Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Güncel Haberler (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/)
-   -   Türk heyetine gazze sınırında mısır zulmü (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/220445-turk-heyetine-gazze-sinirinda-misir-zulmu.html)

Başκeитiи Mełeği 25-01-2009 03:58

Türk heyetine gazze sınırında mısır zulmü
 
Gazze Şeridi'ne Giden ve Aralarında İki Eski Milletvekili ile Çok Sayıda Doktorun da Bulunduğu Türk Heyeti, Mısırlı Yetkililerin İzin Vermemesi Nedeniyle Refah Sınır Kapısı'ndan 30 Saati Aşkın Bir Süre Boyunca Bekletildi.


Gazze Şeridi’ne giden ve aralarında iki eski milletvekili ile çok sayıda doktorun da bulunduğu Türk heyeti, Mısırlı yetkililerin izin vermemesi nedeniyle Refah Sınır Kapısı’ndan 30 saati aşkın bir süre boyunca bekletildi.
İnsani yardım amacıyla bölgeye giden eski AKP milletvekilleri Süleyman Gündüz ile Muhammet Polat, Yeryüzü Doktorları, İsra Derneği, Cansuyu ve diğer insani yardım kuruluşlarının üst düzey yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 30 kişilik heyet, Gazze’ye geçebilmek için uzun süre temaslarda bulundu. Bir Türk yetkili, Fransız, Alman ve İrlandalı çok sayıda yabancı heyetin geçişine izin verilmesine rağmen Mısırlı yetkililerin Türk heyetine karşı "katı bir tutum" takındığını ve buna anlam veremediklerini söyledi. Türk heyeti, alınan karar gereği giriş yapana kadar bölgede bekledi.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:44 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2020 Tatliaskim.com