SON DAKİKA : meclis teröre karşı ortak tavır
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 16-07-2011, 01:32 #1

~Osmanlı~Yadigarı~

Foruma Isınan Üye

SON DAKİKA : meclis teröre karşı ortak tavır


Meclis'ten teröre karşı ortak tavır

Milliyetçi Hareket Partisi önerdi Adalet Ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi VE Milliyetçi Hareket Partisi teröre karşı ortak deklarasyon hazırlayacak.

Güncelleme:15 Temmuz 2011 19:17
AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekillerinin ortak imzasını taşıyan açıklamada, milletin birliğine, ülkenin bütünlüğüne, devletin tekliğine karşı girişilen siyasi ve silahlı saldırıların sonuçsuz kalmaya mahkum olduğu belirtilerek, ''Milli güvenliğin sağlanmasından Meclisimize karşı sorumlu olan Hükümetin, hukuk devleti, demokrasi ilkeleri ve insan haklarına saygı çerçevesinde terörle ve bölücü girişimlerle mücadele için seferber edeceği her adımda yanında olacağız'' denildi.


TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, siyasi parti gruplarının başkanlığa verdiği ortak imzalı önergeyi okudu. AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi ve Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Oktay Vural imzalı ''TBMM açıklaması'' başlığını taşıyan açıklamada, bölücü terör örgütünün, hain saldırıları sonucu, devletin ve milletin birlik, bütünlüğünü korumak için mücadele eden kahraman güvenlik güçlerinden 13 askerin şehit olduğu belirtildi.Açıklamada şu ifadelere yer verildi:


''TBMM'nin manevi varlığının ayrılmaz bir parçası olan bütün şehit askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve büyük Türk milletine başsağlığı diliyoruz.Hiçbir güç, Türkiye devletinin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü sarsamayacaktır. Milletimizin birliğine, ülkemizin bütünlüğüne ve devletimizin tekliğine karşı girişilen siyasi ve silahlı saldırılar neticesiz kalmaya mahkumdur.Milli güvenliğin sağlanmasından yüce Meclisimize karşı sorumlu olan Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'nin, hukuk devleti, demokrasi ilkeleri ve insan haklarına saygı çerçevesinde terörle ve bölücü girişimlerle mücadele için seferber edeceği her adımda yanında olacağız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin terörle mücadelesi, demokratik, meşru ve hukukidir. Milletimizden aldığımız güçle, TBMM'de grupları temsil eden milletvekilleri adına yüce Türk milletine saygıyla arz ederiz.''Bu arada Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay AK Parti'nin terörle mücadele için muhalefetle görüşeceğini söyledi.
.hbr_fb_paylas { text-indent:-9999px; display:inline-block; width:98px; height:28px; background:url(http://img3.mynet.com/haber/fb_btn.jpg) no-repeat; cursorointer; border:none; margin-left:10px; } .hbr_twt_paylas { text-indent:-9999px; display:inline-block; width:98px; height:28px; background:url(http://img3.mynet.com/haber/twt_btn.jpg) no-repeat; cursorointer; border:none; margin-left:10px; }Benzer Konular

Görüntüleme:236, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 16-07-2011, 01:39 #2

Greenstreetholigans

Deneyimli


Boş açıklama. Hukuk devleti
Demokratik devlet
Özgür devlet diye diye bu hale geldik.

Adım atılacak. Hep lafta adım atarlar. Böyle mesajlar yayınlarlar.

İsrail 1 askeri için Lübnan'ı yaktı yıktı ise Tr daha fazlasını yapmalıydı bunlara. Ya sınır dışı edersin ya da toptan öldürürsün. Çözüm bu. Bıraksınlar insan haklarını fln. Yahu sevmedigim her şey Fransız İhtilali'nden sonra cıkma.

Özgürlük
Demokrasi
İnsan hakları
vs vs.

Birinin hakkı ihlal ediliyorsa sen de ihlal et gitsin.
Özgürlügün fazlası zarardır.
Demokrasi boş iştir.

Silahlı bir adım atmanın vakti geldi artık. Ver askere polise yetkiyi. Meydana ineni, dagdakini vs toptan temizlesin. Ya da sınır dışı et bölücüleri. Dünya'nın insan haklarından sorumlu milleti gibiyiz yahu. Acımayın biraz. Öldür gitsin.

Alt 16-07-2011, 17:19 #3

oOoiskenderoOo

Ebrum


Kolay olan adımı atmışlar, LAF . Göreceğiz bakalım gerçek atmaları gerken adım, İCRAAT olacak mı. Teşekkürler

 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:48 .