- hoş geldin 2019.
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 10-03-2019, 17:28 #21

` baLım.

çalan son müzik


11.03.2019 - yarın saçlarıma cila arttırmaya gideceğim.Bakalım renk bal köpüğüne dönecek mi ? ALLAHIM ne olur tatlı bir renk çıksın ortaya.Yoldan gelen geçen saçıma bakıyor beyaz tenliyim fazla dikkat çekici oldum.Bu durumdan rahatsızım.

Öptüm seni günlük oy balköpüğü ...
DarkDevilz Bunu beğendi.

Alt 18-03-2019, 00:47 #22

` baLım.

çalan son müzik

Birkaç gündür kendimi gece hayatına verdim.İlk gittiğim yer Cafe'idi.Transs*xual şarkıcıyı dinlemeye gittik.Aynı huysuz virjin gibi biri çıktı sahneye.Masalarda oturan kadınlar alkış tutuyor ıslık çalıyor onun için falan.Annem ve arkadaşı gece boyunca story paylaştı. Şarkıcı sevdiğim şarkıyı söyledi.İstek şarkı da yaptık.Gece boyunca dans ettik.Şarkıcı karşıma oturdu.Şarkıyı okuyacaktı ne okusam bi düşüneyim dedi o sırada göz göze geldik.Bakışlarımı başka tarafa çevirdim.O bana bakmaya devam ediyordu.Sonra o da benim baktığımı görünce bakışlarını çevirip şarkıyı okumaya başladı.İçim tuhaf oldu.Bence,o para için show amaçlı kadın taklidi yapıyor uyanık bir adam ay pardon kadın.Gerçi cinsel tercihi yönelimleri beni ilgilendirmiyor ben sesi için oraya gittim.Sesi beni etkiledi.Şarkı okurken ağlayacaktım.İçtenlikle söyledi.

- hoş geldin 2019.- hoş geldin 2019.

Bu gecede puba gittim.Eğlence daha yeni başlıyordu.Tadına varamadık dibine vuramadık.İçemedim.Alkol fotolarını koymuyorum özendirme yapmamak için temsilen ufak bi foto paylaşabilirim.İçinde meyve suyu var.

- hoş geldin 2019.

Bana diyorlar,eğlenceye gitme.Kendini gece hayatına verdin ne b*k var.Afedersin öyle dertlerim var ki.Kimseyle adam gibi konuşamıyorum tek sorun onları nasıl çözebilirim ? Heh bu işte.Hatırlıyor musun mavi gözlü çocuktan bahsediyordum ? Aramızda hiçbir şey olamayabilir.Ve bu beni yıpratıyor.Sanırım hayatıma yalnız devam edeceğim. Eve geç geldim diye kıyamet koptu.Yorganın altına girip çocuk gibi ağlamak istiyorum.Sıkıldım.Ölsem de bitse pembe dizi.
Daha alnıma yazılmayan ne kaldı yaşamadığım ?
DarkDevilz Bunu beğendi.

Alt 25-03-2019, 17:54 #23

` baLım.

çalan son müzik

Sinirlenip,facebook hesabımı kapattım.Facebook kullanmayacağım.10 tane arkadaşlık isteği gelmiş yuh be.Bir kısmı fakülteden.Bir kısmı tanımadığım birisi tarafından.Altı sene önceki eski erkek arkadaşım mesaj atmış helalleşelim seni çok kırmıştım Elif dedi.Bana da face e baksana Elif eski arkadaşın olduğunu iddia eden birisi var dedi Büşra.Sen ciddi misin dedim.Evet dedi.Helâlleştik.Ne konuştuğumuzu boşver günlük.Altı sene boyunca hep beni hatırlamış.Çocuk benim hatırlamadığım şeyleri bile hatırlıyor anasını satayım.Bu ne millet unutamıyor. Arapça şarkı açtım geçmişe gittim.Omar bana demişti ki,Elif hissediyorum.Eski erkek arkadaşın günün birinde,senle barışmak isteyecek.Seni tekrar üzmesine izin verme.Bunu hissediyorum dedi.Akşam namazını kıldıktan sonra demişti.Altı yıl sonra ne oldu?terk ettiği kadına dönmek istedi.O güzel kadın kabul etmedi.Tüm yaşanan çirkinliklere rağmen affettim çünkü çocuktuk.Geçmişe gitti aklım.Anı yaşamak varken..O adam hissediyorum dedi hissettiği çıktı.Omar ı terk ettiğime pişman değilim.İyi ki ayrılmışım.Şimdi başkasından hoşlanıyorum.Ve düzgün biri.Allah sanki benle konuşuyor.Kulum yanındayım diyor tövbe tövbe.O kadar sıkıntım var ki.Bir olumsuzluk daha kaldıracak halim yok eminim mutlu olacağım.
- 2019 yılı ile çok şey değişti.Teşekkürler hayat,zalimlerin yanına bırakmadın.Kimsenin ahı kimsede kalmaz.
İşe başladım çok yoruluyorum.
Havadislerle gelirim sana yine bye.
A?k'Lâ Mecnun Bunu beğendi.

Alt 02-04-2019, 22:08 #24

` baLım.

çalan son müzik

İş hayatı oldukça yorucu.İnsanlarla uğraşmak neden bu kadar zor ?daha önce kötü bir yerde çalışıyordum.O iş farklı idi.Yeri geliyordu,insanlara çay&kahve yapıp veriyordum.İnşallah buna da alışırım.Kalıcı bir iş değil şuan geçici ama olsun.Beni rahatsız eden durumlar var kafamı kurcalayan.Geçmişten X'kişisini istemsizce düşünmeye başladım.Eski erkek arkadaşımın mesaj atmasından sonra iyice düşündüm.Çocuk hep vicdan azabı duyup bana karşı yaptığı kötülükleri bir bir anlatıyordu.X,adama benzetirdi beni.Zeka olarak,fiziksel,mimiksel,mizahi her açıdan.Buluşmalarımız da tanımadığı o adamı anlatır dururdu.Sanki o adamla bir gün karşı karşıya geleceğiz ve cevabını almam gereken sorunun cevabını bana verecek bu yazdıklarımı birlikte okuyacağız.. KADER ya karşı karşıya getirecek ya da getirmeyecek.Adam hayatta olmayabilir vefat etmiş olabilir ya da başka şehre taşınmış olabilir.İlginç ya.Bir insan geleceği nasıl görebilir ?nasıl hissedebilir ??tövbe tövbe.Miraç Kandili gecesinde,neler düşünüyorum.Rabbim tüm islam aleminin dualarını kabul eylesin tövbelerimizi kabul etsin inşallah.Beşiktaşlı ateist adam sana da ayrı kızgınım ya neyse.

iyi aksamlar.

Alt 11-04-2019, 21:23 #25

` baLım.

çalan son müzik

Tempolu günden Merhaba.
Yorgunluktan ölüyorum.Geçici iş olsa da yoruyor beni.Kafamı dağıtmaya çalışıyorum.İş stresi var üstümde.Öğle molası çok kısa sürdü.A101 e gidip dondurulmuş pastalardan alıp eve yollamak istedim.15tl ye mi ne bi pasta aldım.Kuzenim çok güzel kesin al ye dedi.Tövbe tövbe venezuela da bunu bulamayanlar var diyorum kendime kötü konuşma aman ha diye ama yok.İyyy midem kalktı hayatımda böyle pis bir şey yemedim ben.Tutku bisküvi alıp yeseydim akşam daha iyiydi.Yedigim midemi mahvetti.Bir daha almayacağım marketten bir şey.

- hoş geldin 2019.

Aman ha eksik kalsın.Beni ye diye bakıyordu.Pişmanım yediğime mideme bu zulmü yaşattığıma.24 Nisanda,yemeğe gidiyorum birileriyle.Tatil günü gibi bir şey olacak benim için yaşasın. Gezemiyorum sosyal hayatım bitti.İş iş iş... Başka halt yok.Ağlamak istiyorum.Rabbim herkese iş kapısını aralasın inşallah.Gönlünde hayırlı neyse onu versin.Nasipmiş cidden.Arkadaşım farmaside işe başladı.Kozmetik işi yapıyor.Aslında gönlümde yatan meslek güzellikle alakalı bir meslek.E onunda zorlukları var hâliyle.Evlilik konusu yaş ilerleyince daha çok açılmaya başladı.Aracılar çıkıyor.Zenginler diye tutup evlenecek hâlim yok.Önemli olan evliliği sağlam temeller üstüne kurmak.Çıkarlara dayalı olmaması.İki tarafın bir şeyler üretebilmesi.Sevgi&saygı&sadakat.Doğru iletişim ve empati ile evlilik yürür.Hayatın her anında kendimizle bile iletişim kuruyoruz neticede.Bizim yeni nesil dönemde bunu başaran kişi sayısı az.Çoğu insan iletişim hususunda iyi olduğunu düşünüyor ama eksiklik var.Bunu atlıyor.İş çıkışı eve doğru yürürken düşündüm.Hayır işlemek için ne yapabilirim ?eve geldim.Küçük yapışkan notların üstüne hayallerimi yazdım.
1.Darülaceze ya da çocuk esirgeme kurumunda gönüllü olmak.
2.Barınaklara mama yardımı yapılmasına destek vermek.
3.Belki kimsesiz bir çocuk evlat edinebilirim.

Tüm bunları gerçekleştirebilmek için önce kendime yardım etmem gerekiyor sonra başkalarına yardım edebilirim.Güçsüz bir karaktere sahip birisinin kimseye faydası olmaz.Allahtan tek dileğim bu konuda bana yardım etmesi. Güç ver Allahım.

- buraya yazamadığım anlatamadığım içimde yaşadığım çok şey var.terapiste gidip yardım almak istiyorum.yalnızca ona anlatabilirim.


(Dipnot; mavi gözlü ile başlamadan bitti çok acılar yaşamış acı çekmiş bir insan halen geçmişte yaşıyor.ümidimi kestim.düşünmüyorum onu.hakkımda hayırlısı kimse Allah onunla karşılaştırsın.Uzun saçlı bi erkekle evlensem çağdaş,Atatürk aşığı.. )


elveda..


Ha bu arada gece yatmadan önce askerler için ve askere giden asker yolu gözleyen herkes için dua edeceğim.
Vatanını,milletini,bayrağını seven herkes güzel baksın kendine...

Alt 22-04-2019, 20:00 #26

` baLım.

çalan son müzik

Uzun bir aradan sonra MERHABA,
Ne yapıyorsun ne ediyorsun diye soracaksın.İşlerle uğraşıp gidiyorum.Pek yakında bu işi bırakacağım tekrar iş aramaya koyulacağım.Yoğunum.Bıkkınlık içerisindeyim.Terapi şart bana. Dil kursuna gitmek istiyorum fırsatım yok.Aldığım parayı kitaplara yatıracağım.Ha Gratis in indirimlerini kaçırmamak gerek.Bir insan kendine hem kafa olarak hem fiziksel olarak bakmalı hele hele ki iş yerinde çok önemli.Sinop'a gitmeyi düşünüyorum.Diyojen heykelinin ve Mustafa Kemal Atatürk büstünün altında fotoğraflar çekinmek istiyorum.Bunları whatsApp story de paylaşasım var.Atatürk büstü nerden bulacağım heykeli ? yolda geziyorum Atatürkle ilgili hatıralar arıyorum.Atatürkü anlatan kitap almak istiyorum.İlerde sevdiğim birisine armağan ederim belki.Canım Atam.. <3Yollanan Sinop görüntülerinden biri..
Kankacığım gönderdi.Kurban olurum şair ruhlu insan.

Önümüzdeki hafta isteme olacak hadi hayırlısı.

- hoş geldin 2019.


- Rυsłαηα Bunu beğendi.

Alt 22-04-2019, 20:04 #27

` baLım.

çalan son müzik

boş msj

Alt 22-04-2019, 20:07 #28

` baLım.

çalan son müzik

dipnot ; En çok evde yemek yapmayı özledim.O tencerenin kapağını kaldırdığımda çıkan buharı yemeğin kokusunu.
Vernel ve Omo sizi de özledim kız kıskanmayın!.Alt 01-05-2019, 19:49 #29

` baLım.

çalan son müzik

- hoş geldin 2019.

Dondurma yemeğe gittim.Biraz dondurma yiyelim dedim.Sezonun açılışını çoktan yaptım ama canım çekti.Yemeği erteledik başka bir güne gideceğiz.Arkadaşımın işi çıktı.Bu günü dondurma günü olarak ilan ediyorum.

Alt 07-05-2019, 21:59 #30

` baLım.

çalan son müzik

Happy börtdey jale.


Doğum günümü Ramazan gelmeden önce kutladım.Ramazanda doğum günü kutlamak istemedim.Kalan pastanın yarısını da bugün yedim.Tadı ekşi idi.Pastanın tazeliği gitti.Tıpkı benim gençliğimin güzelliğimin gidişi gibi. İyi ki doğdum. Dilek diledim dua da ediyorum.Herkesin kalbinde hayırlısı neyse onu versin Rabbim.İyi olan herkesin. 💛💛

Oruçlu iken serotonin miktarım düşüyor ağlamaklı oluyorum.Açlığa dayanabilirim susuzluğa asla.Ramazanı hayırlısı ile atlatırız inşallah.Eski bayramları çok arıyorum...


- hoş geldin 2019.

Kalan son kelebeği mideme indireyim bari.

- Rυsłαηα Bunu beğendi.

Alt 16-05-2019, 00:14 #31

` baLım.

çalan son müzik

Kötü haberlerim var.Umarım her şey yoluna girer biraz sıkıntıdayım.Bazen çok bunalıyorum.Ramazan ayı bir an önce bitsin.Haziran-month çabuk gel.


Alt 19-05-2019, 19:04 #32

` baLım.

çalan son müzik

19.05.1919 (100.yıl şerefine..)


Ve bugün tarihlerden 19.05.2019..
19 Mayıs 1919 yılında Mustafa Kemal Atatürk Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıktı.Bugün 19 Mayıs kutlu günümüzün 100. Yıldönümü. Özlemle anıyoruz yine seni Atam. 19 Mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.
Sabah 6da millet sokaklara dökülmeye başladı.Kameram olmadığı için güzel fotoğraflar çekemedim.Kendime en acilinden dijital kamera almam gerek.Herkes Atatürklü tişört giydi.Bende önceden vardı.Giyip sahile indim.Tramvay durakları ana baba günüydü.İzciler kamp kurmuştu çadırların içinde sabahlamış yavrucaklar.Doğu parkta semaverini alan gelmiş iftarı orda yapacaklar.Ee öğle yağmuruna yakalandım şemsiye de olsa sıkıcı haliyle.İlerliyorum tekneler ve gemiler var limanda.Gültepe canik dağ piknik alanında insanlar zirvede F16 gösterilerinin yapılmasını bekliyor.Helikopterler havada uçuşuyordu.Trt den herkes gelmişti.Canlı yayın yapıyorlardı.Sonra,beyaz saçlı atvde çalışan genç çocuğun yanına kızlar gitti sırf televizyonda çıkıp şöhret olabilmek adına çocuğa laf attılar.Ben yapamam öyle şey.Ayy çocukların yanında çember oldular.Şoka girdim.Sonra telefondan nete bağlandım.Halamın oğlu diyor nerdesin abla.Tramvay durağının ordan Cumhurbaşkanı geçti.Kılıçdaroğlu geldi Bahçeli geldi fotoğraf çekineceğim siyasetçilerle ,bayrakla bide f16 çekeceğim dedi.İyi çek dedim.Ben eve döndüm canım sıkıldı.Bol bol heykellerin önünde çekindim deniz kenarında çekindim.Kimisi oruç tutmuyordu birinin elinde su gördüm canım çekti.Kendime zor hâkim çıktığım bi gündü.Başım döndü dayanamadım...

- hoş geldin 2019.


- hoş geldin 2019.


Alt 22-05-2019, 20:14 #33

` baLım.

çalan son müzik

Ramazanın bitmesine az kaldı.Bu mübarek ayda görücü çıktı yine bana.Ben geri çevirmek zorunda kaldım.Çeyiz için köşede en az 30 bin tl olması gerekiyor.Evi sıfırdan dizmek kolay değil.Kendimi sorguya çekmeliyim gönül işlerinde kendimi düzeltmeliyim fedakârlık yapmadan karşı tarafı hem sevmeden hem de anlamadan olmuyor.Bir insan seviyorsa sevdiğinin peşinden gitmeli,emek vermeli ilişkide.Yeniden severim dedim masmavi gözlü birini beğendim tanımam etmem ha.Beğeni sadece aşk yok.Çocuğun kızdan canı yanmış atılan kazığı unutamıyor.Çalıştığı emlakçı dükkanın önünden geçmiştim.Emlakçı dükkanı,Ramazan dolayısıyla kapalıydı ya da babasıyla beraber bi yere gittiler ama dükkanın önünde sokak hayvanları su içsin diye küçük bir tas su bırakmışlardı.İkinci kez önünden geçemedim.Dükkanın içi boştu.Onun harici aşk hayatım standart kimse yok hayatımda.Beğendim sadece mavi gözlü oldu.Ailem kabul etmez zaten başlamadan kafadan bitti.İftar vakti aklıma geldi bi elimde çatal bir elimde telefon günlük yazma manyaklığım tuttu.Hiçbir kimse ile görüşmüyorum kız arkadaşlarıma yazmıyorum kaç aydır içe kapandım sana yazdım gidiyorum.

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:25 .