k@deR miydi s@hi ??

#1
Genç adam o sabahta içinde kocaman bir boşlukla uyandı.Çok pişmandı yaptıklarından.Canından çok sevdiğinin kırmıştı kalbini.Aslında amacı bu değildi.Amacı hiçbir zaman onu kırmak değildi.O sevdiğinin üstüne titrer,sevdiği yere düşse dizi acısa onun içi sızlarmış.Hikaye bu ya genç kız sebepsizce kırılmıştı adama.Kırılmıştı ama işte içten içe de aslında o da pişmandı yaptığından.Gözleri sürekli telefondaydı.Hani bir haber gelir.Hani genç adam üzdüm seni pişmanım der diye bekledi durdu..O günü böylece bitirdiler ve sonraki günleride çünkü içlerindeki sevginin yerini yavaş yavaş gurur almaya başladı.Artık ikiside Aşık ama gururlu iki çocuktu.Aslında çocuk kalpler fazla küs duramazlardı ki??Gel görki bunu her ikisine anlatmak çok zordu.İkiside canları acıdığı halde öylece,sebepsizce kabullendiler ayrılığı.

Onlara göre suçlu “O” ydu neden özür dileyeceklerdi ki birbirlerinden.Oysaki genç adam hep böyle bir sevgi,bu kadar tutkulu bir aşk aramıştı.Tüm aradıkları ondaydı,genç kız içinde farklı değildi durum. Kalp kırıklıkları vardı onu tanıdığında.O yaralarını sarmıştı.İlk kez böyle huzurlu olmuştu onun yanında.Onun sıcak bir bakışı yeterdi,hatta sadece ellerinden tutsa tüm dünyalar onun olurdu.Oluyorduda.Aradadan aylar acımasızca geçti. Hep birbirlerini özlediler,hep birbirlerini sevdiler.

Aradan geçen ayların sayısı arttıkça yüreklerdeki yangınlarda aynı oranda sönmeye başladı. Bir süre sonra.Genç kız başka adamlar sevmeye başladı.Başkalarının gözlerine bakmaya başladı.Başka adamların ellerini tuttu.Hep genç adamı aradı ama gururu incinmişti bi kere. Genç adam başka yüreklerde şansını denemeye başladı.Başka gözlerde hep aşkını aradı. Yalan yalan baktı tüm gözleri.Bilmediği tanımadığı buz gibi elleri tuttu.Buz gibi yüreklerde mesken tuttu.Kimini sevdi,kimini sevmedi ama kalbinde herkese ayrı yer açtı.Ama kalbinin sahibi bir “o” vardı o kadar.

Genç adam ve Genç kız bir daha asla dönmedi birbirlerine,başka gönüller sevdiler.Belki mutlu oldular evet..Ama hep ardında kalana hep bir özlem duydular.Hep hasret çektiler. Hatta çocuklarına sevdiklerinin adını verdiler.Onun adını söylemek bile mutlu etti onları….

Her şeye KADER deyip geçtiler.Kadermiydi sahi ??

İlginizi Çekebilir


#2
Alıntı:
k[a]R taneSi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Her şeye KADER deyip geçtiler.Kadermiydi sahi ??
süperdi cnm emeğine yüreğine sağLık ...
her$eye kader deriz ama sahiden kadermidir acaba ?


#3
KADER!!........emeğine sağlık


#4
emeğine sağlık kaderimizde ne varsa onu yaşarız diye düşünüyorum


#5
yoRumLar iÇin tşkLer
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:19 .