Gelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı...
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 13-07-2009, 19:00 #1

- Eylül .

ÖZEL ÜYE

Gelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı...


Gelini Kuaförde BıraktıGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... Eski Sevgilisiyle Kaçtı...


İddiaya göreGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... yaklaşık 1 yıl nişanlı kaldığı S.T. (18) ile geçen ay resmi nikahla evlenen A.Ç. (23)Gelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... davetiyelerini bastırarak 4 Temmuz'daki kınaları ve 5 Temmuz'da Kurudere köyünde yapılacak düğünleri için yakınlarını davet etti.
Kına günü eşi Sevilay'ın saçını yaptırması için kuaföre bırakan A.ÇGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... tıraş olmak için berbere gittiği sırada eski sevgilisi D.D. (20) ile karşılaştı. A.ÇGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... bir süre sohbet ettiği D.D. ile kaçtı.
A.Ç. ile D.D'yi tanıyanların durumdan haberdar ettiği damadın ailesiGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... kına günü ortadan kaybolan oğullarını cep telefonuyla aramalarına karşın ulaşamadılar. Bunun üzerine kına ve düğün töreni iptal edildi. A.Ç'nin düğünleri öncesi terk ettiği müstakbel eşinin ise boşanma ve tazminat davası açamaya karar verdiği bildirildi.
Baba S.ÇGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... gazetecilere yaptığı açıklamadaGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... düğün için son hazırlıkları yaptıkları sırada oğlunun kaçtığını duyunca şoke olduklarını söyledi.
''Utancımdan Dışarı Çıkamıyorum''
Oğlunu eski sevgiliyse görenlerden durumu öğrendiklerini anlatan S.ÇGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... şöyle konuştu: ''Kına günü oğlumGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... gelinimi kuaföre bıraktıktan sonra eski sevgilisiyle karşılaşmış. Bir süre sohbet ettikten sonra birlikte kaçmışlar. Durumu öğrenince hemen oğlumun cep telefonunu aradımGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... ancak kapalıydı. Kendisine 4 Temmuz'dan itibaren ulaşamadık. Bildiğim kadarıyla eşi ile sorunları yoktu. Sadece düğün tarihinden birkaç ay önce gelinimizinGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... oğlum namaz kılarken telefonunu aradığıGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... açmadığı için de intihara teşebbüs ettiğini biliyoruz. Onun haricinde öyle olumsuz bir durumları yoktu. Gelinimizin ailesiyle yaptığımız konuşmalarda bize kırgın olmadıklarını söylediler. AncakGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... oğlumuza boşanma davasının yanı sıra tazminat davası açacaklarını belirttiler.''
Düğün hazırlıkları için yaklaşık 15 bin lira da masraf yaptığını S.ÇGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... ''Oğlumla birlikte orman köylüsü olarak ağaç kesiminde çalışıyorduk. Bu borcu tek başıma nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum'' dedi.
Anne N.Ç. de oğullarından hiç şüphelenmedikleriniGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... böyle bir olayın başlarına geldiğine inanamadıklarını belirterekGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... şunları söyledi: ''Oğlumun nişanlanmadan önce D.D. ile görüştüğünü duymuştuk. Önceki yıllarda evladım 'D.D'ye ailemi seni istetmeye göndereceğim' demiş. O da 'ben ancak 4 yıl sonra evlenebilirimGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... benim önümde büyüklerim var' deyince oğlum ilişkiyi bitirmiş. Daha sonra gelinimiz ile tanışıyorlar ve birbirlerine seviyorlar. Oğlumun isteğiyle S.T'yi ailesinden istedik. Ardından da nişan yaptık. Fakat oğlum düğüne 1 gün kala kaçtı. Ailece rezil olduk.''
Bu aradaGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... gelin ve ailesineGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... Kurudere köyündeki ve Devrek ilçesindeki evlerinde olmadıklarından ulaşılamadığıGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... komşularınınGelini Kuaförde Bıraktı, Eski Sevgilisiyle Kaçtı... ailenin uzun süredir ikametlerine gelmediklerini bildirdiği belirtildi.
Benzer Konular

Görüntüleme:439, Cevaplar:6

İlginizi Çekebilir >
Alt 13-07-2009, 19:05 #2

' FrauBiologin

RuhuBedenimeİşliSevdiğim*


Abovv ne insanlar var :/
Bırakıp gitmiş

Alt 13-07-2009, 19:06 #3

Güli

Foruma Isınan Üye


rezil

Alt 13-07-2009, 19:09 #4

~ЯoCkυηzєL~

Bizden Biri


Eee yuh..
Bence daha önceden görüşmüşlerdir bi anda olabilicek bişey değil..

Alt 13-07-2009, 19:52 #5

BuSrAaaa

Foruma Isınan Üye


eet bencede önceden planlanmış

Alt 13-07-2009, 19:58 #6

Âρєгion

Yasaklı Üye

bu bana bişi hatırlattı Tanrım xD Gelini kuaförden almak adettendir ama bazıları taksiye bin git diyebilir manyak damatlar vardır Kuzenim 1numaralı örnek buna

Alt 13-07-2009, 20:05 #7

≈ Vεѓѓụcκтεs ῶεiв ≈

Merve Ş. beni bul .


oLabiLir şaşırmamak Lazım xD

 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:08 .