Neil Armstrong´un UFO macerası
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 25-10-2009, 09:58 #1

bebestom

~Sanma Şâhım ~

Neil Armstrong´un UFO macerası


Neil Armstrong´un UFO macerasıAy´a ilk ayak basan adamNeil Armstrong´un UFO macerası dünyadışı canlıların yönettikleri araçları görmüş ve hayran olmuştu fakat o tek tanık astronot değildi.. Yaşamları UFO´larla çatışanlar.. Şans mı? 1974 yılındaNeil Armstrong´un UFO macerası adı saklı tutulan ve gerektiğinde açıklanacağı söylenen ünlü bir Amerikalı Fizik ProfesörüNeil Armstrong´un UFO macerası Ay´a ilk inen insan olan Neil Armstrong ile bir sempozyum çerçevesinde özel bir konuşma yaptıNeil Armstrong´un UFO macerası astronot bu konuşmayı doğruluyor ve bunlar artık konuşulmalı diyordu.

Profesör - Apollo 11 yolculuğunda gerçekten ne oldu?
Armstrong - İnanılmazdıNeil Armstrong´un UFO macerası tabii ki biz bu olasılığın var olduğunu daima biliyorduk ve her zaman susmamız için uyarıldık. Bir Ay kenti ve uzay üssü olasılığını hep bekledik ve hazırlandık.
Profesör - UyarıldıkNeil Armstrong´un UFO macerası ne anlamda?
Armstrong - Çok fazla detaya girememNeil Armstrong´un UFO macerası o uzay araçları vardı ve bize göre çok farklılarNeil Armstrong´un UFO macerası gerek büyüklükleriNeil Armstrong´un UFO macerası gerekse de özgün teknolojileri erişilmez. Çok büyüktüler ve çok ustaca yönetiliyorlardı. Başka bir soruya gerek yok.
Profesör - Fakat NASANeil Armstrong´un UFO macerası Apollo 11´den sonra uçuşlar sürdürdü?
Armstrong - DoğalNeil Armstrong´un UFO macerası NASA kararlıydı ve dünyada bir paniğe neden olmak istemedikNeil Armstrong´un UFO macerası fakat hızla karar alıpNeil Armstrong´un UFO macerası geri dönecek ve gerekeni yapacağız. Bu tür örnekler öylesine fazla ki ve öylesine çok ciddi kanıt ve tanık var kiNeil Armstrong´un UFO macerası söylenecek fazla söz kalmıyor. Bu yazı dizisini hazırlarkenNeil Armstrong´un UFO macerası bir an durup önümdeki belgelerin kopyalarına veya fotokopilerine baktımNeil Armstrong´un UFO macerası herşey o kadar gerçek kiNeil Armstrong´un UFO macerası birçoğunda Amerikan Hükümeti/Çok Gizli/Savunma Bakanlığı/Ulusal Güvenlik Örgütü/NASA/CIA türünden damgalar var. Tüm gizlilik çabalarına rağmenNeil Armstrong´un UFO macerası insanın özgün tabiatına uygun olarak biryerlerden birşeyler sızıyor veya kaçıyor. Şu ana kadarNeil Armstrong´un UFO macerası sizlere çuvallar dolusu tanıklık ve dökümandan ancak birkaç örnek verebildimNeil Armstrong´un UFO macerası amacım sizleri etkilemekti çünkü aklı başında olan ve belli bir kültür düzeyine ulaşmış herhangi bir mantıkNeil Armstrong´un UFO macerası bunları kolayca algılayabilir ve gerçeklerden söz edildiğini kavrayabilir veya en azından kuşku duymaya başlar. UFO olaylarının ve etkilerinin daha önce ancak küresel düşünebilen beyinlerde yer aldığını söylemiştim. Belki de beklenen birşey vardırNeil Armstrong´un UFO macerası bu tür düşünenlerin çoğalması gibi. Birkaç çok önemli örneği gözden geçirerek. tekrar sizleri yaşanan olayların içine sokmak istiyorum ama özellikle yeniNeil Armstrong´un UFO macerası az duyulan ve araştırılmış olaylardan yola çıkacağız.Benzer Konular

Görüntüleme:1352, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 25-10-2009, 16:17 #2

´~ тαηяıçα*

30.03.13
tesekkürLer (:

Alt 26-10-2009, 17:49 #3

0ƦƊЄƦƛԼԼ

Acemi Üye


TşkkRleR..

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:31 .