Boşanmış bir babayla birlikte olmak için 3 sebep
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 16-11-2015, 11:04 #1

Günce

your time is limited.

Boşanmış bir babayla birlikte olmak için 3 sebep


Boşanmış ve çocuğu olan erkeklerle birlikte olmak, düşündüğünüz gibi zor ve kötü bir durum değil, aksine oldukça heyecan verici olabilir.


Boşanmış babalarla birlikte olmak bugünlerde oldukça normal kabul ediliyor. Ama yine de biraz kötü bir şöhreti var. Çocuğu ya da çocukları olan boşanmış bir erkek, yükü ile birlikte gelir – kurtulması mümkün olmayan bir yük ile. Bir erkek, başarısız bir evlilik yaşamışsa daha da yaşamaya mahkûmdur algısından bahsetmeye bile gerek yok. Yanlış! Gerçek şu ki boşanmış bir baba ile birlikte olmak, dualarınızın gerçekleşmesi anlamına gelebilir.

İşte size boşanmış babalarla birlikte olmak için 3 ikna edici sebep:

Hatalarını fark edip değişmeye çalışırlar

Boşanmış ve çocuğu olan adam, geçmişteki hatalarından çok şey öğrenmiştir ve mutlu anlar hususunda biraz duygusal davranmaya meyillidir. Evliliğinde yanlış giden şeyleri tekrarlamak istemiyor, yeni hatıralar yaratarak ve evliliğinin bitmesinde önemli rol oynayan eski alışkanlıklarından kurtulmaya çalışarak yeni ilişkisinde mutluluğu yakalamak için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Boşanmış bir babayı, eğitilmiş veya evcilleştirilmiş olarak düşünün. Evlilik Terapisti Rachel Sussman, boşanmanın beraberinde güç getirebileceğini söylüyor. Eski eşi yanlış yaptığı şeyleri fark etmesini sağladı, o da bir şeyler öğrendi ve değişmeye çalışıyor.

İlişkilerine daha fazla emek verirler

Babalar, uğruna yaşayacak bir şeylerle bencil olmaya daha az meyillidir. Boşanmadan sonra, pek çok baba öncesine kıyasla çocuklarıyla daha fazla vakit geçirmeye zorlanırlar. Bu durum, büyümelerini, hayatlarını öncelik haline getirmelerini, idare, sabır, nezaket ve özkontrol gibi değerli beceriler edinmelerini sağlar. Boşanan babalar, annelere açılmaya daha meyilli olur. Çocuğu ya da çocukları olan bir erkek, hayat tarzınızı, önceliklerinizi ve sorumluluklarınızı daha iyi anlar; çünkü daha önce benzer deneyimler yaşamıştır. Çocukları için sorumluluklarına önem vermeleri, ilişkilerine daha çok emek vermelerini, çapkınlığı azaltmalarını ve genellikle düzenli olarak çalışmalarını sağlar.

Baba vücuduna sahiplerdir

Bu da yeni trend! Baba vücudu; yağ değil, sadece daha yumuşak bir vücut anlamına geliyor. Boşanmış babalar, daha az bencil ve daha az tarz olmaya meyillidirler; çünkü daha önemli öncelikleri vardır. Spor salonunda daha az vakit harcar, protein desteği almaktansa tavuk butları tercih ederler. Bu yumuşak vücut, çok daha rahat sarılmalar demektir!Benzer Konular

Görüntüleme:545, Cevaplar:1

İlginizi Çekebilir >
Alt 06-12-2015, 17:02 #2

kleopatra.

Forum Üstadı


kuzenimin bir ara zaafı vardı.
bu konuya gelince. bekarın bekarla evlenmesi gerekli. çünkü hayata bakışları farklı oluyor. bekar bir bayan evlenmiş boşanmış bir erkek her zaman sorun teşkil ediyor. kadınların kıskançlığından ikinci evlilikte yürümüyor bu sefer

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:42 .