Sevgiliyle Ne Konuşulur ?
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 25-05-2010, 16:17 #1

Poizonb0x61

Foruma Alışıyor

Sevgiliyle Ne Konuşulur ?


Öncelikle tercihim aşktan önce sıkı bir dostluktur..Yani direk gördüğünüz bir kıza teklif ederseniz bu sizin için ileride sorun yaratabilir..İlk günlerde dersiniz ki çok güzel gidiyor ama belli bir süreden sonra konuşucak konu bulamazsınız ve sıkılmaya başlarsınız..

Bu yazımda bir ilişkinin daha uzun sürebilmesi için ne yapılabilir onu yazmak istedim Madem tecrübelerimiz var bir kızla 1-2 seneden fazla hiç sıkılmadan çıkabiliyorsam ben bunu aşmış sayıyorum kendimde

Genelde erkeklerin başına gelir bu olay..Kızla sohbet ederler ederler,bir süreden sonra onla konuşmak isterler ama ne yazıcaklarını bulamazlar..İşte o zaman yapmanız ilk gereken şey sevgili olarak değil de arkadaş olarak konuşmaktır..

Yani şöyle düşünün siz bir kız arkadaşınızla her türlü konuyu konuşabilirsiniz..Ama sevgilinizle her türlü konuyu konuşmaktan çekinirsiniz..O da öyledir..Samimi erkek arkadaşlarıyla her türlü konuyu konuşurken sizle konuşamaz..

Bu aşamada ilk yapmanız gereken salya-sümük modu dediğim aşkımm,canım cicim modundan biraz kurtulup sevginizi değil de dostluğunuzu konuşturmaktır..

Misal “aşkım yarın napıcaksın” sorusunu sorduğunuz zaman gelen şu cevaba “yarın nabilerle gezmeye gidicez” gibisinden bir cevaba direk “ya ne işin var,işte ne yapıcaksın” gibi kıskançlık duygularınızı ortaya çıkartıp saldırmak yerine “nereye gidiceksiniz aşkım” gibisinden sorular sormak daha avantajlıdır..Ayrıca öyle devam ederseniz kızı da kaybedersiniz Eğer gerçekten seviyorsanız onu kazanmaya bakın kaybetmeye değil..

Örneğin bir kızla devamlı bir yerlere gidiyorsunuz..Ama gittiğiniz yerler sınırlıysa bunu değiştirin..Yani devamlı bir kafeye vs gidip oturmak yerine çıkın gezin veya gidin oyun oynayın..Abi ben bir hafta boyunca birinde kızla her gün başbaşaydım..Artık ben bile sıkıldım aynı yerlere gitmekten..Sonunda karar verdim aldım kızı ciğerciye götürdüm..Burada aklınızdan geçen “olm manyakmısın kızla ciğerciye gidilir mi” lafına cevap veriyim..Niye abi? Onlar ciğer yemiyorlar mı? Ya bırakın gözünüzü seviyim sosyete ayaklarını..Yok ben burgerdan aşağısına takılmam diyen insanlara lafım yok Ya bir gün alın kızı götürün abi lunaparka..Çocukmusun derseniz yok abi eğlenceli olur..Yani bir kızı götürüp sevgisini görebileceğiniz en güzel yer oradır

Misal bindiniz range havada ters döndü durdu..Kız burada size karşı olan tüm duygularını unutup Adrenalin’in arasında o tuttuğunuz eli hiçbir zaman unutmaz emin olun Yani olayın özü “sevgiliyiz” diye o kıza ayrıcalık tanımayın ve sınırlarınızı çok dibe koymayın..

Yani şöyle diyim..Her sevgili çıktığında ilk başta koyduları düşünce şudur..”Sigara,alkol yasak”..Neresi yasak? Al sevgilini götür bir bara için abi..Veya ne biliyim alın arabayla gidin bir yere..Alın içkilerinizi hem için hem sohbet edin..

Genelde sevgilerin monotonlaşma sebebi teknoloji diye bakıyorum ben..Abi telefonla veya msnde bir aşk ne kadar uzun sürer ya? Bak benim bir tek seni sevdim hikayesi öyle..Benden bin km uzakta olduğu için ot gibi ilişkimiz var..Sebebi de telefonda herşey konuşulmuyor ki?

Yani düşün “aşkımm,canım,cicim,seni çok seviyorumm” vs gibi cümleleri günde bir kez söyleseniz taş çatlasa cevaplarıyla 10 dk sürer..Geriye kalan 23 saat 50 dakika napıcaksınız? Hadi bunu 10 dk değil o gün yaptıklarını anlatmasıyla 1 saat sürse 23 saat kaldı yine..Ben bile bunaldım yani..

Gözden ırak olan gönülden de ırak olur derler..Alırsın sevgilini yanına istediğin herşeyi yaparsın..Ya bırak konuşucak konuyu yolda bulursun zaten..Misal hiç bulamadın..Yolda giderken bir arabaya bakıp “off mala bak” de..Kız salak direk anlar ki kız geçti..Sana bağırıp çağırmaya başlar Arabayı gösterir kapak yaparsın..Yani böyle geyikle vs en azından ben 2 saat idare ediyorum

Geldik diğer konuya..Kızların arasındaki dedikodu hızını size daha önce yazmıştım..Gidin sevgilinizle dedikodu yapın Erkek adam dedikodu mu yapar lan diyen varsa..İyi biliyorum iki erkek yan yana gelince kızlara taş çıkartıyorsunuz Abi hiç yoktan sorun mesala “ceren’in yeni sevgilisi nasıl?” Bırakın kız bir saat anlatır Sizin konuşma konusu bulmanıza gerek yok..O konudan size konu çıkartır.Önemli olan yemi sağlam atmaktır oltaya..

Yada siyasi konular..Evet kızlarla bu konu çok konuşulmaz ama sorun olm Misal geçen bir konuya yazdılar “Balyoz Darbe Planı” dedim herkes güldü Abi yazın konuşun “Aşkım nolucak bu ülkenin hali?,Gençlik nereye gidiyor”..Sorun abi “Bu ülke nereye gidiyor bilmiyorum da bizimkiler fanta festivaline” dese bile iyidir lan

Geldik uzmanımızın dediği şeye..Hediye vs şeyleri..Kızlar süprizlerden ne yazık ki hoşlanan bir millet Bizim erkek milletine yani bende kaynaklanan bir sorun ki hediyede veya suprizden hiç hoşlanmam Ama bu şahsiyetler çok hoşlanır..

Ya misal yolda gidiyorsunuz..Parklarda veya yol kenarlarında bu mevsimde “osuruk çiceği” dediğimiz kokusu olmayan çicekler vardır Kopartın bitane ondan götürün verin kıza Kız da herhalde ot değil ki kabul eder Senin için yol kenarından kopardım deyip bağlayın geyiğe..

Veya biraz daha romantikseniz veya eğlence arıyorsanız yaptığım ve denediğim yöntemleri anlatıyım size..

Yöntem 1: Gidip bir alışveriş mağazasından toplu mumlardan alıyorsunuz (Rüzgarlı havaysa ikinci yöntemi yapın ) Gece kızı dışarı davet ediyorsunuz..Ki gidiceğiniz yer genelde sessiz sakin olur..Oraya döşeyin abi mumları..Bi tane de gereksiz arkadaşınız vardır zaten söyleyin yaksın tüm mumları..Oturun baş başa..

Yöntem 2: Babanızın arabası vardır büyük ihtimalle..Gece alıyorsunuz kontağı Bide 1 metre boyunda hortum..Benzin kapağından içeri sokup ağzınızla hafif çekiyorsunuz Sakın yutmayın benim gibi kafa bi milyon oluyor Ardından bi litre kadar bi pet şişeye benzini çekiyorsunuz Bu benzini alıp gidip kızın evinin önünde adını yazmayın sakın kız etiket olur mahalleye Baş harflerinizi yazıp kalp şeklinde geniş bir meydana yapıyorsunuz Sonra yakıp kaçıyorsunuz Bi taraftan kıza pencereden dışarı baksana aşkım diyosunuz Ondan sonrası size 1 ay yeter

Yöntem 3: (Tehlikeli) Bu yöntem biraz kızların sevgisini görmeniz açısından oldukça güzel bir yöntemdir..Ama bir den fazla aynı kıza kullanırsanız sonra gerçekten olur inanmaz Öncelikle olayı 2 gün zarfına yayıyorsunuz..Kıza gece bir mesaj atıp..Aşkım yarın kavga varmış..Off samimi arkadaşlarımın gelen belalı kişiler napıcam ben gibisinden sitem dolu ve yarın kavgada kesin kötü birşey olucak havası veriyorsunuz..Ertesi gün kızla sizin samimi olduğunuz bir erkek arkadaşınızı kafalayıp kavgadan yaklaşık 1 saat sonra o arkadaşınız mesaj atıyor sevgilinize “Beyaz bıçaklanmış şu hastanede”..Yanlız olay öncesi gidip hastaneye bir muayene olunda kız hastaneyi arayınca boşa düşmeyin Ardından kız sizin telefonunuzu arıyor..Fakat cevap vermiyorsunuz Yan tarafınızdaki arkadaşınızı ararken hopörlerde ağlayarak sesini duyarsanız üzülmeyin..Kız milleti işte yakın biraz canlarını Ardından kız o anda sizi ne kadar sevdiğini anlıyacaktır ve benim 3 sevgilime yaptığımdan bir tanesi gibi atlayıp taksiye gelicektir hastanenin oraya

Tabi siz de o zaman zarfında sıkılıp elinize çekirdek-kola filan alıp hastanenin arkasında bekleyebilirsiniz..Samimi olduğunuz arkadaşınız kızı alıp işte ya yok bişey yoğun bakımda vs deyip arka bahçeye götürücektir sevgiliniz Ama o ne İpnenin teki çekirdek yiyip pişmiş pişmiş sırıtıyordur Ki bu durumda ipne siz oluyorsunuz ben değil İlk olarak okkalı bir tokat yiyebilirsiniz Olsun acıtmaz fazla :d Sonra sarılıp barışırsınız

Bu yöntem biraz sakat ama denerken ayrıntılı deneyip sorulacak sorulara arkadaşlarınızla aynı cevapları verip inandırıcılığını yükseltin

Bu konuyla ilgili 1 hafta geyiğini yaparsınız kızla Alın size bir taşta iki kuş

Yazmak istediğim bir kaç şey daha var ama onları sonraya saklıyım

Alternatif olarak hepimiz birer insan olduğumuz için cinsellik hormonlarımız da tavan yapmaktadır Bu nedenle cinsel konularda da konuşabilirsiniz..Unutmayın tek erkekler abaza değil Yani tek biz erkek milleti hissetmiyoruz onu..Onlar bizden 7 kat fazla hissediyorlarmış (araştırdım bu konuyu kesin karar ) Ve şunu sakın unutmayın ilk günden başlarsanız bu kıza kaşar muammelesi yaptığınızı gösterir..Sonrası için deneyin..Çünkü bu yöntem sevginin sesi kesildiğinde vucuda iş düşmesidir..

Tabi ilk olarak kız tarafı “ya saçmalama,ayıp” filan gibisinden cümleler kullanacaktır..Ama sakın “senin annen babanın dürtmesine izin vermeseydi sen nasıl olurdun” gibisinden sert cevap vermeyin Sonuçta tatlı dil her yılanı deliğinden çıkartır İlk olarak biyolojik konuşun ve sakın ama sakın küfürleri kullanmayın Daha usturuplu daha kibar ifadeler kullanarak hem sevgisini hemde güvenini görebilirsiniz..

Not: Üstteki yöntemi +16 olup ufaklıklar denemesin..Sonra babalarınız gelip oğluma kötü şeyler öğretiyor bu site deyip şikayet etmesinler bizi Siz bir süre daha elizabeth devam edin

Sanırsam yazı benim klasiklerim arasına girdi ve upuzun olduBenzer Konular

Görüntüleme:26266, Cevaplar:95

İlginizi Çekebilir >
Alt 01-06-2010, 00:15 #2

ıce cube

Foruma Alışıyor


çok acımasız ,haince ve kurnazca düşünlmş , tutuması bnce 100 de 100 olan güzel eğlenceli sohbet konuları çok güzllerdi.

Alt 01-06-2010, 16:08 #3

Poizonb0x61

Foruma Alışıyor


Alıntı:
ıce cube´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
çok acımasız ,haince ve kurnazca düşünlmş , tutuması bnce 100 de 100 olan güzel eğlenceli sohbet konuları çok güzllerdi.
TeşekkürLer

Alt 02-06-2010, 11:15 #4

*******

Yeni Üye


Eline diline sağlık=p

Alt 02-06-2010, 11:36 #5

ßе∫¡®t¡ѕíz ηЭѕηЄ Ж

Azimli Üye


eline sağlık

Alt 02-06-2010, 13:10 #6

B.E.C

Acemi Üye


Hastahane olayı hariç geri kalan bir kaç konu hakkında sana katılıyorum. Ama bazen hiç konusacak bir konu kalmasa bile yanında olması iyi hissettiriyor kendini. Aşk güzel şey tavsiye ederim

Alt 05-06-2010, 21:58 #7

Poizonb0x61

Foruma Alışıyor


Alıntı:
*******´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline diline sağlık=p
Teşekkürler Eyv.

Alt 05-06-2010, 21:59 #8

Poizonb0x61

Foruma Alışıyor


Alıntı:
B.E.C´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hastahane olayı hariç geri kalan bir kaç konu hakkında sana katılıyorum. Ama bazen hiç konusacak bir konu kalmasa bile yanında olması iyi hissettiriyor kendini. Aşk güzel şey tavsiye ederim
Teşekkürler kısası kısasına doğrudur Eyv.

Alt 05-06-2010, 22:01 #9

Poizonb0x61

Foruma Alışıyor


Alıntı:
bе∫¡®t¡síz nЭsnЄ Ж´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
eline sağlık
Teşekkürler eyv.

Alt 05-06-2010, 22:01 #10

» Ј. βσυяηє τяιĿσgγ .

Foruma Isınan Üye

güzel anlatmışsın bazı yerleri tuttum

Alt 06-06-2010, 19:01 #11

Poizonb0x61

Foruma Alışıyor


Alıntı:
Cimbomluu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel anlatmışsın bazı yerleri tuttum
Teşekkürler

Alt 09-06-2010, 14:01 #12

She.woLf

Foruma Isınan Üye

biri bna hastane konusunu yapsaydıı
bu sefer cidden hastanelık olurdu
o harıc bazı sözlerın gzl

Alt 10-06-2010, 15:00 #13

Poizonb0x61

Foruma Alışıyor


Alıntı:
She.woLf´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
biri bna hastane konusunu yapsaydıı
bu sefer cidden hastanelık olurdu
o harıc bazı sözlerın gzl
Eyv. teşekkürler )

Alt 10-06-2010, 15:06 #14

yalanımsın

Forum Heveslisi


Teşekkürler güzeldi =)

Alt 01-07-2010, 01:06 #15

caner9444

Foruma Alışıyor


bunları sadece sevgiline değil arkadaşına da yapabilirsin güzel tuttum ben bunu )

Alt 01-07-2010, 11:51 #16

Katsuz

Foruma Alışıyor

Not: Üstteki yöntemi +16 olup ufaklıklar denemesin..Sonra babalarınız gelip oğluma kötü şeyler öğretiyor bu site deyip şikayet etmesinler bizi Siz bir süre daha elizabeth devam edin

Sanırsam yazı benim klasiklerim arasına girdi ve upuzun oldu [/QUOTE]

elizabeth'e devam aga

Alt 01-07-2010, 13:05 #17

Ateş'i HecR

TÜRKİYE CUMHURİYETİ


bence konusmaktan cok birlkte vakit gecirmek daha önemli birlkte vakit gecirince konuscak cok sey oluyor

Alt 01-07-2010, 13:08 #18

Ateş'i HecR

TÜRKİYE CUMHURİYETİ


bence her istediği yapılmamalı kızın Sevgilinin öle ben izin vermeden heryere gidecekse bana ne gerek var diye düşünürüm ben. Ne Dersem o gecerli olmalı ilişkimde karsımda car car öten biri görmektense tmm askım diyip dediğimi yapan biriyle cok uzun zaman birlkte olabiLirim

Alt 01-07-2010, 13:30 #19

karuska

Yasaklı Üye

kız ile erkeğin konuşması

erkek-seni seviyorum
kız-bende
erkek-gözlerin ne güzel
kız-teşekkür ederim (gülümseyerek)
erkek-hadi gezelim
kız-tamam
ondan sonra gerisi de siz biliyorsunuz

Alt 03-08-2010, 23:59 #20

fehm_i

Acemi Üye


Sende nasıl bir zeka var anlamadım kızlara sanki süikast düzenliyormuş gibi konuşuyorsun senden korkulur aga.......
aspurçe Bunu beğendi.

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:19 .