Cem, Münevver'in eski sevgilisi ile aynı cezaevinde
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 06-10-2009, 08:46 #1

hassreet

Belki.)

Cem, Münevver'in eski sevgilisi ile aynı cezaevinde


Cem, Münevver'in eski sevgilisi ile aynı cezaevinde


Münevver Karabulut'un eski sevgilisi A.A ile katil zanlısı Cem Garipoğlu aynı cezaevine düştü. A.A'nın, Garipoğlu'ndan intikam alacağı duyumu üzerine cezaevinde alarm var.

Cem, Münevver'in eski sevgilisi ile aynı cezaevinde

Etiler cinayetinde öldürülen Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu ile kızın eski sevgilisi olduğu iddia edilen A.A. , aynı cezaevinde buluştu. Sakarya Üniversitesi İnşaat Fakültesi 1.sınıf öğrencisi Ahmet Gökalp, 27 Nisan 2009 günü Beşiktaş'ta bıçaklanarak öldürüldü. Yani Etiler cinayetinden 2 ay sonra işlenen bu cinayetle ilgili iki arkadaş A.A. ile M.B. Maltepe Çocuk Cezaevi'ne gönderildi. 'Bakışma' yüzünden çıktığı iddia edilen cinayetle ilgili Çocuk Mahkemesi'nde açılan davada şimdiye kadar iki duruşma görüldü.


CEM'İ ARAMIŞLAR
Cem Garipoğlu'nun da tutuklanarak Maltepe Çocuk Cezaevi'ne gönderilmesiyle ilginç gelişme yaşandı. M.B.'nin babası Fikri B., oğluyla birlikte yargılanan A.A.'nın Münevver Karabulut'un eski erkek arkadaşı olduğunu ve bu nedenle Cem Garipoğlu'na husumet duyduğunu iddia etti. M.B. ile A.A.'nın, Münevver'in öldürülmesinin ardından mahalle arkadaşlarıyla toplanarak sokak sokak Cem Garipoğlu'nu aradığını iddia eden Fikri B., şunları anlattı: "Oğlum bana 'Biz Cem'i yakalayıp adalete teslim edeceğiz' dedi. 'Karışmayın' diye nasihatta bulundum. Oğlum bana, arkadaşı A.A.'nın ilkokuldan arkadaşı olan Münevver Karabulut'a ilgi duyduğunu ve Cem'i de tanıdığını anlattı. A.A., Münevver'in eski erkek arkadaşıymış. Genç kız terk edince tedavi bile görmüş. Genç kıza platonik aşıkmış. Cem'in kızı bu şekilde öldürmesine çok kızdığını söylemiş. Çocuk aklı işte. Cem'in nerede kaldığını, hangi bara, hangi kafeye gittiğini bildiklerini anlatmıştı. Güya Cem'i bulup polise teslim edeceklermiş. Bir hafta Cem'i aramışlar."

Cezaevinde ziyaret ettiği oğlu M.B'nin kendisine, A.A.'nın Cem Garipoğlu'ndan intikam alacağından bahsettiğini anlatan Fikri B. şöyle devam etti: "Bunları ben mahkemede anlattım. Tedbir alınmasını istedim. Bana 'özel yerde tutulduğunu' söylediler. Ne kadar özel yerde tutarlar bilemiyorum. Ben sadece A.A. ile Cem'in karşılaşmamasını ve aynı cezaevine konulmamasını istedim. A.A. sürekli ağlıyormuş. Psikolojisinin Münevver'den dolayı bozulduğunu biliyorum. A.A. ile Cem karşılaşırsa ya da aynı koğuşa düşerlerse çok kötü şeyler olabilir. A.A.'nın Cem'i yaşatmayacağını ve Münevver'e deliler gibi aşık olduğunu duydum."

CEZAEVİNDE 'İNTİKAM' DEMİŞ
Münevver'e aşık olan A.A'nın cinayetin ardından sokak sokak aradığı Cem Garipoğlu ile yolunun cezaevinde kesişmesi güvenlik önlemlerini daha da artırdı. Cem, 'intikam alacağını' söyleyen A.A'nın uzağındaki bir koğuşa alındı.


CEM'İN KOĞUŞU DEĞİŞTİRİLDİ
Cezaevindeki korkutan tesadüf üzerine yetkililer alarma geçti. Edinilen bilgiye göre, Cem'le görüşen yetkililer, A.A.'yı tanıyıp tanımadığını sordu. Önce tanımadığını, daha sonra da tanıdığını söyleyen Cem Garipoğlu, bugüne kadar A.A. ile bir sürtüşmelerinin bulunmadığını anlattı. Cezaevi yönetimi, ikisinin aynı ortamda bulunmaması ve birbirleriyle karşılaşmaması gerektiği yönünde ilgili birimlere yazı yazarak önlemler aldı.

Garipoğlu'nun kaldığı koğuştan dışarı çıktığı durumlarda tüm koridorların boşaltıldığı, diğer çocuk mahkûmların kapılarının kilitlendiği öğrenildi. A.A'nın bu ay sonu başka bir cezaevine nakledileceği belirtildi. Ayrıca Cem Garipoğlu'nun koğuşunun değiştirildiği, AA'nın cezaevine gelen yakınlarıyla telefon kayıtlarının incelemeye alındığı öğrenildi. Cem Garipoğlu'nun başka bir koğuşa nakledilmeden önce A.A.'nın geceleri bağırarak sesini duyurmaya çalıştığı ve Garipoğlu'ndan intikam alacağını söylediği iddia edildi.

(Sabah)Benzer Konular

Görüntüleme:1063, Cevaplar:12

İlginizi Çekebilir >
Alt 06-10-2009, 11:37 #2

Korcan

beyrut


Bu kızda tüm suçlularla çıkmış sanırım..
Hiçbirini de tanıyamamış, bu tür vakaları bir daha görmeyiz umarım.

Alt 06-10-2009, 11:54 #3

Slaç

Yasaklı Üye

lavukta cem i kesmesin ^^

Alt 06-10-2009, 11:57 #4

bebestom

~Sanma Şâhım ~


keşke kesse surata bak ya su cemde yahudilere papazlara benziyor şefersiz

Alt 06-10-2009, 12:25 #5

ำ qËćÈ``ÿĂġΜųŖų ۴

Yasaklı Üye

Kzaa Bakk masaLLah

Alt 06-10-2009, 12:32 #6

ultrAslan-BH

Foruma Isınan Üye


Cem cok ayrı bir yerde tek başına tutuluyor destekli atın

Bacak kadar cocuk onca engeli atlatıp üstüne birde Cem'den intikam alacak he : )

Ki cocugun umrundamıdır : ) İyice sıktı bu cinayet üzerinden haber okutmak insanlara yalanlar uydurmak

Cem'inde tipi fena kaymış

Alt 06-10-2009, 15:35 #7

rock4ever89

Foruma Isınan Üye


Kaç gün kaçtı o kadar gün traş olmazsa böyle bir görüntü cıkması gayet doğal yeni jenerasyon çocuklar 15 yasında bu halde olanları var.Diğer konuya gelince kolay kolay ceme brişey yapamazlar polis gözetimindeyken.

Alt 06-10-2009, 15:39 #8

38KayseriLady38

Forum Heveslisi


bu kız da kötüleri çeken bişi varmış ya ....

Alt 06-10-2009, 15:40 #9

__мαηYaq___

Aktif Üye


Fazla abartıldı cem münevver çıktı içimizde yahu......sıkıyor artık bunları görmek sankı baska bır sorunumuz yokta bunu düşünecegiz....

Alt 06-10-2009, 15:43 #10

mYLife_

Deneyimli


onu da doğrar arada..Battı balık yan gider..

Sırf haber cıksın diye ne güzel atıyor bu habercilerde ya..

Alt 06-10-2009, 15:45 #11

GuLBakisLi

Deneyimli

dunya cok kucuk

Alt 06-10-2009, 17:32 #12

hassreet

Belki.)


yorumlar için teşekkürler....
ama bencede biraz abartı tüm bunlar...

Alt 06-10-2009, 17:38 #13

xX BüŚhy Xx

` KanserLe MücadeLe !


Oaa kızım bütün hasarları buLmus .D
Cem onu keser benCe .D hiC buLasmasın .D

 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:03 .