‘Milletin ‘Vatan hainisin’ gibi ağır suçlamalara karnı tok’
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 06-09-2009, 05:30 #1

δнαтєιєl

-

‘Milletin ‘Vatan hainisin’ gibi ağır suçlamalara karnı tok’


BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, dün memleketi Manisa’da çeşitli temaslarda bulundu

Manisa Muhtarlar Derneği tarafından verilen iftar yemeğine katılan Arınç, yaşanan ekonomik krize değinerek “Eskiden ekonomik krizler içerden çıkardı, hükümet beceriksiz olurdu, içeride kavga olurdu, birbirlerine kitap fırlatırlardı, bir kriz çıkıverirdi. Şimdi krizler içerden değil, ABD’den, Avrupa’dan, Uzakdoğu’dan geliyor, biz de bundan etkileniyoruz. Çok şükür ’Bugün dünden daha iyi, ümidimiz daha fazla, işler düzeliyor’ demeye başladınız. Ben size tarih veriyorum, Allah kısmet ederse Ocak ayına kadar bu ekonomik krizin tüm etkileri silinecek, yeni yıla biz tertemiz pırıl pırıl yepyeni imkanlarla gireceğiz” dedi.

Arınç şöyle devam etti: “İnşallah yeniden bir dev ayağa kalkıyor gibi Türkiye, tüm sorunlarını içerde ve dışarda çözecek, önü açılacak, ardından uçacak bir noktaya geliyor. Kavgasız, dövüşsüz birbirimizi itham etmeden, kötülemeden, ’Yok sen vatan hainisin, sen bilmem nesin’. Bunlara karnı tok milletin artık. Bu kadar ağır suçlamalarla konuştukları için artık kimse de onlara değer vermiyor. ’Ben daha iyisini yapacağım, o şöyle yapmak istiyor, ben böyle yapmak istiyorum. Benim yöntemim daha doğru, ülkeye daha faydalı’ diyebiliyorsanız, elinizi öperiz. Ama ’Söyletmen vurun’ taktiğiyle, ’Ağzını kapatın sakın konuşturmayın, bunlar vatan hainidir’ derseniz cascavlak ortada kalırsınız, size inanacak üç tane adam kalmaz.”



Benzer Konular

Görüntüleme:784, Cevaplar:4

İlginizi Çekebilir >
Alt 06-09-2009, 05:34 #2

GuLBakisLi

Deneyimli

Kavgasız, dövüşsüz birbirimizi itham etmeden, kötülemeden, ’Yok sen vatan hainisin, sen bilmem nesin’. Bunlara karnı tok milletin artık.

Harbidende karnimiz tok... olmiyanlarda karnini doyursun....





Alt 06-09-2009, 13:45 #3

>>shitlenbik

Deneyimli


=) haber için saol





Alt 06-09-2009, 15:46 #4

δнαтєιєl

-

Rica Ederim..





Alt 06-09-2009, 21:29 #5

·• ΒєşiкţĀŞК•·

Çǿκ کe√díκ طę dطí

doğruLar zorunuza mı gitti ?





 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler





Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:27 .