‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 03-09-2010, 16:12 #1

~MuCiZe~

Forumun Tiryakisi

‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi


ANKARA’da bir grup‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi Kamu Personeli Seçme Sınavı’yla (Kamu Personeli Seçme Sınavı)‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi ilgili ‘Soruların çalındığı ve kopya çekildiği’ iddialarının ardından sınavların iptal edileceği yönündeki haberlere tepki gösterdi.

YÖK önünde toplanan grup‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi alın teriyle Kamu Personeli Seçme Sınavı sınavında başarılı olduklarını belirterek‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi kopya çekenlerin cezalandırılmasını‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi ancak sınavların iptal edilmemesini istedi.

Bilkent’teki YÖK binası önünde toplanan yaklaşık 50 kişilik grup‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi ‘İptal‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi dürüst adaylara cezadır’‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi ‘Bizi değil kopyacıları cezalandırın’‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi ‘Kopya değil alın teri’‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemiGece gündüz çalıştık hak ettik aldık’ ve ‘Fırsatçılara ikinci şans vermeyin’ pankartları açarak‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi ‘Kopyacılar ceza evine’‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi ‘Dürüst adayların hakları yenilmesin‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi sınavlar iptal edilmesin’ sloganları attı.

Grup adına burada bir açıklama yapan Merve Yüksel Timek‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi Kamu Personeli Seçme Sınavı’ye yıllarca‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi aylarca çalışıp‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi alın teriyle‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi emekleriyle‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi annelerin ak sütü kadar helal puanlarla başarılı olduklarını söyledi. Timek şunları kaydetti:
“Bizler menfaat değil‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi hakımızı istiyoruz. Bizler iptal istemiyoruz. Kopyacıların bulunmasını‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi kaç kişilerse cezalandırılmasını istiyoruz. Kamu Personeli Seçme Sınavı sınavındaki şaibelerle ilgili araştırmalar bir an önce sonuçlandırmalı ve eğer iddialar doğruysa suçlular tespit edilerek cezalandırılmalıdır. Ancak eğer sınav iptal edilirse‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi gecesini gündüzüne katarak sınavda başarılı olan biz adaylar mağdur edilecek‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi hakımız yenilecek. Kamu Personeli Seçme Sınavı’yi tümden iptal etmek demek‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi kopyacıların‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi sahtekarların‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi fırsatçıların ekmeğine yağ sürmek demektir. Kamu Personeli Seçme Sınavı iptal olsun demek‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi kopyacılar yerine sınava giren 800 bin memur adayını cezalandırmak demektir. Sınavın iptali demek‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi atanmak için sabırsızlıkla bekleyen binlerce genci mağdur etmek demektir. Sınavda umduğunu bulamamış‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi başarsız olmuş adaylar‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi kopya skandalını kendilerine umut ışığı olarak görmüş‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi kendi kişisel menfaatleri doğrultusunda iptal çığırtkanlığı yapmaya başlamışlardır. Bu adayların esas derdi ne kopya‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi ne de adaletin yerini bulmasıdır. Bunların derdi sınavları iptal ettirerek kendilerine ikinci bir şans yaratmaktır.”

Sınavların iptal edilmesi yerine suçluların bulunarak cezalandırılmasını istediklerini kaydeden Merve Yüksel Timek‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi hiçkimsenin hak- hukuk edebiyatı yaparak emeklerini çiğnemesine ve haklarını gasp etmesine müsade etmiyeceklerini‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi sınavda başarılı olmuş adayların da sonuna kadar haklarını savunacağını sözlerine ekledi.

Basın açıklamasının ardından grup‘KPSS sınavları iptal edilmesin’ eylemi sloganlar atarak olaysız dağıldı. Bu arada sınavda başarılı olan adaylar sınavların iptal edilmesi durumunda haklarını aramak için dava açacaklarını da belirtti.Benzer Konular

Görüntüleme:452, Cevaplar:5

İlginizi Çekebilir >
Alt 03-09-2010, 16:15 #2

%51

Bizden Biri


İptal filan olmaz. Sınav giriş belgeleri yollandı herkese.
Benimkide geldi bu sabah.

Alt 03-09-2010, 19:11 #3

Nirvana90

Foruma Isınan Üye


iptal edilbelir suan bir muaama

Alt 03-09-2010, 19:16 #4

PaPaRaZzİ

Bizden Biri


böyle sınava canfedacd' yle evlere servis sorular oh
iptal olmasını istemezler tabi bende olsam istemem

Alt 03-09-2010, 19:17 #5

Impossible.

Nothing lasts forever.


Gerçekten çaLışanLara yazık.

Alt 03-09-2010, 20:27 #6

nesrin63

....


millet mahvoldu ..........yazık

 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:30 .