüyolar verir. Örneğin hesabı sürekli o ödemek istiyorsa hemen onun çok cömert olduğunu düşünmeyin. Çünkü bu onun ilişkinin kontrolünü elinde tutmak için oynadığı bir oyun olabilir. Bir de ilişkinin başında bonkör davranarak kız arkadaşlarının güvenini kazanan ve sonra maddi olarak onları kullanan erkekler vardır. UBnlardan da kesinlikle uzak durulmalıdır. Burada dikkat etmeniz gereken erkek arkadaşınızın para ile olan ilişkisinin dengeli ve normal olması.

Kariyeri ve mesleğine karşı duruşu

Onun sorumluluk sahibiErkekleri tanımanın kısa yolları enerjik veya tembel olup olmadığını iş yerindeki tavırlarından kolayca algılayabilirsiniz. Mesela işteki problemlerini iş değiştirerek çözen birisi ise ilişkinizde problemler olduğunda sizi de terk edebilir. Eğer işte yüksek bir konumda ise ve altında çalışanlara hayatı zindan ediyorsaErkekleri tanımanın kısa yolları bunu size yapmayacağı anlamına gelmez. Bu gibi durumlara açıklık getirmek için iş arkadaşları ile tanışmalıErkekleri tanımanın kısa yolları çok sık olmasa da iş yeri ziyaretleri yapmalısınız.

Maske takıyor mu?

Her yeni ilişkide yanılma payı vardır. Partnerinizin takacağı bir maske onu yanlış tanımanıza neden olabilir. Bu nedenle ne kadar aşık olursanız olun hemen teslim olmayın. Bunu deneme etmek için sinirli olduğu zamanları gözlemleyin. Sinirlendiği kişilere bunu belli etmiyor ve arkalarından konuşuyorsa hemen ondan uzaklaşın.

sek*üel anlayış şart

Cinsel beraberlikteki uyum bir ilişkinin yürümesindeki en önemli etkenlerdendir. Bu tarz bir uyum bir ilişkiyi güçlendirir. Bunun hemen olmasını beklemek ise çok yanlış. Çünkü ilişkinizin iyi bir ritmi yakalayabilmesi için altı ay gibi bir zamanın gerektiğini unutmayın.

İlginizi Çekebilir


#2
' Tesekkürler..


#3
tesekkrler paylasmn için


#4
teşhisler güzel ve faydalı ama sevdiği için tamamen değişen erkeklerde var herşeyden önce önyargı olmamalı


#5
Hımm..Demek öyle
Tşkler. .


#6
paylaşım için tşk
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:49 .