Pencereden Güzel Manzara
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 24-05-2009, 23:59 #1

Güneşim123

tatlım...

Pencereden Güzel Manzara


Hastanenin bir koğuşunda üç kötürüm bulunuyordu.Bunlardan koğuşa ilk gelen,pencerenin önüne,ikincisi ortaya,üçüncüsü ise kapı kenarına yatırılmıştı.
Bir gece pencerenin kenarında yatan hasta öldü.Onu kaldırdıktan sonra,ortadaki hastayı pencerenin önüne,kapının yanındakini de ortaya yatırarak boşalan yere yeni bir hasta getirdiler.Pencere önüne alınan iyimser adam dışarda gördüklerini arkadaşlarına anlatmaya başladı.Yol kenarındaki parkı,dev çınar ağaçlarını,cıvıldaşan kuşları,işlerine koşuşan insanları,neşeli çocukları ve karşı dağlardaki çiçek dolu tarlaları uzun uzun anlatarak çaresiz durumdaki arkadaşlarını rahatlatıyordu.
Adam bir müddet sonra,gelip geçenlere isim takmaya başladı.Öteki hastalar,artık sabah işe giden,seyyar satıcıların ve akşam vakti yorgun argın eve dönenlerin hikayelerini dinleye dinleye,onları gözleri önünde canlandırabiliyorlardı.
Bir gün ortadaki hastanın aklına ansızın bir fikir geldi.Eğer pencerenin önündeki hastaya bir şey olacak olsa,oraya kendisi geçecek ve onun hikayelerini dinlemektense,dışardaki renkli hayatı kendi gözleriyle görecekti.Yattığı yerden hep bunu düşünüyor ve çareler araştırıyordu.Sonunda onu da buldu.Pencerenin önündeki hastaya bazen bir kalp krizi geliyordu.
Bir gece pencere önündeki hastaya yine bir kriz geldiğinde,ortadaki hasta büyük bir gayretle doğrularak onun ilacını deviriverdi.
Ertesi sabah;pencerenin önündeki hastayı ölü buldular.Ve onu kaldırdıktan sonra,ortada yatan hastayı cam kenarındaki yatağa geçirdiler.
Adam göreceği manzaranın heyecanıyla dışarı baktığında,beyninden vurulmuşa döndü.Pencerenin bir kaç metre ötesinde,simsiyah duvardan başka bir şey yoktu.

Cüneyd Suavi
Görüntüleme:15189, Cevaplar:1

İlginizi Çekebilir >
Alt 25-05-2009, 00:14 #2

öcCcü-böcCcü

Deneyimli


şimdi kendi gözLerinLe görmek istediğin manzarayı seyredebiLirsin..

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:34 .