Avrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı"
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 03-07-2009, 13:05 #1

- Eylül .

ÖZEL ÜYE

Avrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı"


Avrupa Komisyonu'nun Fransız Üyesi BarrotAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" Yunanistan'ın AB'ye Taşıdığı Türkiye'nin Kaçak Göç Konusundaki Politikaların Cezalandırılması Düşüncesinin Sıkı Takipçisi Oldu.Avrupa Komisyonu'nun AdaletAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" Özgürlükler ve Güvenlik konularından sorumlu Fransız üyesi Jacques Barrot'unAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" "Türkiye'ye karşı cephe açtığı" bildirildi.
Barrot "TürkiyeAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" Libya ve başka Akdeniz ülkelerinde de tespitimizAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" insan tacirleri ile yerel makamlar arasında tam bir iş birliği olduğudur" iddiasını da dile getirdi.

Jacques Barrot'unAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" Yunanistan'ın AB'ye taşıdığı Türkiye'nin kaçak göç konusundaki politikaların cezalandırılması düşüncesinin sıkı takipçisi olduğu belirtiliyor.ABHaber'e göreAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" Barrot'nun ilgili ilgisiz her konuda Türkiye konusunu gündeme getirmesi dikkat çekmeye başladı.

Bu çerçevede Barrot'un son günlerde Brüksel'de AB basınına Türkiye ile ilgili yaptığı açıklamaların bir özetinin de verildiği haberde Barrot'un Türkiye-Avrupa arasında kaçak göçmenleri geri kabul etme hususunda bir anlaşmaya varılmasını istediğini belirtildi.

-"İNSAN TACİRLERİ İLE YEREL MAKAMLAR ARASINDA İŞBİRLİĞİ" İDDİASI-

Jacques BarrotAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" "TabiiAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" kaçak göçmenlerin geri kabul edilmesi mevcut tek sorun değil. TürkiyeAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" Libya ve başka Akdeniz ülkelerinde de tespitimizAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" insan tacirleri ile yerel makamlar arasında tam bir iş birliği olduğudur" iddiasında da bulundu. Barrot şunları söyledi:

"En büyük yardımı belki deAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" Türkiye topraklarından yasal olmayan yabancıların Yunanistan'a geçmelerini durdurtmak amacıyla yapılacak AB-Türkiye müzakereleri oluşturacak. Aynı zamanda TürkiyeAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" insan ve kadın ticareti yapan çevrelere karşı netice verici bir mücadeleyi üstlenmeli. Ayrıca TürkiyeAvrupa Komisyonu Üyesi Barrot "Türkiye'ye Karşı Cephe Açtı" göçmenlerin iadesiyle ilgili anlaşmayı da aşamalı bir şekilde uygulamalı."(ANKA)Benzer Konular

Görüntüleme:386, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:33 .