sen yokTun..
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 29-12-2008, 15:35 #1

“éSmèЯ mèLèq”

Foruma Isınan Üye

sen yokTun..


o gece.Hayallerim aşklarım ve umutlarım gözümün önünde dans ediyorlardı. Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi vardı avuçlarımda.

Hayellerimdi umutlarımdı gökyüzünden bana göz kırpan, yıldızlar ve ay değildi; yalnızlığımda... Oysa aşk iki kişilikti. Bir elimde çigaram vardı. Diğer elimde mis gibi kokan çayım ve o gece yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi.

Çiseleyen yağmur bile korkuyordu. Bedenimi; hayalim gibi... Bense yalnızdım yokluğunda. Sadece yalnızdım işte bu aşkta, iki kişilikti.
Denizin dalgalarıydı azan; içimdeki volkanlar misali. Oysa azdıkca, suttu dudaklarım. Ben sustum ,bulutlar ve gökyüzü haykırıyordu.isyanımı.

Şimşekler çakıyordu yüreğimde ürkütücü ! korkutan... Sadece ben duydum, ben hissettim yalnızlığın sesini. Dudaklarım suskundu, gözlerimde yaşlar vardı. Ama Sen ve hayalin bile yoktu.! Sadece yok! Oysa titreten ölümdü tek başına yaşanan , lakin aşk yine de iki kişilikti.

Gökyüzü kapkara oldu saçların ve gözlerin gibi . Bak, o bile seni hatırlattı bana, gözlerinin karası gibi. Gözlerin gibi öfkeliydi yıldırımlar ve gökyüzü o gece. Yeryüzüne düşen ilki yağmur tanesiydi elimdeki, elimde hayallerim -umutlarım bile gitmişti. Düşlerim vardı sadece yanımda. Nicedir, hayallerim ve umutlarım...

Ne zaman terk ettiler beni, hiç bilemedim. Oysa Sense sadece yoktun, yalnızlıktı tek başına yaşanan , aşklar sevdalar. ama yaşanan aşk iki kişilikti.

Tutsak olan gözlerimden akan yaşları bıraktım denize, özgürlüğüne kavuşsun diye . Büyüdü deniz oldu. Sonra deniz büyüdü okyanus oldu. Okyanuslar geçilmez, ulaşılmaz, dağları aşılmazdı. Kırılmış olan yüreğim bir düşman gibi seni andı, seni aradı. Sense sadece yoktun. Sadece yoktun !

Bıraktım kalan son hayallerimi son umutlarımı da özgürce gökyüzüne. Özgürce geri döndüler, önce başımın üstünde, sonra uçtular semaya. Bir sevgi bir öpücük kondurdum her birine, kokumu sana taşısınlar diye. Duydun mu ? bilmem. Hissettin mi ?anlamam. Sen ise sadece yoktun bu aşkta, sadece yok. Bense, iki kişilik yaşadım bu aşkı, çünkü aşkımız iki kişilikti. Yorgun bir kambur gibi üzerimde taşıdım HÜZÜNÜ yıllarca. bir başıma karanlık ve korku gecelerde !

aşkım; onu da semaya bıraktım özgürce. Geriye kalan sadece sevda ve can kırıkları vardı alıştım onlarla avunmaya !! İster gel, İsterse yok ol !Benzer Konular
 • YOKTUN İŞTE, YOKTUN......
  YOKTUN İŞTE, YOKTUN... Yoktun... Zaten hiç olmadın da... Bir ben vardım, Bir de eteğime takılan yalnızlı...

 • YOKTUN İŞTE, YOKTUN......
  Yoktun... Zaten hiç olmadın da... Bir ben vardım, Bir de eteğime takılan yalnızlığım. Yoktun işte... Yokt...

 • ...Sen yoktun......
  Sen Yoktun Sen yoktun... Hz Âdem’deydi nurun Önce cenneti, Sonra yeryüzünü şereflendirdin. Âd...

 • __ Yoktun iste Yoktun!! __...
  YOKTUN İŞTE, YOKTUN... Yoktun... Zaten hiç olmadın da... Bir ben vardım, Bir de eteğime takılan yalnızlı...

 • Sen Yoktun......
  Tan yelleri ağartırken gecenin kar...


Görüntüleme:389, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:09 .