Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Galatasaray (https://www.tatliaskim.com/galatasaray/)
-   -   Rıdvan Dilmen : Drogba transferini mantıklı bulmuyorum (https://www.tatliaskim.com/galatasaray/609269-ridvan-dilmen-drogba-transferini-mantikli-bulmuyorum.html)

Melodi. 11-02-2013 11:43

Rıdvan Dilmen : Drogba transferini mantıklı bulmuyorum
 
Galatasaray'ın, Medical Park Antalyaspor ile karşı karşıya geldiği mücadelenin ardından NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen, karşılaşmayı değerlendirdi. Dilmen, Galatasaray'ın Drogba transferini mantıklı bulmadığını ve Fildişi oyuncunun kadroya girebilmesi için Çin'deki performansının üstüne çıkması gerektiğini dile getirdi...

Dilmen, sarı kırmızılı takımın Medical Park Antalyaspor'u müthiş bir mücadele ve arzulu futbol neticesinde yendiğini belirterek Drogba ve Sneijder'in takıma yavaş yavaş girişi ile ilgili değerlendirmede bulundu.
Dilmen özellikle Kasımpaşa maçının ardından sarı kırmızılı takımın 'kendine' geldiğini ifade ederken Burak Yılmaz'ın da formunun zirvesinde olduğunu söyledi.

"KASIMPAŞA'DAKİ TOKAT..."

"Galatasaray'ın Kasımpaşa maçını hatırlıyoruz. O günden bu yana gelişme gösterdiğini söyleyebiliriz Galatasaray'ın. Bazı takımlara bu tip tokatlar kendine getirebilir. Galatasaray'ın Akhisar maçı bu dakikadan sonra önemlidir. Birkaç hafta sonra yakın takipçilerinin aralarında oynayacakları maçlar Galatasaray'a yaramaya başlayacak. Fenerbahçe ve Beşiktaş da aralarında oynamadı. 1 hafta 10 gün önce Drogba ve Sneijder transferlerinin takıma nasıl yansıdığını da görüyoruz. Bugün özellikle Türk oyuncular nasıl mücadele ettiklerini gösterdiler."

"DROGBA ÇİN'DEKİ PERFORMANSINI GEÇMELİ"

"Drogba'nın yerinde olsam beni çok büyük ilgiyle karşıladılar, binlerce taraftar karşıladı vs. ama Burak Yılmaz'ı gördükten sonra nasıl kadroya gireceğini düşünmesi gerekiyor. Drogba'nın kadroya girebilmesi için Çin'deki performansından daha fazlasını yapması gerektiğini bilmesi gerekiyor. Sneijder de bu takımda forma giymek için biraz daha üstüne koyması gerektiğini farkediyordur."

"DROGBA TRANSFERİNİ MANTIKLI BULMUYORUM"

"Drogba transferini bu paralarla çok mantıklı bulmuyorum açıkça söylüyorum. Tamam tabii ki iyi futbolcudur, kalitelidir vs. ancak çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum Galatasaray'a."

.. ɠσδ σŦ ฬαƦ .. 11-02-2013 11:48

DROGBA gibi fizikli adam Türkiyede her türlü iş yapar .. Adamı boğaza balık götürmek istemişler adam bu harika taraftarın önüne çıkmadan dışarda görünmek istemiyorum demiş adamın dibi :rolleyes:


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:25 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2020 Tatliaskim.com