MÜSİAD: Halk yeniliği seçti
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 13-09-2010, 16:03 #1

~MuCiZe~

Forumun Tiryakisi

MÜSİAD: Halk yeniliği seçti


MÜSİAD Başkanı Ömer Cihad VardanMÜSİAD: Halk yeniliği seçti referandum sonucunun Türk halkının artık demokrasiyiMÜSİAD: Halk yeniliği seçti onun gereklerini ve demokrasi mekanizmalarını kullanmayı içselleştirdiğini bir kez daha gösterdiğini kaydetti.


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan ise referandum sonuçlarını değerlendirirkenMÜSİAD: Halk yeniliği seçti gelinen noktadaMÜSİAD: Halk yeniliği seçti bundan sonrası için sivilMÜSİAD: Halk yeniliği seçti çoğulcuMÜSİAD: Halk yeniliği seçti vizyonerMÜSİAD: Halk yeniliği seçti katılımcı yeni bir anayasanın yapılması yönünde de Türkiye'nin önünün açıldığını belirtti. VardanMÜSİAD: Halk yeniliği seçti halk oylaması sonuçlarına ilişkin yaptığı yazılı açıklamasındaMÜSİAD: Halk yeniliği seçti sonucunMÜSİAD: Halk yeniliği seçti Türk halkının artık demokrasiyiMÜSİAD: Halk yeniliği seçti onun gereklerini ve demokrasi mekanizmalarını kullanmayı içselleştirdiğini 'bir kez daha net şekilde gösterdiğini' kaydetti.'Çok partili siyasi hayata geçildiği günden bugüne kadarMÜSİAD: Halk yeniliği seçti Türk halkının önüne getirilen sandıklarda her zaman sağduyusunu yansıttığı' ve 'ülke geleceğinin ihtiyacı olan kararları verme hususunda yanılmadığı' görüşüne yer veren VardanMÜSİAD: Halk yeniliği seçti 'Buradaki en önemli mesajMÜSİAD: Halk yeniliği seçti halkımızın ileri demokrasiye olan özleminiMÜSİAD: Halk yeniliği seçti değişikliğe yönelik arzusunu ve istikrarın devam etmesi yönündeki isteğini ifade etmiş olmasıdır. Bununla beraber halkımızMÜSİAD: Halk yeniliği seçti statükoyuMÜSİAD: Halk yeniliği seçti eski siyaset usul ve mantığını benimsemediğini ve buna karşın değişimi ve yeniliği arzuladığını belirtmiştir' ifadesini kullandı.
TÜSİAD muhalefet gibi: Saygılıyız
Referandum öncesinde Başbakan Erdoğan'ın sert eleştiriler yönelttiği Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) halk oylamasının ardından yazılı bir açıklama yaptı. Sonuçlar hakkında olumlu ya da olumsuz bir yorumun yer almadığı açıklamada her seçmen ve toplum iradesini yansıtan referandumun sonucunun saygıyla karşılanması gerektiğiMÜSİAD: Halk yeniliği seçti sonuçların yeni bir anayasa beklentisinin teyidi olduğu ifade edildi. AçıklamadaMÜSİAD: Halk yeniliği seçti "Yeni anayasa hazırlık sürecindeMÜSİAD: Halk yeniliği seçti kamuoyunda farklı görüşleri savunan akademisyen ve kanaat önderleri arasında diyalog canlı tutulmalıdır" denildi.Benzer Konular

Görüntüleme:321, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:52 .