James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu

#1
James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu

Moda camiasından artık erkeklere gösterilen özen giderek artmaya başladı. Tasarımcıların erkekleri anlaması ve erkekler hususunda çalışmaya başlaması, kitlelerin daha “tarz” erkekleri sokaklarda görmelerine olanak sağlıyor. Hızla gelişen moda dünyasında erkeklerin kadınlar kadar olmasa da elbette süregelen “trend” arayışlarına cevap veren yetenekli tasarımcılar ortaya çıkıyor!.

  • inShare
Yorum: 0
James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın
  • James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu
  • James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu
  • James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu
  • James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu

2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını izlerken erkeklerin bu dönemde acaba ne kadar renkli olacaklarını merak etmekteydik. Renklerin yanında desenlerin de tasarımlara karışması, erkeklerinde “cesur” tercihler yapmasına imkan sağlayacak gibi gözüküyordu.
James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu
Son yıllarda hızla artan “moda haftalarında” kalabalıklar arasında parmakla gösterdiğimiz “stil” sahibi erkekler yakın gelecekte kendilerini rahatça ifade edecek özgürlüğe kavuşacak gibi gözüküyor. İngiliz tasarımcı James Long moda devlerinin yanında kendini bu akıma kaptıran ve erkekler için “özellikle” cesur çizgiler çizen bir tasarımcı olarak karşımıza çıkıyor.
James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu
2007 yılında Royal Academy of Art’ı bitirdikten sonra erkek giyimi ve aksesuar tasarımı hususunda uzmanlaşmaya karar veren Long, erkek giyimi konusundaki eksikliği anlamış olacak ki, artık kadınlar için koleksiyon hazırlayan tasarımcılar arasında bulunmak yerine erkekler için tasarım yapmaya karar vermiş. Tasarım çalışmalarına başladıktan sonra birçok ödüle aday gösterilen ancak, başarısını İngiltere Moda Konseyi tarafından modaya öncülük eden tasarımcılara verilen “FashionForward” ödülünü kazanan ilk erkek tasarımcı olmakla perçinleyen Long, böylece kariyerine en tepeden başlamış oluyor.
James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu
Gözlerin üzerinde olduğunu ve devam eden süreçte her daim daha başarılı işler ortaya koymak hususunda ciddi çalışmalar yapması biraz üzerinde yük gibi gözükse de (malum FashionForward ödülünü kazanan ilk erkek tasarımcı olmuş) Long, önümüzdeki sezonlarda koleksiyonlarını Kraliyet sponsorluğunda yapacak. Her attığı adımda daha da güçlendiğine şahit olduğumuz Long’un moda hususunda kendisini göstermesi için önünde uzun bir yol uzanıyor.
James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu
Kaynakları hiç bitmeyecek ve her daim yeniliklere açık bir maceraya atılan tasarımcı, erkek modasını daha zorlayıcı ancak, daha özgür bulduğunu da “cesurca” vurguluyor. Tasarım uzmanlığı aksesuar olan Long’un koleksiyonlarında gözlük ve çantalara rastlamadan geçemiyorsunuz. İlkbahar-Yaz 2012 koleksiyonunda da gözlemlediğimiz deri aksesuarlar ve gözlükler tasarımcının imzası olmuş gibi bir bakış açısında sahip olmamızı sağlıyor.
James Long İlkbahar-Yaz 2012 Koleksiyonu
Tasarımlarında yaz dönemi olduğu için çiçeklere, egzotik desenlere ancak, çok daha soft renklere sahip olduğunu gördüğümüz Long, bakalım gelecek sezonlarda nasıl bir döngü içinde ilham aldığı altı kişilik ekibinden etkilenerek tasarımlar yapacak!.

İlginizi Çekebilir


#2
Bir bayan olarak begenmedim James Long un koleksiyonu


#3
ben bu modacıları anlamıyorum .s berbat


#4
Hiç beğenmedim erkeklerden soğudum hatta.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:04 .