Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Galatasaray (https://www.tatliaskim.com/galatasaray/)
-   -   Fatih Terim kararını verdi! Donk... (https://www.tatliaskim.com/galatasaray/670837-fatih-terim-kararini-verdi-donk.html)

` baLım. 16-01-2018 19:45

Fatih Terim kararını verdi! Donk...
 
https://www.tatliaskim.com/resimler/...16/427015.jpeg
Kontenjan sorunu yaşayan Galatasaray’da Ryan Donk yerini garantiledi. Göreve geldiği ilk gün ‘Elimdeki oyuncuları kazanmak da transfer etkisi yaratır’ diyen teknik direktör Fatih Terim, Ryan Donk'un Antalya’daki performansına tam not verdi.

Şu anda 14 yabancı oyuncusu ile kontenjanında yer olmayan Galatasaray'da yabancı bir sol bek transferi olması halinde ayrılan isim Ryan Donk olmayacak.
Hollandalı futbolcu ligin 2.yarısında kesin olarak Galatasaray kadrosunda yer alacak. Donk'un antrenmanlardaki performansı, çalışma disiplini ve hırsı ile teknik direktör Fatih Terim'in bu oyuncuyu Fernando'nun yokluğunda direk olarak sahaya sürmeyi dahi gündemine aldığı öğrenildi.

LATO VE CARRASCO YOLCU
Terim'in şans verdiği ve
Antalya'da performansını görmek istediği Latovlevici ise sınıfta kaldı. Fatih Terim, Romen futbolcunun sol bek bölgesindeki performansını yeterli bulmadı.
Bir başka isim Carrasso'da Terim'in gözüne girmeye başaramadı. Galatasaray'da sol bek transferi halinde kontenjanı boşaltmak adına ilk olarak Carrasso-Latovlevici ikilisinden biri ile yollar ayrılacak.

Fotomaç


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:02 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2018 Tatliaskim.com