Enerjilerini kolyeden alıyorlar
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 10-10-2010, 10:18 #1

%51

Bizden Biri

Enerjilerini kolyeden alıyorlar


Enerjilerini kolyeden alıyorlar

Sanat ve podyum dünyasının ünlü isimleri, yoğun tempolarında ihtiyaçları olan enerjiyi Scalar Energy Kolyesi ile edinmeye çalışıyorlar. Sağlık, zindelik ve enerji verdiğine inanılan bu kolye aslında volkanik lavlar ve zengin yeraltı minarallerinin yüksek ısıda işlenmesi ile birleştirilmiş, seramik bazlı ve ileri kuantum teknolojisiyle üretilmiş herhangi bir manyetizma ve mıknatıslık özelliği olmayan yüzde yüz doğal bir enerji kolyesi... Bu kolyenin günlük hayatta ve içinde bulunduğumuz olumsuz teknolojik şartlar içinde biyoenerji alanımızı elektromanyetik etkilere karşı koruyan, yaşam ve sağlık kalitemizi yükseltip iyileştiren bir bileşene sahip olduğuna inanılıyor.

NE İŞE YARIYOR?
“Scalar Energy Kolyesi”nin prensip olarak 2 farklı işlevi olduğu iddia ediliyor. İlki, olumsuz iyon teknolojisiyle biyoenerji alanımızı bir kalkan gibi koruma altına alması, ikinci işlevi de %70’i su olan vücudumuza detoks özelliği sağlayarak hücre yenilenmesini artırmak ve vücudumuzun toksinlerden temizlenmesini sağlamak olarak biliniyor. Bunun dışında kan dolaşımını düzenlediği, bağışıklık sistemini güçlendirdiği, bedensel direnci ve fiziksel esnekliği artırdığı, sindirim sistemindeki aksaklıkların tedavisine yardımcı olduğu ve yaşlanma etkilerini geciktirdiği iddia ediliyor.


Ebru Şallı
“Sporla iç içe yaşadığım için biyoenerjisi yüksek ve güçlü bir beden tercih ediyorum. Bu yüzden “Scalar Energy Kolyesi” ni takamadığım zamanlarda bile yanımdan hiç eksik etmiyorum.”

Pınar Altuğ
“İçtiğim suyun kalitesi benim için çok önemli. “Scalar Energy Kolyesi”ni içtiğim suyu iyonize etmek için kullanıyorum. Böylelikle hem daha sağlıklı oluyorum hem de vücuduma detoks etkisi sağlamış oluyorum. Enerjilerini kolyeden alıyorlar.

Uğurkan Erez
“Bu kolye her işe yarıyor. Suyunuzu, yemeklerinizi iyonize edebiliyorsunuz. İnsanı yaşlanmanın etkilerinden koruyor. Tam bir mucize olduğunu düşünüyorum.”

Didem Uzel
“Amerika’da yaşamaya başladığım dönemde “Scalar Energy Kolyesi”ni keşfetmiştim. Bedensel direnci artırdığını görünce yanımdan ayırmamaya karar verdim.”Benzer Konular

Görüntüleme:1340, Cevaplar:5

İlginizi Çekebilir >
Alt 10-10-2010, 10:54 #2

Havin

Eylül.


Tuhaflık son moda.Şaka gibiler.Saçmalıkta denilebilir.

Alt 10-10-2010, 11:29 #3

oOoiskenderoOo

Ebrum


Fiyasko.. Teşekkürler

Alt 10-10-2010, 11:44 #4

İnception.

Gülüşüne şiir bulaşmış


Bencede Fiyasko.

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.


Alt 10-10-2010, 12:55 #5

[A]b-ı haya[T]

....


yaşlanmayı engelleseler bile nereye kadar insan her yaşı yaşamalı her yaşın ayrı bir tadı vardır..Bunlardaki yaşlanma kompleksi nedir bukadar ya.. inansınlar işte kendilerince..

Alt 10-10-2010, 23:10 #6

NecatiEmre

Forum Üstadı


Doğal taşların bedene muhteşem faydaları olduğu artık kanıtlandı. Bunlarda bu duruma özenmiş olabilirler. Ben Akik almayı düşünüyorum , zira benim yapıma en uygun olanı oymuş. Topraktan geldik ve onun içindekilerinden etkilenmemiz gayet tabii olay.

 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:20 .