25 Mart'ta Ne Olacak?
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Lahana Çorbası Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 07-03-2014, 13:00 #1

Hastasıyız

Deneyimli

25 Mart'ta Ne Olacak?

Bildiğiniz Üzere Ak Parti ile Cemaat arasındaki savaş maalesef Türkiye'nin zararına. Özellikle Cemaat'in sızdırdığı ses kayıtları gündemdeki yeri bir türlü düşmüyor, düşürmüyorlar. Her gün yeni birşeyler çıkartıyorlar. Dün Odatv'nin ve internet haber'in internet sitesinde yapılan bir haberde Başbakan'ımız için yeni bir kaset iddasında bulunuldu ve bu kasetin yayın tarihine ise 25 mart 2014 denildi. Bununlada kalınmadı, bu yayından sonra Erdoğan o koltukta oturamayacak istese dahi oturamayacak bile denildi.

İşte konuyla ilgili İnternethaber sitesinden Süleyman Özışık’ın o satırları:

“(…) Ancak herkesin inandığı, artık cemaat mensuplarının bile inkar edemediği bir gerçek var. O gerçek, yasal olmayan kasetlerin bizzat cemaatin eliyle servis edildiği. Çünkü eskiden gizlice yapılan bu iş artık herkesin gözü önünde yapılıyor. Cemaati savunan kesim, "Yakında piyasaya çıkacak kasetleri izleyince sokağa çıkacak yüzünüz kalmayacak" demekte beis görmüyor.
Bu TAPE'lerde ( Ses kayıtlarında ) neler olacak?
Tahmini komplo teorileri sırayla
Recep Tayyip Erdoğan'a Suikast
Muhsin Yazıcıoğlu
Özel hayat videoları
Yolsuzluk ses kayıtları
Geçtiğimiz yazıda tehdit unsuru olarak kullanılan bu kasetlerin içeriklerini ayrıntılarıyla dikkatinize arzetmiştim. Merak eden arşivden o yazılara ulaşabilir.
O yazıyı okuyan herkes günlerdir, "Bir gelişme var mı? Yeni bilgilere ulaştınız mı?" diyerek cevap arıyor.
Evet, yeni gelişmeler var!
O kaset ulaştırılması gereken ele ulaştırıldı. Bu tarihi bir kenara not edin! Kasetin internete servis edileceği tarih, çok büyük ihtimalle 25 Mart olacak! Herkesin günahını vebalini üstlenerek söylüyorum ki, kasetin yayın tarihini, Şefkat Tepe dizisinin senaryosuna onay veren isim belirledi.

http://www.spothaber.com/guncel/25-m...yi-172556.html

Görüntüleme:466, Cevaplar:1

Alt 07-03-2014, 22:23 #2

Melodram

we'll all become stories.
Tayyip'in o koltukta oturamaması, içeri tıkılması ya da dışarda gezemeyecek hale gelmesi birkaç ses kaydıyla, kasetlerle olmamalıydı. Halk uyanmalıydı, halk görmeliydi neler olduğunu. Her seferinde '' sandıkta görüşürüz '' dediği o sandığa gömmeliydi, sandığı kafasında kırmalıydı. Bunlara ihtiyaç bile olmamalıydı. Tayyip'in o koltuktan inmesi için sebep çoktu, kimse görmedi ama şimdi duyuyorlar diye mi değişecek? 11 yıldır her şeye susan bu insanlar, ne zaman ellerini vicdanlarına koyacak, vicdanlarını da mantığıyla hareket ettirecek? Tayyip'in o koltuktan inmesi için '' halkımın ağzına s*çarım '' demesi gerekmiyor, o zaten halkının ağzına, ülkesinin içine s*çıyor. Buna inanmak için ses kaydına ihtiyaç duyuyorlarsa ben daha ne diyeyim!
Vurulduk ey halkımdan sonra, bir gün '' uyandık ey halkım '' diyeceğimi hayal ediyorum.


Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler25 Mart'ta Ne Olacak? Konusuna Benzer Konular

Susan Miller Mart 2013 Yorumları - 2013 Mart Ayı Genel Burç Yorumları


Susan Miller 2013 Mart Ayı ile ilgili yorumları konusuna hoşgeldiniz... . . . . . . .

En Çok İzlenen Filmler (26 Mart 2010 - 28 Mart 2010)


Çok Filim Hareketler Bunlar 2663672. Eyvah Eyvah 1140863. Dersimiz Atatürk 901084. Recep İvedik 3 351135. Alis Harikalar Diyarında...

'Ay Lav Yu' 12 Mart'ta sinemalarda olacak


Mardinli İbrahim'e, Colaradolu Jessica'nın aşkının etrafında gelişen olaylarla izleyicinin hayli ilgisini çekeceğe benzeyen filmi Sermiyan Midyat...

Arzu olacak hayatım olacak kadınım olacak.


Alış bana yapacağım şeyler o kadar belli ki. Bu günler yarınlar yok bütün zaman bizim Dokun bana okşa saçlarımı kapanmayan yaraların, Deva bulsun....
Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:56 .