Çocuklarına "Recep","Tayyip" ve "Abdullah" adını verecek.

#1
İZMİR'de taziye ziyaretine gittiği sırada protesto ettiği Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün girişimleriyle Antalya'daki bir otelde işe başlayan, daha sonra bırakıp evlenerek herkesi şaşırtan 33 yaşındaki Sinem Örsçek, yeni yaşamını mektuba döktü.


Örsçek, “Milli beka açısından en az 3 çocuk yaparak, ruhsal ve psikolojik açıdan sağlıklı çocuklar yetiştirmenin en doğrusu olduğuna eşimle karar verdik. Kısmet olursa çocuklarımıza ‘Recep', ‘Tayyip' ve ‘Abdullah' adını vereceğiz” dedi.

Sinem Örsçek, 4 Temmuz 2009 akşamı, İzmir'e taziye ziyaretine gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yolunu keserek, “İki üniversite bitirdim. İşsizim. Bu insanlar sizi neden alkışlıyor anlamıyorum. Bu ülkede neler oluyor bilmek istiyorum. Biri söylesin” sözleriyle, dikkatleri üzerine çekti. Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu olan ve endüstriyel tasarım üzerine master yapan Örsçek'e, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün girişimiyle Antalya'daki 5 yıldızlı otelde iş bulundu.
Örsçek, işe girmesinden 6 ay geçmeden bir şirkette yönetici Gökhan Tuncer ile Ankara'da evlendi. İstanbul'a yerleşen Örsçek, yeni yaşamındaki duygularını ve geride bıraktıklarını ele aldığı mektupla duyurdu. Örsçek, 1 dakikanın insan hayatında çok şey değiştirilebileceğini anlatırken şöyle dedi:
“Benim de öyle oldu. Çalıştığım otele adını veren Calista'nın efsanesini kendime yaşam biçimi yaptım. Sonunda eşimle üstün kamu yararı gözeterek birlikteliğimizi evlilik kurumuna dönüştürmenin en iyisi olduğuna karar verdik. Milli beka açısından en az 3 çocuk yaparak, ruhsal ve psikolojik açıdan sağlıklı çocuklar yetiştirmenin en doğrusu olduğuna eşimle karar verdik. Kısmet olursa çocuklarımıza ‘Recep', ‘Tayyip' ve ‘Abdullah' adını vereceğiz. Türk aile yapısında ilk öğretilmesi gereken en az bir temel beceriyi de öğrendim ve geliştirdim. Misafir karşılama.”

Örsçek, şu an çalışmamasına rağmen, işsiz insanların duygularını da çok iyi bildiğini, onların sesi olmaya devam edeceğini de ekledi.


Çocuklarına "Recep","Tayyip" ve "Abdullah" adını verecek.

İlginizi Çekebilir


#2
Teşekkürler


#3
İşsiz kalmamak için Sayın Abdullah Gül'ü protesto etmemiz gerekiyor sanırım Tabi işin güzel yanı halkıyla haşır neşir olmasıdır Reisicumhurun. Ayrıca kendisine iş olanağı sağlanan vatandaşta güzel bir jest yapacak anlaşılan. Allah evlatlarını vatanına hayırlı birer insan eylesin.


#4
Yılın malı mı ...


#5
Allah analı babalı büyütsün hayırlı ömürler versin..


#6
Çocuklara acıdım .
Hırsız ismi taşımak utanç verici olacak..
Bence direk hırsız, vatan haini yada abd yalakası koysalar daha onur verici olurdu


#7
saçmalık


#8
Güzel düşünmüşler. Vatana böyle evlatlar lazım.


#9
Kaderleri onlara benzemesin


#10
Gereksiz .


 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:39 .