Arkadaşım....
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 27-04-2009, 12:44 #1

tuğsecan

ÇiMeN GöZLü DeLi KıS

Arkadaşım....


Hiçbir anı asla bıraktığım yerinde kalmayacak. Bugün bunu keşfettim: İnanmak istediğim şeyi; inanıpArkadaşım.... fikrindeki ümitle avunacağım şeyi buldum.

Gerçekten “yaşadığım” anlarım var benim de. Bitti diye az mı üzüldüm arkasından! Derin uykuların öncesindeArkadaşım.... beynimdeki ağırlığın silinmesiydi “anı” dediğim şey. Bir zamanlar stresli günleriyle gözümde büyüttüğüm bir adamArkadaşım.... şimdiyse hüzünlü bir gülümseyişle saçını okşadığım küçük bir çocuk… Alelade bir şarkıdaki tınıyla bambaşka âlemlere dalmaktı “anı” benim için. ÖzleyipArkadaşım.... sessizce gözyaşı dökmekti yatağa kıvrılarak. Uyandığında yastığı kupkuru bulacağınıArkadaşım.... bu incecik hüznün köpük gibi çabucak söneceğini bile bile; hasrete değer verip doya doya hissetmekti kısacık bir zaman da olsa. Kapkaranlık yollarda korktuğunu belli etmeden arkadaşlarla gülüşerek yürüyebilmekti. Vedalarda ağızlardan dökülen sözlerdi. Anı; minnacık bir serçenin kanatları altında sakladığı dünyaArkadaşım.... ışığını penceremden sızdıran ayArkadaşım.... yükseklerden kopup denize yuvarlanan taşlardı.

AnıArkadaşım.... artık eskisi gibi değil. Bugün nasıl oluyorsaArkadaşım.... bundan sonra da ara sıra kapısını çalabileceğim bir arkadaş artık. EvetArkadaşım.... benim değil; ama yine de olanca masumiyetiyle bir yerlerde duruyor. Geçerken teklifsizce uğrayıp günümü güzelleştirebilir. Tamamen yitirme duygusunu unutturabilirArkadaşım.... huzur içinde uyutabilirArkadaşım.... ağlamalardan kurtarıp olgunlukla gülümsetebilir. Eli boş gelmez belki; mucizelerini de beraberinde getirebilir. Yeni yeniArkadaşım.... bir sürü yaşanacak an armağan edebilir onu unutmayışıma teşekkür olarak.

İsmi “anı” olan çok iyi bir arkadaşım olu bugün. SarılıpArkadaşım.... ısınabilirim; kırk yıllık dostlar gibi samimi olabiliriz her an. Hem eğlenceli hem duygusal… VefalıArkadaşım.... tecrübe şekline bürünüp yol gösterecek kadar yardımseverArkadaşım.... yalnızca benim yüreğimi öyle titretecek kadar sırdaşArkadaşım.... terk etmenin anlamını bilmeyecek kadar sadık bir dost… Parmağımı basıp tanımını yapamadığım duygular kadar kendine özgü ve derin…

Tanıdığım anda kanım ısındı. Elimi uzatıp yoluma çağırdım. Beraberce yürürken onu “anı” haline getiren yerlerden geçtik. Göz göze geldik kısa bir zaman için; birbirimize gülümsedik.



Benzer Konular
 • Oda arkadaşım...
  Oda Arkadaşım ......

 • Kız Arkadaşım...
  :oyyoy:Bir kız arkadaşım vardı taaa miladdan önce ben kuaforde çalışırken :laylayl: bizim tam yanımızda bi tel...

 • en iyi arkadaşım.....
  arkadaşlar benim 1 sınıftan beri çok iyi arkadaş olduğumuz bir kız var.o 2 yıldır birine çok aşık.kız en başta...

 • Yol arkadaşım.....
  13 Ekim 2008 01:17 Sevgili Günlük ; 11 yaşımdan beri bir tutku oldun bende yol arkadaşım gibi oldun bana...


Görüntüleme:578, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 29-04-2009, 11:03 #2

hilarity

Aktif Üye


of ya





Alt 29-04-2009, 12:55 #3

Alaz

Forumun Tiryakisi

Emeğine Sağlık





Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler





Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:51 .