Diego'nun performansı Atromitos'u şaşırttı

#1
Diego'nun performansı Atromitos'u şaşırttı
Diego'nun performansı Atromitos'u şaşırttı

Fe­ner­bah­çe­’nin Av­ru­pa Li­gi­’n­de­ki ra­ki­bi olan At­ro­mi­to­s’­ta tek­nik he­yet, Es­ki­şe­hir ma­çı­nı iz­le­di. Di­ego’­nun or­ta sa­ha­da adam ek­silt­me­si ve po­zis­yon oluş­tur­ma­sı­na vur­gu ya­pıl­dı. Yu­nan eki­bi­nin ho­ca­sı Gri­go­ri­ou, Bre­zil­ya­lı­’nın per­for­man­sın­da­ki ar­tı­şı ‘Pe­re­ira’­nın ba­şa­rı­sı­’ ola­rak ta­nım­la­dı.


Fe­ner­bah­çe, lig­de­ki açı­lış sı­na­vın­da Es­ki­şe­hirs­po­r’­u 2-0 ile geç­ti. Sa­rı-La­ci­vert­li­le­r’in per­şem­be gü­nü Av­ru­pa Li­gi play-off tu­run­da kar­şı­la­şa­ca­ğı Yu­nan eki­bi At­ro­mi­to­s’­un tem­sil­ci­le­ri de Sa­ra­coğ­lu­’n­da­ki kar­şı­laş­ma­yı tri­bün­den ta­kip et­ti. Ma­vi-Be­yaz­lı­la­rın tek­nik di­rek­tö­rü Mi­ha­lis Gri­go­ri­ou’­ya su­nu­lan ra­por­da en çok dik­kat çe­ki­len isim Die­go. Ha­zır­lık dö­ne­min­de bek­le­ne­ni ve­re­me­yen hat­ta gön­de­ri­le­ce­ği da­hi id­di­a edi­len Bre­zil­ya­lı fut­bol­cu­nun, or­ta sa­ha­da po­zis­yon oluş­tur­ma ve adam ek­silt­me özel­li­ği­ne vur­gu ya­pı­lı­yor. Es­ki­şe­hir ma­çın­da Sow ve Fer­nan­da­o’­ya gol po­zis­yon­la­rı su­nan Di­ego’­nun, Van Per­si­e’­nin de ka­tı­lı­mıy­la bü­yük teh­li­ke oluş­tu­ra­ca­ğı­na atıf­ta bu­lu­nu­lu­yor.

Ha­zır­lık maç­la­rı­nı da iz­le­di­ler

Sa­rı-La­ci­vert­li ta­kı­mın ha­zır­lık maç­la­rı­nı da iz­le­yen At­ro­mi­tos tek­nik he­ye­ti, Di­ego­’da­ki bü­yük de­ği­şi­mi dik­kat çe­ki­ci bul­du. Tek­nik di­rek­tör Gri­go­ri­ou’­nun da du­ru­mu “Pe­re­ira’­nın ba­şa­rı­sı­” ola­rak de­ğer­len­dir­di­ği ifa­de edi­li­yor.

2’n­ci lig ta­kı­mı şo­ku

Öte yan­dan Yu­na­nis­ta­n’­da lig­ler ge­le­cek haf­ta so­nu baş­la­ya­cak. Lig­de ra­ki­bi gi­bi se­zo­nu aça­ma­yan At­ro­mi­tos, 13 Ağus­-to­s’­ta alt lig eki­bi La­mi­a ile oy­na­dı­ğı ha­zır­lık ma­çı­nı 2-1 kay­be­de­rek olum­lu sin­yal­ler ver­me­miş­ti.

Die­go’nun Es­ki­şe­hir ma­çı karnesi

Gol: -
Asist: 1
Şut: 2
İsa­bet­li şut: 1
Top­la bu­luş­ma: 68
Pas: 56
İsa­bet­li pas: 48
Pas yüz­de­si: 85
Ya­pı­lan fa­ul: 7
Yap­tı­ğı fa­ul: 2 (Bugün)Diego'nun performansı Atromitos'u şaşırttı - Milliyet Haber

İlginizi Çekebilir


 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:03 .