Bu afişleri kim astı

#1


Bu afişleri kim astı
Resmi büyütmek için tıklayın


Ankara'da Seçimlere Birkaç Gün Kala, Ankara'da Billboard'lara Asılan Afişler Tartışmaya Yol Açtı.


Ankara'da seçimlere birkaç gün kala, Ankara'da billboard'lara asılan afişler tartışmaya yol açtı.
Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın, yaptığı açıklamada, Ankara’da bilboardlarda yazılan “Gökçek Gidecek Sol Gelecek” sloganının kendilerine ait olmadığını kaydederek bu sloganın “şüphelilere” ait olduğunu söyledi.





Karayalçın, “Böyle bir slogan tarafımızdan kullanılmamış ve böyle bir afiş tarafımızdan asılmamıştır. Tam tersine biz Ankara birlikteliği için yola çıktık ve bunu başardık. Konuyla ilgili tüm hukuki çalışmalar yapılacaktır. Bu ilan bizim tarafımızdan ya da bizi destekleyenler tarafından kullanılmamaktır. Bu slogan, seçimi kaybedeceğini anlayanlar tarafından kullanılmaktadır” dedi. Karayalçın, konuyla ilgili daha geniş bir açıklamayı daha sonra yapacağını bildirdi.


GÖKÇEK: İHTAR ÇEKTİK
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise “Gökçek gidecek, sol gelecek” sloganlı afişler hususunda, “ilgili bilbord firmasına ihtar çektiklerini” bildirdi.
Bunların kaldırılması Yüksek Seçim Kurulu'na başvurmak üzere avukatlarına talimat sunduğunu anlatan Gökçek, “Bu tarzdaki bir propagandanın kimseye bir fayda getirmeyeceğinin bilinmesini istediğini” söyledi. Gökçek, “(Afişlerin) Kaldırılması için tüm girişimlerde bulunuyoruz” dedi.


ŞİRKET: İSTANBUL'DAN BİR ADAY VERDİ
Öte yandan, Ankara'daki bilbordları kiralayan Setröer-Kentvizyon'un yetkilileri, konuya ilişkin ayrıntılı açıklama yapmak istemediler. Tartışmalı afişlere ilişkin organizasyon “İstanbul'dan bir bağımsız belediye başkan adayı tarafından” yapıldığı bilgisini veren firma yetkilileri, “Bu kişi kendisini gizliyor. Seçimlere 1 gün kala kimliğini açıklayacak” diye konuştular

İlginizi Çekebilir


#2
Kimin astırdığı sağda fotoğrafı olan Sayın Gökçek.Yani artık tahditler palavralar biti şimdide bununlamı çıkıyosun sayın gökçek.Yapmayın ANK büyük şehir Başkanına yakışmaz.Sayın Karayalçının oylarını böyle kesemezsiniz...LÜTFEN...


#3
ben aastim
Tskler ..
bune ya


#4
itiraf ediyorum
ben yaptım


#5
Gökçek Hiçbiryere Gitmicek Kafanızı Yormayın


#6
Alıntı: DiLSiz YüReĞiM´isimli üyeden Alıntı
Gökçek Hiçbiryere Gitmicek Kafanızı Yormayın
Aynen Kim ne yazarsa yazsın 29 Martta herşey beliricek bakalım gelen giden olucak mı


#7
haber icin tskler


#8
TeşekkürLer Haber için


#9
Alıntı: DiLSiz YüReĞiM´isimli üyeden Alıntı
Gökçek Hiçbiryere Gitmicek Kafanızı Yormayın

Tamamen KatıLıyorm


 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:50 .