Albay Çiçek, savcıyı şok etti

#1
Albay Çiçek, savcıyı şok etti

Albay Çiçek, savcıyı şok etti

6 saat süren sorguya ilginç bir şekilde önlem alarak gelen Albay Dursun Çiçek, savcıları şok etti...

ANKARA- Islak İmza olayının baş kahramanı Albay Dursun çiçek, dün 6 saat süren bir ifade verdi ve ardından tutuklandı. Albay Çiçek, sorgulamaya eldivenleriyle gitti. Çiçek, savcıları şok eden eldivenlerin varlığını, "Size güvenmiyorum" diye açıkladı.

İZİMİ ALIRSINIZ
Çiçek, kendisinin hazırladığı ve imzaladığı iddia olunan Adalet Ve Kalkınma Partisi ve Gülen'i bitirme belgesi ile ilgili olarak, "Bu belgeyi ben hazırlamadım ve bu imzayı ben atmadım. Siz bu belgeyi askeri savcılığa ve referans labratuvarına göndermediniz. Çünkü o durumda belgenin sahteliği ortaya çıkacaktı. Bu nedenle göndermediniz. Ben imzalamadım. Dolayısıyla benim izim orada bulunamaz. Burada benim el, parmak izimi alabilirsiniz. Kimyasal izler bulaştırabilirsiniz, o belgeye. Size güvenmiyorum. O nedenle eldivenle geldim" dediği öğrenildi.

ELDİVENLE DOKUNDU
Dursun Çiçek'in, kendisine ve avukatına ıslak imzalı, orijinal olduğu iddia edilen belge gösterildi. Çiçek, eldiven takarak belgeye dokundu. Ve parmak izi bırakmamaya gayret etti.

İlginizi Çekebilir


 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:44 .