Cem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti

#1
UZAN’IN BERAAT KARARI ONANDI
YargıtayCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti Cem Uzan'ın Başbakan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerinin hakaret unsuru taşımadığına karar verdi

21.06.2007 16:18

Genç Parti Genel Başkanı Cem UzanCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti 2003 yılındaCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti sahibi olduğu ÇEAŞ ve KEPEZ'e el konulmasının ardından Bursa'da düzenlediği bir mitingteCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti Başbakan Tayyip Erdoğan için “kalleş” ve “allahsız” ifadelerini kullanmıştı. Bu sert sözlerin ardından ErdoğanCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti Cem Uzan hakkında dava açmıştı. Yerel mahkemenin söz konusu konuşma için verdiği beraat kararını bugün de Yargıtay onadı. YargıtayCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti Uzan'ın kullandığı ifadelerin hakaret unsuru taşımadığına karar verdi...

Yargıtay 9. ceza dairesiCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'ınCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti 2003 yılında ÇEAŞ ve Kepez Elektrik'e el konulmasından sonra Başbakan Tayyip Erdoğan'a basın yoluyla hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada verilen beraat kararını onadı.

YargıtayCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti Uzan'ın Star Gazetesi’nde yer alan konuşmasında Erdoğan'a yönelik hakaret unsuru bulunmadığı gerekçesiyle beraatine ilişkin yerel mahkeme kararınıCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti oy çokluğuyla onadı.

ÇEAŞ ve Kepez Elektrik'e el konulmasının ardından Uzan'ın Bursa mitinginde yaptığı konuşmanın metniCem Uzan Erdoğan için kullandığı “kalleş” ve “allahsız” ifadelerden beraat etti 14 haziran 2003 tarihli Star Gazetesi’nde ''kalleş'' başlığıyla yayınlanmıştı.

Uzan hakkında Başbakan Erdoğan'a ''basın yoluyla hakaret ettiği'' iddiasıyla dava açılmıştı. Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan Bursa'da yaptığı konuşmada Başbakan Erdoğan için "kalleş" ve allahsız gibi ağır ifadeler kullanmıştı...

İlginizi Çekebilir


#2
Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar
yazık oldu bu cem uzanada be


#3
Bir dakika yahu , Cem Uzan'ın söylediği o sözler Bal gibi hakaret içeriyor. Resmen hakaret etmiş. Şimdi birinize Kalleş desek tepkiniz ne olurdu ? Bu Yerel mahkemelik bir olay değil.

Tabi Başbakan bunu haketti mi , haketmedi mi ? Mesele burda Vicdani bir soru bu olay.


#4
Mahkemede onaylıyor

r.t.e artık KALLEŞ Ve Allahsız diyebiliriz aslında doğruda kalleşin ağ babası !!!

dini kullanıp siyaset yapıp ülkeyi soyan satanda bu


#5
Alıntı:
8ظʞ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Mahkemede onaylıyor

r.t.e artık KALLEŞ Ve Allahsız diyebiliriz aslında doğruda kalleşin ağ babası !!!

dini kullanıp siyaset yapıp ülkeyi soyan satanda bu
katıLıorm (:


 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:50 .