Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Güncel Haberler (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/)
-   -   Torbacıya Etek Giydirip Döve Döve Sokakta Dolaştırdılar (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/669017-torbaciya-etek-giydirip-dove-dove-sokakta-dolastirdilar.html)

` baLım. 23-06-2017 15:28

Torbacıya Etek Giydirip Döve Döve Sokakta Dolaştırdılar
 
Alibeyköy'de sokakta uyuşturucu satan kişi, polisin ilgilenmediği gerekçesiyle mahalledeki bir grup tarafından yakalandı. Etek giydirilen şüpheli, dövüle dövüle sokakta dolaştırıldı.
Alibeyköy'de sokakta uyuşturucu satan kişi, mahalledeki bir grup tarafından yakalandı. Torbacı olduğu öne sürülen kişi, etek giydirildikten sonra dövülerek sokakta dolaştırıldı.
TORBACIYI ETEK GİYDİRİP DÖVDÜLER
Olay önceki gün meydana geldi. İddiaya göre Alibeyköy'de sokakta uyuşturucu satan bir kişi, mahalledeki bir grup tarafından yakalandı. Polise haber vermelerine rağmen ilgilenilmediğini öne süren grup, "torbacı" olduğunu öne sürdükleri kişiye etek giydirdi. 30 yaşlarındaki şüpheli, 5-6 kişilik grup tarafından sokakta dövüle dövüle dolaştırıldı. Grup üyeleri o anları da cep telefonuyla kaydetti.

HABERLER

♪Soluk Bir Mavi♪ 23-06-2017 15:33

Dinsizin hakkından imansız gelir dedikleri :nan:


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:31 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2018 Tatliaskim.com