Füze sistemlerinde geri sayım başladı
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 07-02-2009, 12:20 #1

!!!avare!!!

...çıкмαz ѕσкα&

Füze sistemlerinde geri sayım başladı


Geçen Yıl Savunma Sanayii Müsteşarlığınca Uluslararası Düzeyde İhaleye Çıkarılan Alçak ve Orta İrtifa Hava Savunma Füze Sistemleri İhaleleri Mayıs Ayında Yapılacak.

Daha güçlü ve etkin bir hava savunma ağı oluşturulması amacıyla geçen yıl Savunma Sanayii Müsteşarlığınca uluslararası düzeyde ihaleye çıkarılan alçak ve orta irtifa hava savunma füze sistemleri ihaleleri mayıs ayında yapılacak.

Edinilen bilgiye göre, alçak ve orta irtifa füze sistemleri ihalesinde dünyanın önde gelen dev savunma şirketlerinin yanı sıra, son yıllarda önemli bir teknolojik başarı elde eden Türk savunma sanayii firmaları da yer alacak.Savunma Sanayii Müsteşarlığınca belirlenen son ihale takvimine göre, alçak irtifa hava savunma ihalesinde son teklif verme tarihi 18 Mayıs 2009 tarihi olarak belirlenirken, ayrı proje paketi içinde yer alan orta irtiva hava savunma sistemleri ihalesinde de son teklif verme tarihi, 1 Mayıs 2009 tarihi olarak ilan edildi.


Çok sayıda yerli ve yabancı firmanın teklife çağrı dosyası aldığı ve ''doğrudan tedarik'' ve ''yerli ortak yapım yolu'' ile tedarik edilecek alçak irtifa hava savunma füze sistemleri opsiyonel olarak 27 adete kadar çıkabilecek.

Türkiye'nin savunma gücünün günün en gelişmiş teknolojileri ile takviyesi ve güçlendirilmesi amacıyla programa alınan, orta irtifa hava savunma füze sistemleri, ilgili sistem ve donanımları ve eğitim hizmetlerini içine alan 1 adet füze sisteminden oluşuyorBenzer Konular

Görüntüleme:362, Cevaplar:1

İlginizi Çekebilir >
Alt 07-02-2009, 20:11 #2

ำ qËćÈ``ÿĂġΜųŖų ۴

Yasaklı Üye

EmeGinE SaLık...

 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:38 .