Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Güncel Haberler (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/)
-   -   Tarihi Soğuklar Kanada'yı Esir Aldı! Niagara Şelalesi Dondu, Görüntüler Nefes Kesti (https://www.tatliaskim.com/guncel-haberler/670605-tarihi-soguklar-kanadayi-esir-aldi-niagara-selalesi-dondu-goruntuler-nefes-kesti.html)

` baLım. 31-12-2017 20:24

Tarihi Soğuklar Kanada'yı Esir Aldı! Niagara Şelalesi Dondu, Görüntüler Nefes Kesti
 
ABD'nin kuzeyini ve Kanada'yı etkisi altına alan tarihi soğuk hava dalgası, ünlü Niagara Şelalesi'nin de donmasına sebep oldu.
Kanada'yı etkisi altına alan soğuk hava, adeta tüm ülkenin buz tutmasına sebep oldu. -44 dereceye kadar düşen sıcaklıklar yüzünden bazı şehirlerde mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması uyarısı yapılıyor.
ŞELALE DONDU!
https://www.tatliaskim.com/resimler/...-31/426225.jpg
Meşhur Niagara Şelalesi'nin Kanada tarafında kalan kısmı da bu tarihi soğuklardan nasibini aldı. Şelalenin donduğu ve ortaya oldukça ilginç görüntüler çıktığı görüldü. Niagara Şelalesi'ni ziyaret edenler olağanüstü manzara karşısında büyülendiklerini ifade etti.
1 KİŞİ DONARAK ÖLDÜ
https://www.tatliaskim.com/resimler/...-31/426226.jpg
Yetkililer, halkı aşırı soğuğun neden olduğu don ısırması ve hipotermi gibi durumlarla nefes, göğüs ağrısı ve kas ağrıları ve halsizlik, uyuşukluk, el ve ayak parmaklarının renginde değişiklik gibi semptomların görülmesi durumunda en yakın sağlık kuruluşuna başvurulması gerektiği konusunda uyardı.
Quebec City Polis Sözcüsü, kentin Limoilou Mahallesindeki bir binanın dışında Real Charron (57) adındaki kişinin cesedinin bulunduğunu açıkladı. Charron'un hipotermiden öldüğü ihtimali üzerinde durulduğunu belirten Pare, otopsi sonuçlarını beklediklerini ifade etti.
1 HAFTA DAHA DEVAM EDECEK
https://www.tatliaskim.com/resimler/...-31/426227.jpg
Dondurucu soğukların hafta sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.

https://www.tatliaskim.com/resimler/...-31/426228.jpghttps://www.tatliaskim.com/resimler/...-31/426229.jpg

DÜNYADAN HABERLER


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:20 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2018 Tatliaskim.com