Tarım Bakanlığı Karatay’ı şikayet etti!!
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 14-01-2016, 10:34 #1

sirkan_

Azimli Üye

Tarım Bakanlığı Karatay’ı şikayet etti!!


Tarım Bakanlığı ekmek yüzünden Karatay’ı şikayet etti.

Gıda Tarım ve Hayvan Bakanlığı, Prof. Dr. Canan Karatay hakkında şikayetçi oldu. Bakanlık, Karatay’ı “Ekmek en zararlı alışkanlıktır” demesi üzerine İstanbul Tabib Odası’na şikayet etti.

Buğdayın genetiğinin değiştirilmesi nedeniyle ekmek yemenin sağlıksız ve tehlikeli olduğunu iddia eden Karatay, şikayet edildi. Daha önce de Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği’nin başvurusu üzerine, İstanbul Tabip Odası Onur Kurulu tarafından 15 gün meslekten men ve 647.50 lira para cezası verilmişti. Prof. Dr. Karatay yazdığı kitaplar ve verdiği röportajlarda, genetiği değiştirilmiş buğdaylardan hazırlandığını öne sürdüğü tüm ekmeklerin çok zararlı olduğunu ve insan sağlığını tehdit ettiğini söylüyor. Oda bilirkişilerden konuyla ilgili bilgi istedi.
GEBELİKTE ŞEKER YÜKLEMEYE DE KARŞI
Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği de Prof. Dr. Karatay’ı, tıbben geçerli bir yöntem olarak uygulanan gebelikte şeker yükleme testinin hastaları zehirlediğini söyleyerek hastaları kaosa sürüklediği ve hekimleri küçük düşürdüğü gerekçesiyle şikâyet etmişti. İstanbul Tabip Odası’nın konuyla ilgili kararı Türk Tabipleri Birliği Yüksek Onur Kurulu’nda görüşülmeyi bekliyor.


Tarım Bakanlığı ekmek yüzünden Karatay'ı şikayet etti - Şık HayatBenzer Konular

Görüntüleme:160, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 15-01-2016, 10:13 #2

Günce

your time is limited.


Geçen dinleme şansım oldu kadına ne sorsalar kitabını gösteriyor
Bunu şu kitabımda anlattım alınız.
Onu öbür kitabımda anlattım alınız

Nasıl böyle popüler olabiliyor anlamış değilim.

Alt 15-01-2016, 11:05 #3

sirkan_

Azimli Üye


Aslın da kadının bir çok tespiti doğru. Bir çok doktor arkadaşla görüştüğüm de kadının tamamen doğru bilgiler sunduğunu söylüyorlar. Türkiye de popüler olmak kadar kolay bir şey yok aslında. Biraz farklı fikirler at ortaya herkesten farklı ama, 1 aya kalmaz gündemdesin..

 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:55 .