Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Güncel Haberler (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/)
-   -   İntihar Bombacısı Kendini Patlatmadan Saniyeler Önce Böyle Görüntülendi (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/669311-intihar-bombacisi-kendini-patlatmadan-saniyeler-once-boyle-goruntulendi.html)

` baLım. 09-07-2017 14:23

İntihar Bombacısı Kendini Patlatmadan Saniyeler Önce Böyle Görüntülendi
 
Musul'da terör örgütü DEAŞ adına kendisini kucağındaki patlatan kadının, patlamadan saniyeler önce çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.
Irak'ın Musul kentinde terör örgütü DEAŞ adına kendisini patlatan bir kadının, patlamadan saniyeler önce çekilmiş bir fotoğrafı yayınlandı. Elinde hiçbir şeyden habersiz çocuğuyla ve elinde taşıdığı bombayla kalabalık içinde ilerleyen kadının saniyeler içinde kendisini patlattığı aktardıldı. Patlamada, kadının kucağında taşıdığı çocuk da öldü.
ÇOCUK VE İKİ ASKER ÖLDÜ
Musul'da Irak ordusu tarafından ele geçirilen bir bölgede gerçekleşen olayda, kadının elindeki bombayı fark ettirmeden güvenlik kontrolünden geçtiği aktarıldı.
Patlamada, kadının çocuğunun yanı sıra Iraklı iki asker de hayatını kaybetti.
İLK DENEMESİNDE PATLATAMADI
Kadının üzerindeki bombayı ilk olarak güvenlik noktasında patlatmaya çalıştığı ancak bombanın infilak etmediği aktarıldı. Daha sonra güvenlik noktasından uzaklaşan kadının üzerindeki bombayı patlatmayı başardığı belirtildi.


https://www.tatliaskim.com/resimler/...-09/422434.jpg


DÜNYADANHABERLER


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:25 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2018 Tatliaskim.com