Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Güncel Haberler (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/)
-   -   Fethullah Gülen'den Başbakan'a taziye mesajı (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/548603-fethullah-gulenden-basbakana-taziye-mesaji.html)

Pandişko 08-10-2011 13:03

Fethullah Gülen'den Başbakan'a taziye mesajı
 
http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/esh_18782.jpg

Safra Kesesi ameliyatı sonrası dün sabah hayata veda eden Başbakan Erdoğan'ın annesi Tenzile Erdoğan bugün toprağa verilecek.
Vefat haberi sonrası peş peşe taziye mesajları gelirken Amerika'da bulunan Fethullah Gülen'den de Başbakan Erdoğan'a taziye mesajı geldi.
İŞTE O MESAJ

"Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın varlık vesileleri, muhtereme valideleri Tenzile Erdoğan Hanımefendi'nin elemler yumağı dâr-ı fânîden, ahbablar ictimaı dâr-ı bâkîye irtihallerini öğrenmiş bulunmaktayım. Gurbette olmam hasebiyle cenaze merasimlerine iştirak edemediğim için ayrıca mahzunum. Merhume hanımefendiye Cenab-ı Erhamü'r-râhimîn'den rahmet ve mağfiret diler, Sn. Başbakanımız başta olmak üzere evlatlarına, akraba, yakın, dost, muhib ve sevenlerine sabr-ı cemîl niyaz ederim.
M. Fethullah Gülen"Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:49 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2020 Tatliaskim.com