Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Güncel Haberler (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/)
-   -   Hatipoğlu'nun Erkek Dar Pantolon Giyer mi? Sorusuna Cevabı Uzun Süre Alkışlandı (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/668682-hatipoglunun-erkek-dar-pantolon-giyer-mi-sorusuna-cevabi-uzun-sure-alkislandi.html)

kleopatra. 09-06-2017 17:53

Hatipoğlu'nun Erkek Dar Pantolon Giyer mi? Sorusuna Cevabı Uzun Süre Alkışlandı
 
Nihat Hatipoğlu'nun kadın izleyicinin "Erkeklerin dar pantolon ve babet giymesi doğru mu?" sorusuna verdiği "Erkeklerin de inancına uygun giyinmesi gerekir." cevabı uzun süre alkışlandı


ATV ekranlarında Ramazan boyunca iftar ve sahur programlarında izleyici ile buluşan ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'na yöneltilen ilginç sorular haber olmaya devam ediyor.

"ERKEKLERİN DAR PANTOLON GİYMESİ DOĞRU MU?"

Programın önceki gün yayınlanan bölümünde Sultanahmet'te toplanan kalabalıktan biri mikrofon alarak Hatipoğlu'na "Erkeklerin dar pantolon ve babet giymesi doğru mu?" şeklinde bir soru yöneltti.

"ERKEK İÇİN DE AYNI ŞEY GEÇERLİ"

Bu soru karşısında "Doğru değil" diyerek söze başlayan Hatipoğlu, "Biz hanımefendi kardeşlerimizin örfüne, inancına uygun giyinmesi gerekir diyorsak erkek için de aynı şey geçerlidir" dedi.

ALKIŞ TUFANI KOPTU

Nihat Hatipoğlu'nun bu cevabı alandakiler tarafından uzun süre alkışlandı.

Kaynak haber


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:25 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2018 Tatliaskim.com